Jump to content

...Образовање у духовним школама и институцијама Српске Православне Цркве...

Оцени ову тему


Препоручена порука

15 hours ago, Ниџока 1.1 рече

Оставите више човека. Ракић је први почео са прозивкама.

 

О чему ти друже? Каквим прозивкама? 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

4 hours ago, Aleksandar Ciganović рече

Pa imao sam puno losih iskustava i losih ljudi oko sebe..Ali svakako ma sta god da sam rekao to ne daje pravo ljudima koji me ne poznaju da sude o meni..toliko..Gore vam je eksplicitno navedena prozivka, t.j sumnja da sam zavrsio Bogoslovski fakultet sto je jako ruzno i neprimereno reci..

И за тебе важи исто питање као за Ниџоку. Где сам ја и када тебе прозивао? Нешто си ти ту помешао може бити...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

59 minutes ago, Милан Ракић рече

О чему ти друже? Каквим прозивкама? 

Драгана му приговара за нешто што није он почео. Ти си почео да испитујеш шта је завршио и шта треба да зна. Ти си дао тон расправи а не Александар. Немам ја ништа против да се приговори неком нешто али брате претерасте. Инквизиција.

Spes mihi prima Deus.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

5 minutes ago, Ниџока 1.1 рече

Драгана му приговара за нешто што није он почео. Ти си почео да испитујеш шта је завршио и шта треба да зна. Ти си дао тон расправи а не Александар. Немам ја ништа против да се приговори неком нешто али брате претерасте. Инквизиција.

Прво си ме оптужио да сам прозивао младића, а сада ево и да сам давао тон расправи. Или ниси хтео да прочиташ тему од почетка или је нешто друго посреди. Како год, Цигановић је добио одговор на своје питање већ у првих неколико постова путем одговора Џеси и Дијане нпр. Одговоре лаика утврђених у вери и поучених како од стране свештеника и духовника, тако и из литературе. А он је клирик. Тако се представио, рекавши да је теолог, покренувши блог са врло добрим и поучним теолошким текстовима и онда одједаред ово питање и тврдња да то није учио на Богословском. Не знам како теби, али мени ту заиста нешто не штима. И на крају када је прецизно објашњено где је ту материју и код кога могао и морао да чује и научи, он се вади да сам га ја прозивао. Мсм како желите, ваша ствар. И једног и другог. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ништа лично Милане, моја критика је била зеленима. Ти си само написао поруку са којом је почела та прича која гуши тему.

Spes mihi prima Deus.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...