Jump to content

...Образовање у духовним школама и институцијама Српске Православне Цркве...

Оцени ову тему


Препоручена порука

6 hours ago, Aleksandar Ciganović рече

Kad ste zavrsili i iz kog predmeta ste ucili o postu i pricescu?:D

Завршио сам 2007. године, истина ванредно, јер сам био војно лице. Предмете на којима се причало ти је изложио Ламех. И нема потребе за овим "ук" и неук и нико није циничан, нити има потребу за тиме. Али просто, неко те је већ упутио и оставио ти линкове ка адекватној теми/мама на којима се већ писало подоста о томе. Такође, први "пик" на последњој страници теме на којој арх. Сава Дечански одговара на питања, тиче се управо твог питања. Тако да просто звучи чудно да један теолог тако промишља или пак поставља овакво питање. Зато су/смо многи и реаговали.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

25 minutes ago, Aleksandar Ciganović рече

Kontam da se znamo hehe..Ne sumnjam ja u nikog nego ne dajem za pravo ljudima koji me ne znaju da sude o meni :D 

Sam si odredio ton razgovora.

Sledeci put se bolje postavi.

Радуј се, Нектарије, велики Архијереју Божји!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

14 minutes ago, Драгана Милошевић рече

A jel?

Ne bih rekla da je lopta kod njih.

Оставите више човека. Ракић је први почео са прозивкама.

On 26.7.2016. at 22:42, Милан Ракић рече

Александре, ти си завршио Православни богословски факултет или сам нешто "помешао"?

 

Блажени гладни и жедни правде, јер ће се наситити;

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pa sta si tolko osetljiv, kulturno te lepo pitao. Negde si pominjao da si teolog, tj da te to interesuje i sta sad? Prosto je bilo cudno da neko sa pbfa pita na taj nacin i govori tako o dostojnosti jelte.

To sto si ti to protumacio drugacije i mislis da ima neki drugi ton, to je do tebe, kaaoi do svih nas. Mi sve sto nam drugi govore, rade, ne rade tumacimo spram sopstvrnih naocara i iskustva, bojimo sve shodno nasem,duhovnom i dusevnom raspolozenju. Al za to nije odgovoran Rakic.

Mouda je tebe neko nekad prozivao il ocekivao od tebe ko zna sta, al to ne znaci da je uvek u svakom pitanju skrivena losa namera. Kod Rakica sigurno nije, on je covek ljudina vrlo jednostavan, pno sto te pita to i misli, ne uvija u masnice ali i ne govori jedno misli drugo, nema nista izmedju redova da ga protumacis kao napad.

Ako si zavrsio faks dakle imas sigurno neke godine da ne moras svako pitanje da tumacis da neko zeli da te zezne, ponizi, omalovazi. Ako si imao losa iskustva, sacekaj, pa ispitaj mozda ne bude uvek to slucaj. Ovde si nov ali si i pisao lepe stvari, postavio blog, video si da su ljudi opusteni, zasto ti je prva misao na njegovo pitanje da ti zlo misli?

Mi obicno procenjujemo sebe na osnovu namera, a druge na osnovu akcija

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pa imao sam puno losih iskustava i losih ljudi oko sebe..Ali svakako ma sta god da sam rekao to ne daje pravo ljudima koji me ne poznaju da sude o meni..toliko..Gore vam je eksplicitno navedena prozivka, t.j sumnja da sam zavrsio Bogoslovski fakultet sto je jako ruzno i neprimereno reci..

Link to comment
Подели на овим сајтовима

15 hours ago, Ниџока 1.1 рече

Оставите више човека. Ракић је први почео са прозивкама.

 

О чему ти друже? Каквим прозивкама? 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

4 hours ago, Aleksandar Ciganović рече

Pa imao sam puno losih iskustava i losih ljudi oko sebe..Ali svakako ma sta god da sam rekao to ne daje pravo ljudima koji me ne poznaju da sude o meni..toliko..Gore vam je eksplicitno navedena prozivka, t.j sumnja da sam zavrsio Bogoslovski fakultet sto je jako ruzno i neprimereno reci..

И за тебе важи исто питање као за Ниџоку. Где сам ја и када тебе прозивао? Нешто си ти ту помешао може бити...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

59 minutes ago, Милан Ракић рече

О чему ти друже? Каквим прозивкама? 

Драгана му приговара за нешто што није он почео. Ти си почео да испитујеш шта је завршио и шта треба да зна. Ти си дао тон расправи а не Александар. Немам ја ништа против да се приговори неком нешто али брате претерасте. Инквизиција.

Блажени гладни и жедни правде, јер ће се наситити;

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...