Jump to content

РТС није објавио Божићну честитку председника Тадића

Оцени ову тему


Огњен

Препоручена порука

  • Одговори 67
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Е па мене је брига. Ја плаћам претплату и мислим да је ово безобразлук уколико нема неког другог објашњења.

Oče mi plaćamo pretplatu na programe koje uopšte ne želimo da gledamo, ili čak nismo ni u prilici da ih vidimo, i nikom ništa, plaćaj, a da li ti je program kvalitetan, i da li ga uopšte ima to nije bitno. Šta ćete, valja dati caru carevo. :)

posaljisvojuporuku.png

 


Погледа Отац с Небеса и виде ме сва у ранама од неправде људске, и рече, не свети се.
Коме да се светим Господе? Поворци стада, што иде на заклање? Свети ли се лекар болесницима, што га са самртничке постеље руже? Коме да се светим? Снегу, што копни и трави што се суши?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Е па мене је брига. Ја плаћам претплату и мислим да је ово безобразлук уколико нема неког другог објашњења.

Oče mi plaćamo pretplatu na programe koje uopšte ne želimo da gledamo, ili čak nismo ni u prilici da ih vidimo, i nikom ništa, plaćaj, a da li ti je program kvalitetan, i da li ga uopšte ima to nije bitno. Šta ćete, valja dati caru carevo. :)

Па да признамо онда и независно Косово и тако даље?

Baner-Pouke.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Oče zašto tako, dan je predivan, ja sam dala komantar iz čiste želje da stavim akcenat na to koliko je za radost u ovom trenutku nevažno šta je RTS emitovao ili ne? Kako smo stigli do Kosova uopšte? Ko nas kao narod pita izašta? Ja sam kao dijete gledala najgore strahote u ratu, i preživjela sam svašta, i rat je stao onda kada je to svijetu odgovaralo, i vidim da smo kao igračke u svjetskim rukama. Ja vjerujem u Boga, i njemu se molim za dobro naroda, i od Njega očekujem dobro - teško onome ko se uzda u čovjeka. Zar nije tako ili sam ja nešto pogriješila? :) Praštajte ako sam vas uvrijedila. 4chsmu1

posaljisvojuporuku.png

 


Погледа Отац с Небеса и виде ме сва у ранама од неправде људске, и рече, не свети се.
Коме да се светим Господе? Поворци стада, што иде на заклање? Свети ли се лекар болесницима, што га са самртничке постеље руже? Коме да се светим? Снегу, што копни и трави што се суши?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Кад сам рекао да круже приче да је Тадић још у болници,значи да је у лошем стању,и да је вма у невиђеној приправности...

Дакле,мислим да је са врха дошла наредба,да се тренутно његово име не провлачи по медијима...

"Све оно што ми можемо да одлучимо јесте шта да урадимо са временом које нам је дато"

Гандалф

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Кад сам рекао да круже приче да је Тадић још у болници,значи да је у лошем стању,и да је вма у невиђеној приправности...

Дакле,мислим да је са врха дошла наредба,да се тренутно његово име не провлачи по медијима...

Аха, може бити да је то...

Милева, драго ми је да ти је био леп дан и надам се да ће бити и сутрашњи , ниси ме увредила али мени је важно шта је РТС емитовао а шта није, да није тако не бих отварао ову тему.

Baner-Pouke.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

У сваком тренутку очекујемо јавно извињење председника Тадића!  klapklap :bla: 0110_hahaha

http://www.svetigora.com/node/5903

Радуј се мучениче и Цјелевниче, Пантелејмоне!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

оче Огњене, јел може овако?  :bla:

klapklap

Није само ствар у томе што нису објавили његову честитку. Јучерашњи дневник је баш био у тону "јад, беда и несрећа а ови попови опет нешто славе".

Baner-Pouke.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

         A  је ли оно само Ивица Дачић  био на Литургији у храму Светога Саве? 0442_feel-smileys-327.gif' class='bbc_emoticon' alt=':bla:' />

         

         Или мени требају нове наочаре? klapklap

Зачудило би ме кад бих видео оног муљавог министра просвете, а Ивица је наш човек,

слави Славу, и раније је сваке године виђан на Божић и друге веће празнике,

на Милошевићевој сахрани се крстио кад треба,

Владика Филарет га учио да пости и сл.

А овај горе поменути се ни на сахрани није прекрстио, и тај ми је надлежан за веронауку  1405_love-smileys-327.gif' class='bbc_emoticon' alt='0110_hahaha' />

,,Јер Отац не суди никоме, него сав суд даде Сину, да сви поштују Сина  као што  поштују 

Оца!"   Јеванђеље, Јн 5:23

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Тако да ме лажне партијске честитке не интересују. Краљ је битан!  klapklap

Osim toga, on mi nije kralj. :bla:

Ко, Аца?

,,Јер Отац не суди никоме, него сав суд даде Сину, да сви поштују Сина  као што  поштују 

Оца!"   Јеванђеље, Јн 5:23

Link to comment
Подели на овим сајтовима

          A  је ли оно само Ивица Дачић  био на Литургији у храму Светога Саве? 0442_feel-smileys-327.gif' class='bbc_emoticon' alt=':bla:' />

         

          Или мени требају нове наочаре? klapklap

Зачудило би ме кад бих видео оног муљавог министра просвете, а Ивица је наш човек, слави Славу, и раније је сваке године виђан на Божић и друге веће празнике, на Милошевићевој сахрани се крстио кад треба и сл.

А овај горе поменути се ни на сахрани није прекрстио, и тај ми је надлежан за веронауку  1405_love-smileys-327.gif' class='bbc_emoticon' alt='0110_hahaha' />

      Да, да, он рече скоро негде да је рођен у Призрену...Ивица Дачић.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

         A  је ли оно само Ивица Дачић  био на Литургији у храму Светога Саве? 0442_feel-smileys-327.gif' class='bbc_emoticon' alt=':bla:' />

         

         Или мени требају нове наочаре? klapklap

Зачудило би ме кад бих видео оног муљавог министра просвете, а Ивица је наш човек, слави Славу, и раније је сваке године виђан на Божић и друге веће празнике, на Милошевићевој сахрани се крстио кад треба и сл.

А овај горе поменути се ни на сахрани није прекрстио, и тај ми је надлежан за веронауку  1405_love-smileys-327.gif' class='bbc_emoticon' alt='0110_hahaha' />

Јес,вала...и то што кажеш!

Постављена слика

Non praevalebunt, non praevalebunt portae inferni!

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

А то што га сниме камере је баш репер да је он "наш" (шта год то значило)  klapklap

Шалу на страну, када се у медијима пуштају сцене сусрета са православним клиром (најпре епископима) приметио сам да једино Ивица Дачић узима благослов и целива руку архијереју. Нема везе које су вероисповести, ваљда неки основни ред треба да се зна. Пре пар дана је било прилично јадно гледати како Шутановац Ракити на неком пријему тресе руку као да је крчмар...

"Тешка је бура на мору,тежа је у души.

Али ни море ни душа не чисте се без буре."

  (Владика Николај Велимировић-"Касијана")

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...