Jump to content

Deda mraz (meni ovde nešto nije jasno)???

Оцени ову тему


Јаков.

Препоручена порука

Razumem sve što su rekli...ali opet mi nešto nije jasno...

Zar deda mraz nije muško? Hmmm

I čudno je to odelo...hhhhmmmmmmmmmmm

Χριστὸς ἀνέστη ἐκ νεκρῶν θανάτῳ θάνατον πατήσας, 

καὶ τοῖς ἐν τοῖς μνήμασι ζωὴν χαρισάμενος...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Možeš brate ako hoće neka da živi po Avramovom (Ibrahimovom) obredu...

Χριστὸς ἀνέστη ἐκ νεκρῶν θανάτῳ θάνατον πατήσας, 

καὶ τοῖς ἐν τοῖς μνήμασι ζωὴν χαρισάμενος...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pitam kako će to ove moje dvije druge ljube da prihvate...???

Ali kad dođe treća, valjda će manje da se svađaju!! Tko to zna do Svevišnji.

Χριστὸς ἀνέστη ἐκ νεκρῶν θανάτῳ θάνατον πατήσας, 

καὶ τοῖς ἐν τοῖς μνήμασι ζωὴν χαρισάμενος...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pitam kako će to ove moje dvije druge ljube da prihvate...???

Ali kad dođe treća, valjda će manje da se svađaju!! Tko to zna do Svevišnji.

Читала сам да је Мухамед поучавао нешто као, ако имаш 1 та је преоптерећена јер све мора сама и усамљена, 2 постају ривалке и срећу квари љубомора, 3 онда се 2 уроте против 1 па опет не ваља. Идеално је по Мухамедовом 4 јер се онда све лепо слажу, а ваљда их има довољно и да баце покер.  4chsmu1.gif' class='bbc_emoticon' alt='greengrin' />  https://www.pouke.org/forum/public/style_emoticons/default/Plava_ptica.gif.gif' class='bbc_emoticon' alt='greengrin' />  https://www.pouke.org/forum/public/style_emoticons/default/Plava_ptica.gif.gif' class='bbc_emoticon' alt='greengrin' />  https://www.pouke.org/forum/public/style_emoticons/default/Plava_ptica.gif.gif' class='bbc_emoticon' alt='0102_laugh' />

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Читала сам да је Мухамед поучавао нешто као, ако имаш 1 та је преоптерећена јер све мора сама и усамљена, 2 постају ривалке и срећу квари љубомора, 3 онда се 2 уроте против 1 па опет не ваља. Идеално је по Мухамедовом 4 јер се онда све лепо слажу, а ваљда их има довољно и да баце покер. 

Ма какав покер, он је имао за фудбалски клуб.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

То подсећа на ону старинску - где је пуно бабица, килава су деца.  0102_laugh

„Ко прими на себе грехе света, постаће истински цар света.” Лао Це, пет векова пре Христа

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Читала сам да је Мухамед поучавао нешто као, ако имаш 1 та је преоптерећена јер све мора сама и усамљена, 2 постају ривалке и срећу квари љубомора, 3 онда се 2 уроте против 1 па опет не ваља. Идеално је по Мухамедовом 4 јер се онда све лепо слажу, а ваљда их има довољно и да баце покер. 

Ма какав покер, он је имао за фудбалски клуб.

  0102_laugh Значи навијач.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...