Jump to content

Одвојила му се глава од кичме и - преживео!

Оцени ову тему


Guest - . . .-

Препоручена порука

  • Гости

Михеј (Мика) Ендрјус је најсрећнији двогодишњак на планети, дечак који је проглашен медицинским чудом пошто је пре четири месеца у саобраћајној несрећи практично доживео гиљотину - глава му се одвојила од кичме!

Постављена слика

Михеј Ендрјус

После несреће дечак је завршио у коми уз оштећење мозга, док су му лигаменти који лобању држе везану за кичму потпуно попуцали.

"То је било нешто најгоре што је могло да му се догоди", рекао је доктор Николас Теодор, лекар који је оперисао (не)срећног Михеја.

Најмањи покрет је могао да убије дечака. На срећу, тим који га је оперисао, али и екипа која га је извукла из аутомобила и препознала његову повреду, знали су како да му помогну, тако да је Михеј преживео.

Иначе, током операције, дечаку су лобању за кичму причврстили жицом и шипком од титанијума. Четири дана после оперативног захвата, Михеј се пробудио и отворио очи.

!

Иако је малишан претрпео оштећење мозга, препознао је своју породицу. После успешне операције уследили су дани напорне терапије како би дечак поново научио да хода и говори...

Извор

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Велики је 0212_rolleyes

Слава и хвала Му

Потпис:

Надање је моје- Отац;

Прибежиште моје- Син;

Покров мој- Дух Свети;

Тројице Свесвета, слава теби.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Велики је 0442_feel

Слава и хвала Му

posaljisvojuporuku.png

 


Погледа Отац с Небеса и виде ме сва у ранама од неправде људске, и рече, не свети се.
Коме да се светим Господе? Поворци стада, што иде на заклање? Свети ли се лекар болесницима, што га са самртничке постеље руже? Коме да се светим? Снегу, што копни и трави што се суши?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

jadno dete!  0442_feel

"Бог је, из видљиве и невидљиве природе, властитим рукама саздао човека по своме образу и подобију, обликујући тело од земље, и својим Духом подарио му је словесну и умну душу. А тога човека називамо Божанском иконом, јер израз "по образу"-икони, открива оно што је умно и самовласно, док израз "по подобију" открива могућност уподобљавања врлини." Свети Јован Дамаскин

Link to comment
Подели на овим сајтовима

crossrc gringrin :cheesy2: и  Bogorodicaaaaaa slava3 crosseo

``А ти Србијо, куда си пошла за Европом? Ти никад ниси ишла њеним путем и никад за њом. Ти си имала своју мисао, своју веру, свога Господа и свој пут. Назад на своје, ако хоћеш да се спасеш и преживиш. Са туђе бљувотине врати се своме Христу и он ће те осветлити и спасити"

Свети Николај Српски

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Слава Богу! Ја сам читао нешто слично али о неком одраслом човјеку или младићу, који је исто тако био практично гиљотиниран и успјешно су му "пришили" главу. Истина је, такве опрације се веђ раде по свијету.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 weeks later...
  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...