Jump to content

Сабори - окупљања чланова форума

Оцени ову тему


Guest свештеник Иван Цветковић

da li Vam se dopada ova ideja  

58 члановâ је гласало

  1. 1. da li Vam se dopada ova ideja

    • da
      46
    • ne
      3
    • mozda
      3
    • nemam stav
      2


Препоручена порука

  • Гости
Guest свештеник Иван Цветковић

Драги моји пријатељи, овде можете питати све што вас занима у вези сабора на Илиндан у Дубокој. Овде се можете договорити о начину доласка до Дубоке, тј. да не мора свако појединачно већ се можете организовати у вашим местима. Дакле, Света Литургија почиње у 08:00  часова, после Литургије биће одржано предавање Аце Милојкова, потом Ће бити постављене мошти на целивање и уједно беседа ипођакона Димитрија Плећевића о моштима и њиховом значају. Потом следи ручак, а затим и мало музикице уз гитару.

Дакле, овде можете питати све што вас занима.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

носим фотоапарат свакако klapklap

неееего, ја сам из Београда, немам кола, имам девојку 8084.gif

па бисмо заједно кренули са неким ко је расположен повести нас, није проблем ни да уложимо у гориво и осмехе bleh

мислим да и наша сестра Милица има исти проблем ...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Pa,vec sam pitala.Ali,evo ispostovacu formu,a i hijerarhiju.Tako nalazu red i obicaji.

Hoce li na Saboru imati licitarsko srce da se kupi  srcee ? :)

Ko je ctec na Liturgiji?Da se ne otimamo Filip i ja. 0705_read Salim se,naravno.Znam ja da si ti,oce,vec odabrao dobre ctece.

I,oce,nigde ne pominjes nikakvu participaciju...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest свештеник Иван Цветковић

Оно што је најважније је да понесете у ваша срца Господа, да будете радосни што ћете се сјединити са Њим, што ћемо сви бити тог дана једно у Христу. Господ је хтео да се доста људи одазове овом позиву љубави, а имаћемо прилику и радост да тог дана буду донешене мошти највећих светитеља Цркве Христове.

Наравно, обавестите и ваше пријатеље, рођаке, познанике да дођу овог дана код нас.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest свештеник Иван Цветковић

Само да вас обавестим да припреме лепо теку. Овде можете да се договорите како да најбоље, најбрже, најјефтиније дођете до Јагодине. Не знам колико вас и де из Београда и околине, мислим да не би било лоше да нађете неки минибус.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Браћо и сестре!

Ја сам Јагодинац, а иначе сам родом из села поред Дубоке (имам доста фамилије у оба села)...

Сви који долазите јавите ми се на лп овде на форуму, оставићу вам мој број и лепо ћемо се наћи у Јагодини и кренути за Дубоку...

брате Иване, ако могу на било који начин да помогнем само реци...

Поздрав

.

..

...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ако Бог да па дође Фића, он ће да чтецира са још некима.

Dace Bog oce, dace Bog  confused

Ако желиш да нађеш пут који води у живот, тражи на том путу Који рече ''ЈА САМ ПУТ, ИСТИНА И ЖИВОТ; ЈА САМ ВРАТА'' (Јн.14:6, 10:9), и тамо ћеш наћи, али тражи јако пажљиво јер је ''мало оних који нађоше'' (Мт 7:14)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Daj Boze da dodje Fica.Bas bih volela da upoznam kreatora grupe Pravoslavni put!  :drugarstvo:

Bice mi drago  319.gif

Ако желиш да нађеш пут који води у живот, тражи на том путу Који рече ''ЈА САМ ПУТ, ИСТИНА И ЖИВОТ; ЈА САМ ВРАТА'' (Јн.14:6, 10:9), и тамо ћеш наћи, али тражи јако пажљиво јер је ''мало оних који нађоше'' (Мт 7:14)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Драга браћо и сестре, синоћ на чету свештеник Отац Иван Ц.  319.gif ми је предложио ако је у могућности да се Београђани и сви који живе близу Београда скупе нпр. испред Храма св.Саве или Маркове цркве, да неко од нас изнајми комби или мини бус пут би свако понаособ платио или би тамо скупили паре, ко је из Београда или околине нек се јави и напише овде. Тако је најлакше да стинемо до Јагодине 2.августа, кренули би на време и стигли би тамо на време. Шта ви мислите ?

Свако добро. чтец Филип :drugarstvo:

Ако желиш да нађеш пут који води у живот, тражи на том путу Који рече ''ЈА САМ ПУТ, ИСТИНА И ЖИВОТ; ЈА САМ ВРАТА'' (Јн.14:6, 10:9), и тамо ћеш наћи, али тражи јако пажљиво јер је ''мало оних који нађоше'' (Мт 7:14)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...