Jump to content

Водећи светски атеиста др Ентони Флу постао религиозан

Оцени ову тему


Препоручена порука

Uvek birajte nemodernu i nezvanicnu nauku. To je prava stvar a ne neka neurologija, AI alogoritmi i slicne

"naturalisticke lazi". Uzmete lepo jednog ovakvog naucnika i on vam otkrije cinjenicu da su prvi crni magovi

 na zemlji nista manje nego slonovi sami a tek nakon njih crne udovice. ne_shvata ne_shvata ne_shvata ne_shvata

Постављена слика



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Dobro je plasirati ovakve vesti do maloga coveka, do naroda, narocito obicnog coveka koji je vecina,

o ovakvim primerima poput naucnika др Ентони Флу-a i drugih slicnih primera,

jer u naucnike, narocito deca i mladi, gledaju kao u ,,bogove".

Nikako se ne slazem. Jednistavno Bog niti Bozija rec se ne moze siriti lazima, dezinformacijama,

poluinformacija i ostalim manipulaicijama ljudskim neznanjem. To ne samo sto nije eticki nego

je i kontrapdoruktivno i na kratke i na duge staze. Na kratke staze zato sto onda doticni ili

ulazi ili ucvrscuje svoju veru na krajnje pogresnim i neproduktinvnim osnovama a na duze staze

zato sto kad pre ili kasnije otkrije na koji je bedan nacin imanipulisan odbacice svu veru zajedno

sa zivotonosnom sustinom.

Naravno da to ne dolazi u obzir, ali navoditi primere preobracenja nekada ateistickih naucnika u priznavanje postojanja bica Bozijeg,  nije sirenje lazi, te nije ni neeticka propaganda.

,,Јер Отац не суди никоме, него сав суд даде Сину, да сви поштују Сина  као што  поштују 

Оца!"   Јеванђеље, Јн 5:23

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Treba samo naglasiti da je naucnik postao deista, i objasniti:

deista je otkrio pola istine - svet je akt Boziji,

ali iz nekog razloga taj akt ostaje prepusten samom sebi - zasto?

,,Јер Отац не суди никоме, него сав суд даде Сину, да сви поштују Сина  као што  поштују 

Оца!"   Јеванђеље, Јн 5:23

Link to comment
Подели на овим сајтовима

prvo, naravno da nista zvanicno ne valja. globalizam ubija, mediji i zvanicna moderna nauka (koja u sustini uopste nije naucna) su sredstva za to.

a sto se tice istrazivanja slobodnje volje

http://en.wikipedia.org/wiki/Neuroscience_of_free_will

ko procita, ako je nepristrasan, moze da izvuce ispravne zakljucke.

cogito ergo deus est

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Uuu batice, znaci ovo je sou. Vidite li kako se redjaju biseri jedan za drugim kad sami sebe

proglasite za filozofa i mislioca kao ovaj rogi.

Koliko je on veliki mislilac i koliko ima bilo kakve veze sa razmisljanjem govori cinjenica da je

pomocu mikroprocesorske tehnologij otkucao ovu recenicu "prvo, naravno da nista zvanicno ne valja. globalizam ubija, mediji i zvanicna moderna nauka (koja u sustini uopste nije naucna) su sredstva za to.". A onda

opusteno ostavi link ka stranici koja razvaljuje njegovu tezu slonovima-crnim magovima.

E sta ti je kad se klincurija uhvati tastature.



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

A onda opusteno ostavi link ka stranici koja razvaljuje njegovu tezu slonovima-crnim magovima.

da, samo zato sto ti tako kazes :cheesy:

a inace, pozivanje na godine uopste nije klasifikovano kao logicka greska  0212_rolleyes koji si ti shapke..  dada

cogito ergo deus est

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kinici su prezirali svaki oblik udobnosti a istovremeno smarali ljude ispred javnih kuca dok im nisu dobacili

koju paru da omaste brke. Jedan od zescih manifesta licemerja.

Jedino im priznajem ekstremnu antinomicnost i kosmopolitizam koja meni vise nego odgovara.



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

diogen je jedini za koga se zna da je praktikovao seksualnost, ali se odrekao cinicizma; antisten je vrlo jasan bio o fizickom uzivanju.

a u toj recenici se lepo ogleda tvoj nacin pisanja, isnosis podatke kao da su apsolutna istina, bez ikakvih navoda icega (zanimljivo-psihopatoloski slucajevi poznati kao megalomanijaci isto tako smatraju da je nesto istinito samo zato zato su to oni rekli), a ispadne da je pogresno.

a to tvoje postovanje bas ikog zanima, takvog licimura bi svaki posten kinik pljuno na ulici..

cogito ergo deus est

Link to comment
Подели на овим сајтовима

O Kinicima se kao prvo skoro nista ne zna jer se cela ta Antistenova grana odvojena od Sokratove skole

orjetisala na usmeno prenosenj ucenja. Jedino sto kruzi o njima su anegdote. Tek nakon uvodjenja salonskog

kinizma citaj stoicizma pocinju detaljni zapisi tog pravca.

Pa ako bi me pljunuo, to bi me bas obradovalo. Niezsche je jako lepo celu tu ekipu nazvao toreadorima vrline.

U Hemingvejevskom stilu, da me kinici hvale debelo bih se zabrinuo.



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...