Jump to content

Ново-Тихвински манастир - са љубављу да се угледамо...

Оцени ову тему


Препоручена порука

  То  је  огроман  манастир  стар  200.г. и нећу се смирити  док на више тема овде не будем  пренела  ту

лепоту и радост православља  која зрачи из ове светиње.

  А  још  када  овде  прикажем  свештене одежде које оне раде...

Постављена слика

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Постављена слика

 Сестринство  са  духовником

  Овај  манастир је  до револуцује имао  преко  1000 монахиња. 1994.г. је започело оживљавање сестринства  под  вођством  духовника манастира,  схиархимандрита  Аврама. Игуманија  је  мати

Домника.

Сада је ту више од 150 монахиња, од чега седам схимонахиња.

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...