Jump to content

КОЈИ ЈЕ ЗВАНИЧАН СТАВ "ЖРУ" О ЛИЧНИМ ИМЕНИМА НА ФОРУМУ?

Оцени ову тему


Da li bi ste bili član ŽRU foruma, ukoliko bi uslov bilo isticanje ličnog imena i prezimena  

76 члановâ је гласало

  1. 1. Ukoliko bi uslov za registraciju i učešće na ŽRU forumu, bilo isticanje ličnog imena i prezimena pored avatara, da li bi ste i dalje bili član?

    • Da
      40
    • Ne
      27
    • Dobrano bih razmislio
      9


Препоручена порука

Ma nikakav problem...evo i slike...

 

http://imageshack.us/photo/my-images/69/2x3z.jpg/

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Имам шљивке врхунске али немам налог на фејсу. Норберт Палинкаш ми је уметничко име за кафану :))  

Е па онда је неко твојим мејлом отворио налог на фејсу...

Аха уметничко име...добро значи ракија у кафани

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја бих да променим име ако може сад одма, само име?

“Ја нисам нешто посебно талентован. Само сам страствено радознао.” Алберта Ајнштајна 0513_music

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја бих да променим име ако може сад одма, само име?

 

Обрати се администрацији Дејану или Жељку, они ће ти помоћи. 

Благо онима који плачу, јер ће се утjешити; (Матеј; 5,4)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

То име већ постоји на ћирилици и на латиници

 

Дај кад си већ у канцеларији, затвори ми налог да не могу коментаристи нешто где бих радо опсовао! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Дај кад си већ у канцеларији, затвори ми налог да не могу коментаристи нешто где бих радо опсовао! 

 

То не могу , нема та опција, жао ми је.

Уосталом дао сам неке нове смернице на тој теми иди па види и заиста би ми значило да ти прокоментаришеш.

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Onda Nikolay ili Nikolajj (tako se i zovem drugo nema)

 

Пази, Жељко има опасан смисао за хумор...може здраво смешно да те прекрсти.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Једва...

 

Display Name Nikolajj Log In Name Agent7

 

Хвала

 

Пази, Жељко има опасан смисао за хумор...може здраво смешно да те прекрсти.

 

Који?

“Ја нисам нешто посебно талентован. Само сам страствено радознао.” Алберта Ајнштајна 0513_music

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пази, Жељко има опасан смисао за хумор...може здраво смешно да те прекрсти.

 

Служба је служба, дружба је дружба...никад ово двоје не треба мешати може да испадне гужва.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Е, нећу вам рекнем како се зовем. :bleh:  То знају они који требају да знају, и они којима хоћу да кажем. 

 

Још да тако нешто буде услов за регистрацију... мислим стварно. Као да склапамо неки бизнис.  0703_read

 

Нећу да будем јавна личност ;)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...