Jump to content

Православно учење о сујеверју , астрологији, врачању, магији и лажним пророцима

Оцени ову тему


Препоручена порука

никако није добро да игноришемо, па боље онда да причамо о томе.

пошто нас има довољно који знамо да је то лоше, како је то онда позитивно за астрологију?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 1.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Просто не знам шта да кажем на овај твој гест.

После свега што сам ја овде написала, ти мене оптужујеш да рекламирам књигу из хиромантије.

Понекад стварно помислим да си злонамеран.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

дакле, протомајстор је поставио наслов књиге, уједно сам искористио ситуацију да ставим упозорење свима да ће се због рекламирања давати опомене.

јел сад логичнији мој поступак?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Stvarno ...

cudno da tema ne smeta a smeta pominjanje naslova knjige (koja nije u prodaji) ...

da se bavite izdavastvom , pa o.k. ... (zbog konkurencije)

ako cemo tako, brzo cemo poispadati sa po tri licne greske ...

.

www.ulicni-muzicar.blogspot.com [ izvol'te... ]

.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

разлика је у едукативном карактеру, да се пронађу разлике, овако је само бупнут наслов, а расуђивање изостављено ...

никад не знамо да ли ће да заврши код неког на штанду са половним књигама.

ова тема није за рекламу, већ да би се скупили људи које то занима и да попричамо о томе. наравно, ово је и даље православан сајт који ће причати само против оваквих ствари и то увек поткрепљено.

колико се сећам, ова је врло јасно приказана као секта, у чијем се подфоруму налази.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...