Jump to content

Православно учење о сујеверју , астрологији, врачању, магији и лажним пророцима

Оцени ову тему


Препоручена порука

  • Одговори 1.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

"Не ваља се дуго гледати на трудницу. Искочиће ти на оку јачмичак"

"Не ваља се љуљати на столици. Крава ће да храмље"

"Ваља се на момка коцка шеђера бацити. Да се заљуби у тебе"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ne valja se reći drugima  da se ide u manastir Ostrog, uoči polaska npr...

Postoji ta fora  u Crnoj Gori... 0104_cheesy

Иста фора 8084.gif

и још  .."НЕ ваља се остати на непарном броју. Треба бити паран број одлазака под Острог"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Како овде има братије вкоја се разуме у астрологију може ли неко да ми уради наталну карту. Рођен сам 21.03.1983 у 17 часова. У знаку ован, у подзнаку девица а месец ми је у близанцима-каква ме будућност чека?

nikakva ...

mislim , ne čeka te !

.

www.ulicni-muzicar.blogspot.com [ izvol'te... ]

.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest nikolastojanoviccuprija

Kod te astrologije mozda samo su tacne neke generalne karakteristike i osobine znaka u kome je covek rodjen a svako produbljivanje toga je cista obmana ! Kosmos utice na nas koliko i mi na kosmos jer svi i sve je deo BOGA !

Covek je visi od zvezda !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Брате Моцарте твоја видовитост прелази у есхатолошки ниво  0442_feel

crvenilo klapklap 0442_feel  fenomenalno 0442_feel

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

da malo citiram šekspira..... iz kralja lira....

edmund,koji je inače kopile izvesnog gločestera kaže.... parafraziram... kada sam začet mesec je bio u vodoliji... kada se moja majka porodila... sunce je bilo u ribama....iz toga proizilazi da sam ja blag i dobar.... gluposti...bio bih isti ovaj nitkov i da je najčistija zvezda sijala dok sam se kopilio...

ovo je moj stav o astrologiji... 0203_cool

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...