Jump to content

Видео снимак емисије "Да можда не" о "Паради поноса"

Оцени ову тему


Guest свештеник Иван

Препоручена порука

A ateista je iz latinskog.

Па ти ниси озбиљан атеиста заправо. 0102_laugh

Али да не кажем ја него уважени професори...сад уколико је твоја вера у твоје речи толико јака, онда свака част, ниси далеко од теисте (верника). Само пружи руку... :D

атеизам(-зма) м(фр.atheisme oд грч. а- и theos Бог) безбожност, безверство; неверовање у постојање Бога или божанстава.

Χριστὸς ἀνέστη ἐκ νεκρῶν θανάτῳ θάνατον πατήσας, 

καὶ τοῖς ἐν τοῖς μνήμασι ζωὴν χαρισάμενος...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 109
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

A ateista je iz latinskog.

Па ти ниси озбиљан атеиста заправо. confused1

Али да не кажем ја него уважени професори...сад уколико је твоја вера у твоје речи толико јака, онда свака част, ниси далеко од теисте (верника). Само пружи руку... :D

атеизам(-зма) м(фр.atheisme oд грч. а- и theos Бог) безбожност, безверство; неверовање у постојање Бога или божанстава.

Bah, znaš ti kakav sam ja ateista... 0102_laugh

Što bih pružao ruku?

Ti si Hrišćanin ili samo dogmatik po pitanju mogućnosti saznanja?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Svašta... Mada ne svašta, bolje reći odvratno.

Reč PEDER je toliko ODVRATNA da mi se gadi. Jednako mi se gadi kako vi razmišljate.

Nikada ne koristim taj izraz jer je grozan. Diskriminišuće-ponižavajuće-odbacivajućko-osuđivački i to sve u isto vreme. To je isto kao kada bi osobu crne boje kože nazivao CRNČUGA ili ČAMUGA.

А како бисте ви желели да ми називамо педере на нашем йезику? Йер йе очигледно да йе њима омиљена реч "гей" енглеска, значи страна. Можда "весели", што йе превод њима вољене речи? А ако то нийе довољно лепо и "европски" можда бисмо их требали звати "найлепши", "найбољи", или можда неко треће най...?

А шта иначе недостайе старосрбскому називу "Мужеложник" за те душевне болеснике? Имам йедан нови предлог. Зовимо их "гу..чари". Мислим да их ова реч найпотпунийе обяшњава.

В алтаpях святые плачyт, гyдит набат.

Битвы час yже назначен,

но это бyдет ад, тpижды ад, но ни шагy назад!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не пада у ватру него му је несхватљиво како је парада приоритет и  испред гладних радника, породице са 9 детета, добрих студената који немају стипендију, пензионере без здравствене заштите и сл. Тада му онај опет одговори да то нема везе једно са другим.... :D

Parada prioritet? Kako si dosao do tog zakljucka?

I kolko ce da kosta ta parada nekog od nas? 1 dinar? 2 dinara?

Otprilike isto kao kad dodje neki vazniji drzavnik u posetu.

A koliko drzava izdvaja za sociajalna davanja - 5000 puta vise, 10000?

Koliko vise para treba drzava da izdvoji za penzionere da Bosko ne bi skakao ko majmun svake godine u ovo vreme?

A da - zapravo nema tih para. Zapravo je to pateticna zamena teza. Parodija.

The mark of the immature man is that he wants to die nobly for a cause, while the mark of the mature man is that he wants to live humbly for one

In the absence of science, opinion prevails

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Bah, znaš ti kakav sam ja ateista... 0102_laugh

Što bih pružao ruku?

Ti si Hrišćanin ili samo dogmatik po pitanju mogućnosti saznanja?

Ма ја сам човече лењивац и кукавица. Не могу сам кроз живот, али Господ је хтео да ми помогне па сам му све своје препустио. Да ли сам онда хришћанин? Јесам, али због крштења којим сам тог Господа прихватио као свог јединог Бога и препустио му да носи моје терете. Сигурно не по својим делима.

Да ли сам догматик? Више по "дифолту" јер другачије са догмом и не може. Ил јеси или ниси.

:D

Χριστὸς ἀνέστη ἐκ νεκρῶν θανάτῳ θάνατον πατήσας, 

καὶ τοῖς ἐν τοῖς μνήμασι ζωὴν χαρισάμενος...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

За разлику од већине естаблишментских емисија ова синоћ је било врло објективна. Оливера Ковачевић је урадила праву ствар позвавши само једног госта са ставом против али и већину публике са истим ставом. То је заиста слика Србије. Уколико су 56% грађана заиста рекли да су против параде онда их има сигурно преко 80% који су против јер они који су рекли да су суздржани па чак и они који су рекли да су за -  рекли су то јер мисле да се то дешава тамо негде далеко и нема везе са њима. Требали су само Београд да анкетирају. Требали су да анкетирају посебно и грађане који живе и раде по тим улицама где ће да прошетају. То би дало много јаче аргументе Дверима кад говоре о угрожености људских права православних хришћана.

Онај асистент. Интересантан човек. Кад је почео да сече оног јадничка из неке алијансе освојио је симпатије свих. После је и Бошко ухватио исти фазон.

Госпођа саветник је отишла из емисије срећна јер се није избламирала а најјаднији је био наступ господина за људска права. Колико само беса, гнева, са великом емотивном позадином, према онима који мисле другачије. На срећу , слушам коментара неких људи јутрос, наш народ ипак још увек уме то да препозна.

Дверима је време да сузбију редове и региструју странку па на изборе. Овако су ни на небу ни на земљи, и ако наставе тако одоше под земљу. Мислим на организацију , не на чланове. Посао који они желе и тренутно раде више припада харитативној и мисионарској делатности Цркве него НВО коју чине верници.

Baner-Pouke.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Госпођа саветник је отишла из емисије срећна јер се није избламирала а најјаднији је био наступ господина за људска права. Колико само беса, гнева, са великом емотивном позадином, према онима који мисле другачије. На срећу , слушам коментара неких људи јутрос, наш народ ипак још увек уме то да препозна.

Marko Karadžić? Ja mislim da nije bilo toga uopšte i baš mi je razumno zvučao.

Šta je sporno u onome što je rekao?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Госпођа саветник је отишла из емисије срећна јер се није избламирала а најјаднији је био наступ господина за људска права. Колико само беса, гнева, са великом емотивном позадином, према онима који мисле другачије. На срећу , слушам коментара неких људи јутрос, наш народ ипак још увек уме то да препозна.

Marko Karadžić? Ja mislim da nije bilo toga uopšte i baš mi je razumno zvučao.

Šta je sporno u onome što je rekao?

Не говорим о ономе шта је рекао већ о начину. Одгледај делове кад прекида Бошка, кад готово урла. Ниси стекао утисак да покушава да га ућутка а не да га побије аргументима? Понашао се без поштовања према саговорнику. И Бошко му је делимично одговарао али мање емотивно, више да би се изборио за реч.

Baner-Pouke.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Читајући ово атеист-модератора и његову апологетику геј параде,долазим до тужне чињенице,да он православне вернике уопште непоштује,а овима би и д... дао... facenew22222222  ;)

"Све оно што ми можемо да одлучимо јесте шта да урадимо са временом које нам је дато"

Гандалф

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Читајући ово атеист-модератора и његову апологетику геј параде,долазим до тужне чињенице,да он православне вернике уопште непоштује,а овима би и д... дао... facenew22222222  ;)

Moje mišljenje o paradi nema veze sa mojim mišljenjem prema homoseksualcima,takođe nema veze sa mojim mišljenjem o pravoslavnim vernicima a ponajmanje sa mojim poštovanjem pravoslavnih vernika.

A za to što si rekao ti izričem javnu opomenu.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Mario Kalik - "Ne morate Marksa da citate, Berdjajev ce vam reci."  facenew22222222

O navodnom inkvizitorstvu u pravoslavlju.

Свидела ми се његова аргументација. Поготово када је говорио о разлици између хетеро и хомосексуализма. Показао је да се то никако не може ставити у исту раван. Ако низбог чега другог, а оно због тога што се свака друга сексуалност темељи на хетеросекуалности (да није ње не би било ниједне друге). На то је "паметни" Караџић одговорио: Па и хомосексуалац може да направи дете. Идиотска констатација, на коју му је Калик смирено одговорио: Да, али то онда више није хомосексуалност. Гејлобиста је потом ућутао.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Страшно йе када педер, оправдавайући свойу изопаченост, покушава изйедначити леворуке и педере. Ево я сам леворук последњих 39 година мойега живота. И одакле му та глупост да пре двадесет година беше срамота бити леворук? Мени никада нико ништа не рече због тога, нити ме погледа попреко. А често ме људи гледаху где пишем левом руком, ударам лопту левом ногом или пуцам из пушке са левога рамена.

В алтаpях святые плачyт, гyдит набат.

Битвы час yже назначен,

но это бyдет ад, тpижды ад, но ни шагy назад!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

I reč NIGGER se prevodi kao čamuga a izvedena je od Negroid.

I dalje nije lepo. A ateista je iz latinskog.

I nije mi bila namera da trollujem, rekao sam šta mislim i isključujem se iz ovoga.

Атеиста није латинска реч већ грчка. На грчком се Бог каже "ТХЕОС", а оно "А" у грчком значи негацију.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...