Jump to content

Да ли сте се причестили?


Препоручена порука

Pieta,na zdravlje i na spasenje!Kao i uvek i ovaj zadnji odgovor ti je brilijantan! 8084.gif

Slazem se sa tobom.

Naprosto se svi odosevljavamo brilijantnim  odgovorima zenske populacije koji su uvej na mestu :drugarstvo: dada

sta bi svet bez vas zena...sigurno ne bi bio ovako komican klapklap

potpisp.jpg
Link to comment
Подели на овим сајтовима

mislim da treba otvoriti temu-zašto se niste pričestili-tu bi bilo objašnjeno da ne postoji razlog za nepričešćivanje osim izuzetno ako duhovnik privremeno stopira pričešće......osim toga,brat je pored reči postiš ubacio svoju reč -pričeščuješ što mislim da je dodavanje biblijskim stihovima...Gospod ovde govori o postu,pričešće nema direktne veze sa postom.....tako da komentar ne stoji.....meni je ovo jedna od najjjjjjjjjjjdražih tema.....

pijetin odgovor je na mestu-ja se njime oduševljavam......iskreno,briga me da li je muško il žensko.......

i sva sreća da Bog nije kao neki...svet ne bi bio ovako zanimljiv to je sigurno.....Pieta  :drugarstvo:

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pieta,na zdravlje i na spasenje!Kao i uvek i ovaj zadnji odgovor ti je brilijantan! 8084.gif

Slazem se sa tobom.

Naprosto se svi odosevljavamo brilijantnim  odgovorima zenske populacije koji su uvej na mestu :drugarstvo: dada

sta bi svet bez vas zena...sigurno ne bi bio ovako komican klapklap

Tvoji komentari govore o tebi a ne o drugima.....

Вкусите и видите јако благ Господ....

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Само мали офф. Свет би био досадан без жена које га улепшавају...

Мислим да се сви слажемо да остане тема сем Макса и Константина. Ето Константине, сад ниси сам тј како си написао - сам против већине      0104_cheesy

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ne ljutim se ja braco, samo me ovaj konstantin s veremena na vreme iznervira ali mu na kraju posaljem ruzu i mi se pomirimo, zar ne konstantine??

1405_love za konstantina....

Uzivajte.....

pomirenje prihvaceno prst ka gore

1406_love 1408_love,a ma dobro znamo mi svi da je to iz prevelike ljubavi, samo pazi da ti ne predje u mrznju.I moram jos nesto da ti kazem, ovaj put si zaboravila napisati  "Prastajte" 1405_love 0202_238

Za ove neznallice da se onaj citat odnosi samo na post, a ne i na pricesce, jel se ljudi tek tako pricescuju bez posta???Ti kad kazes da si se pricestila\io samim tim se podrazumeva da si i postio...osim u retkim slucajevima kad je netko tesko bolestan pa dobije blagoslov

potpisp.jpg
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Леле константине.... па како бре пост има везе са причешћивањем? Па како је настао пост? Ел знаш можда? Какав је био пост у прво време? Ради чега? Како имамо Велики пост?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

???? ???????????.... ?? ???? ??? ???? ??? ???? ?? ?????????????? ?? ???? ?? ?????? ????? ?? ???? ?????? ????? ?? ??? ???? ? ???? ?????? ???? ????? ???? ????? ?????? ?????

???? ???? ?? ?????? ???? ???? ???????, ????? ??  ???? ?? ????? ?? ????? ??? ?????? ?? ????, ?????? 1405_love

????? ???????? ???? ? ????, ??????, ???????? ??, ? ?? ??? ???? ????????? ???????? ????? ????, ?????? 0104_cheesy

Želiš li biti mudar, nauči razumno pitati, pažljivo slušati, mirno odgovarati - i prestani govoriti kad se ništa više nema reći.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

evo,neznalica te pozdravlja i pitam te zašto se liturgija služi kad nije post...aj sad prosvetli me...jel za sveštenike da se pričeste...ako misliš da jeste to se zove klerikalizam...mogu pojasniti ako treba  1405_love

inače je proglašen za jeres

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

evo,neznalica te pozdravlja i pitam te zašto se liturgija služi kad nije post...aj sad prosvetli me...jel za sveštenike da se pri?este...ako misliš da jeste to se zove klerikalizam...mogu pojasniti ako treba  1405_love

ina?e je proglašen za jeres

Pa jesi ti svestenik??I hajde kad si ti pametan pa se pricescuj svaki dan bez posta... prst ka gore

Mirajani se ne mogu pricescivati bez posta, alo bre decko....pusti svestenike oni su drugo, isto kao sto ni ti , ni ja, niti bilo ko  drugi ne moze da ispoveda

potpisp.jpg
Link to comment
Подели на овим сајтовима

???? ???????????.... ?? ???? ??? ???? ??? ???? ?? ?????????????? ?? ???? ?? ?????? ????? ?? ???? ?????? ????? ?? ??? ???? ? ???? ?????? ???? ????? ???? ????? ?????? ?????

???? ???? ?? ?????? ???? ???? ???????, ????? ??  ???? ?? ????? ?? ????? ??? ?????? ?? ????, ?????? prst ka gore

????? ???????? ???? ? ????, ??????, ???????? ??, ? ?? ??? ???? ????????? ???????? ????? ????, ?????? 0104_cheesy

???? ?? ????? ?? ???? ?? ???? 1405_love

Želiš li biti mudar, nauči razumno pitati, pažljivo slušati, mirno odgovarati - i prestani govoriti kad se ništa više nema reći.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...