Jump to content

Саопштење администрације ЖРУ и сајта www.pouke.org о писању Курира

Оцени ову тему


Guest ЖРУ Администрација

Препоручена порука

Много је тешко и тај тренутак ће да се враћа као трн... Жао ми је што све то требате да трпите и ви и ваша породица!!!

И верујем да ће вам Господ дати снаге да устрајете у томе, да се не осврћете натраг, и да ће људима дати вид да виде колико је ваше трпљење и са колико снаге и љубави га носите!

Држите се оче... И нека се све окрене на радост у  :mad:

apel.png

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 194
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Написали су извињење испод текста да су погрешили!

Каква неодговорност и неозбиљност,пусте новине у јавност па се онда извињавају!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Оче Иване, тужите те новине и да се једном дозову памети.

Грешке доктора се закпоавају а грешке новинара умножавају у милионе примјерака.

Београдски графит

Хроничар свакодневнице

Link to comment
Подели на овим сајтовима

приметио сам да модератор Курирове странице одобри линк који се повремено појави и води на наш сајт и саопштење о деманту, па га обрише заједно са коментаром ...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Колико год да је тешко у овом тренутку због овога, радујем се што сам се бар не тренутак удостојио да будем један од оних који страдају. Чудан је то осећај: тешко ти је да не може горе да буде када пмислиш ко све то може да прочита а опет радујем се што сам опет то ја. Хвала свима који су уз мене и моју породицу.

"Држи свој ум у Аду и не очајавај"

Постављена слика

Најдивније је када се жалост преокрене у радост.

Драги оче,

мој супруг и ја смо искрено,свим срцем уз тебе и твоју породицу.Радуј се јер страдаш на правди Бога.

Нека је Богом просто свима овима који мрзе на Цркву и слуге Божије.

Extra ecclesiam nulla salus.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

drž se oče,još si živ.....

Sinan Sakic - Drz' se Mile, Jos si ziv

PA POVIKA.....  GDE STE TURCI...    :mad: klapklap

ČEKAMO IH  klapklap

SVI SMO UZ TEBE

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

Оче, Исповедниче, издржите! Цео  klapklap је уз Вас!  :mad:

http://www.svetigora.com/node/5903

Радуј се мучениче и Цјелевниче, Пантелејмоне!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Оче, узми им сад једно 1000.000.000 евра одштете. То смеће треба забранити или економски уништити.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Strasno! O.Ivane, nadam se da cete naci snage da isterate istinu na videlo. Ukoliko na bilo koji nacin mozemo biti od pomoci, znajte da na nas mozete uvek da racunate! Svako dobro od Gospoda i samo hrabro napred!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Oče Ivane,

jedna molitva i za braću i sestre iz "Kurira". :mad:

Ali bez obzira na to da im uzete denge. Molitva zbog njiovih duša, a tužba zbog njiove pameti.

Ne može da se piše kuj ko oće.

Svaka podrška i molitva za vas i porodicu vašu.

Χριστὸς ἀνέστη ἐκ νεκρῶν θανάτῳ θάνατον πατήσας, 

καὶ τοῖς ἐν τοῖς μνήμασι ζωὴν χαρισάμενος...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...