Jump to content

Саопштење администрације ЖРУ и сајта www.pouke.org о писању Курира

Оцени ову тему


Guest ЖРУ Администрација

Препоручена порука

сад сам идела све ово од данас. Падох у несвест!!!! Каква камапња против цркве. Ужас. Кад само помислим како све то стоји на трафици, на извол`те, деца гледају, родитељи купују и цокћу уз обавезан коментар:"Па лепо ја кажем да ус ти попови, бла,бла..."

Еееј државо!

ПОДРШКА оче Иване!

Pa , ako jeste neki pop to radio , zar treba kriti ? Zašto da ne znaju ljudi ?

Naravno , ne "naš" Ivan , nego taj drugi ...

зашто и не крити - зар се не осамљујемо у своје спаваће собе по својим кућама?

зар гледамо по туђим шта има или смо постали воајери а сви око нас ''фармери''?

ајде да ти представим двоструку оштрицу мача који желиш витлати:

да кренемо од тебе и твоје спаваће собе?

ипак, и ти си нека  јавна личност на неколико форума и на неколико светских градова и зашто да не знају људи шта ти са својом женом, како и кад радиш?

уосталом, можда те је више људи чуло како свираш своју музику него њих двојицу комбиновано да проповедају и то те чини јавнијом личношћу  :bla:

видиш куда то иде?  :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 194
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Jel' to što je na snimku , on radio sa svojom ženom ?

ako je tako , onda povlačim ono što sam rekao !!!!!

p.s. nisam čitao tekst u "Kuriru" , niti sam gkedao taj snimak , jer me ne zanimaju takve stvari ...

gledao sam samo komentare ovde i ... nisam znao da je to on snimao svoju šenu (ako je tako).

.

www.ulicni-muzicar.blogspot.com [ izvol'te... ]

.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ма бедници бреее!

Значи не верујем да је уопште свештеник на том снимку... Мислим, зар му је ђаво толико испрао мозак да још самог себе снима, ма дајте бреее...  :D

Да ли може да буде толико глуп да не зна шта га чека, или да ће шта!?

немогуће је да неко живи бре у дому Господњем и да се хвали таквим чином... небулозе и будалаштине!

А најгори су у свему томе уредници КУРИРА који су по свему судећи и знали да је то лаж, али насликали насловну да си продају новине!

Не само зато већ и већу милост ће добити ако своју штету на земљи отплате!

Ако их одерете за ову глупу игру, обогатилисмо се ширећи лажи глупом народу, милост сте им дали!!!

Нека им је Бог на помоћи!!!

apel.png

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Dve su priče u opticaju .

1. Da jeste to sveštenik Ivan iz Jagodine i da je snimak autentičan.

2. Da snimak nije autentičan već je nameštaljka , upravo onako kako je dotični sveštenik tvrdio za kurir.

U svakom slučaju se to može proveriti.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Оче Иване, имаш моју подршку Ти и Твоја породица. Главу горе!

Заиста не разумјем да може постојати човјек који би могао да те замисли очима "Курира", јер твој рад се надалеко види и чим те нападају знај да радиш добро.

Тако је то нажалост код нас Срба...

Још једном увијек рачунај на моју скромну подршку у своме раду. Свако ти добро од Господа Доброчинитеља нашега! :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Jel' to što je na snimku , on radio sa svojom ženom ?

ako je tako , onda povlačim ono što sam rekao !!!!!

p.s. nisam čitao tekst u "Kuriru" , niti sam gkedao taj snimak , jer me ne zanimaju takve stvari ...

gledao sam samo komentare ovde i ... nisam znao da je to on snimao svoju šenu (ako je tako).

много ти је јака та фора - ако му је жена онда је у реду што се снимао? :D :bla: ekstra

или ако је разведен, а она распуштеница или самица, шта ћемо онда?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Jel' to što je na snimku , on radio sa svojom ženom ?

ako je tako , onda povlačim ono što sam rekao !!!!!

p.s. nisam čitao tekst u "Kuriru" , niti sam gkedao taj snimak , jer me ne zanimaju takve stvari ...

gledao sam samo komentare ovde i ... nisam znao da je to on snimao svoju šenu (ako je tako).

много ти је јака та фора - ако му је жена онда је у реду што се снимао? :) :) dada

или ако је разведен, а она распуштеница или самица, шта ћемо онда?

Obrati pažnju malo !

Kritikovao si me što kažem :

Pa , ako jeste neki pop to radio , zar treba kriti ? Zašto da ne znaju ljudi ?

ti kažeš:

зашто и не крити - зар се не осамљујемо у своје спаваће собе по својим кућама?

Pa, baš volim kada se raskrinka neki pop koji vanbračno "opšti" , a , ovamo ljude uči moralu !!!

Mislim , izvinjavam se , al' taki sam ...

ZNAČI , PROMAŠIO SI SA :

много ти је јака та фора - ако му је жена онда је у реду што се снимао? :);) greengrin

Ne što se snimao , već ŠTO JE RASKRINKAN , ako mu nije žena , a , "muvao" se sa njom !!!

ako mu jeste žena , rekoh ... slažem se da nije u redu da mu se zaviruje u spavaću sobu !

a, sve zbog toga što je pop ! Da nije ... koga bi bolelo uvce !

.

www.ulicni-muzicar.blogspot.com [ izvol'te... ]

.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пошто сам са оцем Иваном о овоме причао нећу овде упутити поруку њему, него онима који стоје иза ове ујдурме.

Ово што сте урадили је врло непрофесионално и бедно. Нисте наудили овом форуму ни претњама, ни уценама, ни оваквим провидним будалаштинама. Ваши напади су за нас сведочанство само једне ствари: да вас гађамо тамо где вас боли. Не брините, наставићемо - још одлучније него до сада!  :) :) dada

Natus est Dei Filius, non pudet, quia pudendum est; et mortuus est Dei Filius, prorsus credibile est, quia ineptum est; et sepultus resurrexit, certum est, quia impossibile.

(De Carne Christi V, 4)

http://www.tertullian.org/library.htm

Link to comment
Подели на овим сајтовима

vita jela zelen bor, čekam Medin odgovor

мене се не тиче шта ко где са ким ради 0102_laugh

и то не зато што је клирик СПЦ, већ зато што се не бавимо уопште тиме овуда.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

vita jela zelen bor, čekam Medin odgovor

мене се не тиче шта ко где са ким ради 0102_laugh

и то не зато што је клирик СПЦ, већ зато што се не бавимо уопште тиме овуда.

znači , sada si razumeo da je "problem" to što je pop , a ne "običan čovek".

Čak i da je vernik - nije problem !

Ali , sveštenik treba da bude primer za ono o čemu "uči" druge !

.

www.ulicni-muzicar.blogspot.com [ izvol'te... ]

.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Каква камапња против цркве. Ужас.

"Курир" си једне од читанијих новина (читај: таблоида) и максимално се труде да прикажу Цркву и њене служитеље, свештенике и монахе у лошем светлу.

Ovakvi komentari su, po mom mišljenju, izrazito neobjektivni. Da sam vlasnik novina ili TV-a svojski bih se trudio da obrukam svakoga i u Srbiji i šire, KO GOD ZASLUŽUJE DA BUDE OBRUKAN. Kurir jeste najgori list, ali raskrinkavanje onakvog goveda od popa nije direktna камапња против цркве i nije trud da да прикажу Цркву и њене служитеље, свештенике и монахе у лошем светлу, nego kritika koja u svakom društvu MORA da postoji.

Sumnjam da su namerno pogrešili u vezi sa zamenom identiteta dvojice sveštenika, ali će sigurno osetiti posledice te greške i tu nema ništa sporno. Ono što jeste sporno je da ovde svi ( sa pravom) komentarišu samo zamenu identiteta i bruku koju je doživeo nevin čovek, a NIKO da se osvrne na bruku koju vašoj crkvi konstantno nanose nekakvi ivani, pahomiji i ilarioni, i da konačno vidimo i čujemo neko zvanično saopštenje kojima se NEGATIVNE POJAVE u okrilju spc kritikuju, gde se crkva od takvih (ne)ljudi ograđuje i gde se takvi izopštavaju. Sve dok to ne uradite, vi ste u neku ruku saučesnici, jer prećutno odobravate negativnosti.

Zato sam malopre napisao da ovo nije direktna kampanja protiv crkve, ali jeste INDIREKTNA, ne zbog samog izvesnog ivana, nego zbog stava ostalih članova crkve, koji nikako da "pometu sopstveno dvorište". Svojim NEČINJENJEM vrše indirektnu kampanju protiv samih sebe.

Što se tiče Ivana, sve najbolje.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Каква камапња против цркве. Ужас.

"Курир" си једне од читанијих новина (читај: таблоида) и максимално се труде да прикажу Цркву и њене служитеље, свештенике и монахе у лошем светлу.

Ovakvi komentari su, po mom mišljenju, izrazito neobjektivni. Da sam vlasnik novina ili TV-a svojski bih se trudio da obrukam svakoga i u Srbiji i šire, KO GOD ZASLUŽUJE DA BUDE OBRUKAN. Kurir jeste najgori list, ali raskrinkavanje onakvog goveda od popa nije direktna камапња против цркве i nije trud da да прикажу Цркву и њене служитеље, свештенике и монахе у лошем светлу, nego kritika koja u svakom društvu MORA da postoji.

Sumnjam da su namerno pogrešili u vezi sa zamenom identiteta dvojice sveštenika, ali će sigurno osetiti posledice te greške i tu nema ništa sporno. Ono što jeste sporno je da ovde svi ( sa pravom) komentarišu samo zamenu identiteta i bruku koju je doživeo nevin čovek, a NIKO da se osvrne na bruku koju vašoj crkvi konstantno nanose nekakvi ivani, pahomiji i ilarioni, i da konačno vidimo i čujemo neko zvanično saopštenje kojima se NEGATIVNE POJAVE u okrilju spc kritikuju, gde se crkva od takvih (ne)ljudi ograđuje i gde se takvi izopštavaju. Sve dok to ne uradite, vi ste u neku ruku saučesnici, jer prećutno odobravate negativnosti.

Zato sam malopre napisao da ovo nije direktna kampanja protiv crkve, ali jeste INDIREKTNA, ne zbog samog izvesnog ivana, nego zbog stava ostalih članova crkve, koji nikako da "pometu sopstveno dvorište". Svojim NEČINJENJEM vrše indirektnu kampanju protiv samih sebe.

Što se tiče Ivana, sve najbolje.

Коректно. Respect.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...