Jump to content

Молба !?

Оцени ову тему


Сефора

Препоручена порука

  • Одговори 66
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

дечко, нађи себи девојку, па са њом ћаскај

a ja bas volim sa tobom da caskam i da citam tvoje gluposti   :cheesy:

па шта ћеш !?

Створитељ, који је Вечни Живот, у коме живимо, ради спасења рода људског, оваплотио се и постао видљив за анђеле и људе.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ја сам закон, али нисам судија !

кад би то могло  :cheesy:

па, може !

Створитељ, који је Вечни Живот, у коме живимо, ради спасења рода људског, оваплотио се и постао видљив за анђеле и људе.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

дечко, нађи себи девојку, па са њом ћаскај

a ja bas volim sa tobom da caskam i da citam tvoje gluposti  smej.gif

па шта ћеш !?

'

volem tebe i tvoje gluposti  :cheesy:

па, за неке озбиљније разговоре ...  ниси !

Створитељ, који је Вечни Живот, у коме живимо, ради спасења рода људског, оваплотио се и постао видљив за анђеле и људе.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ја сам закон, али нисам судија !

кад би то могло  smej.gif
па, може !
јесте, да.

као што је Бог дао закон и Судија је  dada

као што држава доноси законе и поставља судије  :cheesy:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ја сам закон, али нисам судија !

кад би то могло  smej.gif
па, може !
јесте, да.

као што је Бог дао закон и Судија је  dada

као што држава доноси законе и поставља судије  :cheesy:

Али Он рече ... Ја нисам дошао да судим !

Створитељ, који је Вечни Живот, у коме живимо, ради спасења рода људског, оваплотио се и постао видљив за анђеле и људе.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 1 month later...

Народе драги, треба ми малена помоћ - требају ми наслови књига које су духовне природе, а које су вас обориле с ногу. Даклем, не би требало да су теолошке до те мјере да не могу да схватим, него онако питке, и да грију душу. Сви они који имају неки приједлог нека ми пошаљу пп. Унапријед захвална свима.

П.С: знам рећи ћете да видим у препорукама, али вољела бих да ми ко жели и може каже шта је то што су читали и сматрају да је најбоља књига коју су прочитали, а да је духовне природе. Да се не изгубим међу оним препорукама. Хвала још једном.

П.П.С: Јесте да тема нема везе са овим што сам написала, али наслов има  0405_feel.

posaljisvojuporuku.png

 


Погледа Отац с Небеса и виде ме сва у ранама од неправде људске, и рече, не свети се.
Коме да се светим Господе? Поворци стада, што иде на заклање? Свети ли се лекар болесницима, што га са самртничке постеље руже? Коме да се светим? Снегу, што копни и трави што се суши?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pitko i čitko:

Ne znam da li nekoga obaraju sa nogu ali su ovo knjige koje može savko da čita i da pri tome ne mora da bude teolog a mnogo su doobre za dušu.

Misionarska pisma,Sveti Vladika Nikolaj

Ljubav prema Bogu i kako je steći

Kazivanja jednog Bogotražitelja

Budimo ljudi, Jovan Janjić (o Patrijarh Pavlu)

Svih žalosnih radost, Igra Anđela, Petkana - Ljiljana Habjanović Đurović

Kasijana, Sveti Vladika Nikolaj

Duhovni razgovori, Otac Gavrilo

Dovoljno za početak. Možda si već sve to i pročitala. :cheesy2:

Ako nisi toplo ti ih preporučujem. Zima ide pa navali. mense0198626478946378946

"Невоља је било и биваће, људи и нељуди је бивало и биваће. Околности не зависе увијек од нас, али да ли ћемо бити људи или нељуди то од нас зависи."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Hvala ti Vlatka, većinu nisam čitala, ali planiram. :cheesy2:

posaljisvojuporuku.png

 


Погледа Отац с Небеса и виде ме сва у ранама од неправде људске, и рече, не свети се.
Коме да се светим Господе? Поворци стада, што иде на заклање? Свети ли се лекар болесницима, што га са самртничке постеље руже? Коме да се светим? Снегу, што копни и трави што се суши?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Житије Старца Порфирија, моја омиљена  0442_feel Житије старца Пајсија, Серафима Саровског,

за сада мислим да је довољно 319.gif

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pitko i čitko:

Ne znam da li nekoga obaraju sa nogu ali su ovo knjige koje može savko da čita i da pri tome ne mora da bude teolog a mnogo su doobre za dušu.

Misionarska pisma,Sveti Vladika Nikolaj

Ljubav prema Bogu i kako je steći

Kazivanja jednog Bogotražitelja

Budimo ljudi, Jovan Janjić (o Patrijarh Pavlu)

Svih žalosnih radost, Igra Anđela, Petkana - Ljiljana Habjanović Đurović

Kasijana, Sveti Vladika Nikolaj

Duhovni razgovori, Otac Gavrilo

Dovoljno za početak. Možda si već sve to i pročitala. 0442_feel

Ako nisi toplo ti ih preporučujem. Zima ide pa navali. mense0198626478946378946

Хвала Богу, па већину имам! 319.gif

Иначе Пролог и Омилије су такође одличне књиге.

Вера, слога и поштење – српско су спасење.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...