Jump to content

Патријарх оладио геј активисте који траже подршку СПЦ за „Параду поноса“

Оцени ову тему


Препоручена порука

ако буде упола овако, биће полицијски час три дана ...

...а какав ће ко третман имати од стране полиције зависиће као и увек...од полицијског укуса. :cheesy:

Non praevalebunt, non praevalebunt portae inferni!

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Једини проблем који видим у овоме је што патријарх себи уопште допушта комуникацију са часописом какав је АЛО. Мислим да му под хитно треба саветник за медије тамо у патријаршији. :cheesy:

Jel možete da zamislite patrijarha kako izgovara rečenicu: " Ni u ludilu"???   89898989898989

Можда Патријарх и демантује да је давао интервју за Ало :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Једини проблем који видим у овоме је што патријарх себи уопште допушта комуникацију са часописом какав је АЛО. Мислим да му под хитно треба саветник за медије тамо у патријаршији. :)

Jel možete da zamislite patrijarha kako izgovara rečenicu: " Ni u ludilu"???   89898989898989

Можда Патријарх и демантује да је давао интервју за Ало 0110_hahaha

Да демантује? Ни у лудилу!  :cheesy:

Non praevalebunt, non praevalebunt portae inferni!

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

немој тако..лист коме је једна од главних рубрика-бирамо нај деколте србије- је веома битно јавно гласило у нас...  

Ova nedelja u klubu „Pipls“ na Adi Ciganliji biće u znaku izbora za najlepši dekolte Srbije, koji će u četvrtak uveče u 22 sata voditi Zoran Kesić.

http://www.alo.rs/ljudi/18621/Finale_Alo_dekoltea

Сморише више са тим изборима нај деколтеа...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

немој тако..лист коме је једна од главних рубрика-бирамо нај деколте србије- је веома битно јавно гласило у нас...  

Ova nedelja u klubu „Pipls“ na Adi Ciganliji biće u znaku izbora za najlepši dekolte Srbije, koji će u četvrtak uveče u 22 sata voditi Zoran Kesić.

http://www.alo.rs/ljudi/18621/Finale_Alo_dekoltea

Сморише више са тим изборима нај деколтеа...

Kako koga. :cheesy:

Domine, adiuva incredulitatem meam!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Богами овај пут ако не буде геј парада

пашће влада  !

Тако јавља ТАБУ.

Шта год да се деси и једни и други требају бити поносни јер су на своје задовољство ипак нешто постигли и урадили за овај народ...успели су да нам свима проради чир на желуцу.

Non praevalebunt, non praevalebunt portae inferni!

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Jel možete da zamislite patrijarha kako izgovara rečenicu: " Ni u ludilu"???   89898989898989

моја машта иде много даље од тога....    navijanje

ваљда зато што сам из нишке епархије...

Маштовити дјечаче...  greengrin dobar decko

Сад има већу благодат због већег чина - "ново вино у нове мехове"  0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha

Узгред, ето још једне идеје за текст емотикона...  4chsmu1

Natus est Dei Filius, non pudet, quia pudendum est; et mortuus est Dei Filius, prorsus credibile est, quia ineptum est; et sepultus resurrexit, certum est, quia impossibile.

(De Carne Christi V, 4)

http://www.tertullian.org/library.htm

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest Оливера

Руски интернет медији пренели су дословце овај став Патријарха.

(За оне који не знају руски, то је ова вест коју смо пренели).

http://www.sedmitza.ru/news/1321042.html

:)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Једини проблем који видим у овоме је што патријарх себи уопште допушта комуникацију са часописом какав је АЛО. Мислим да му под хитно треба саветник за медије тамо у патријаршији. zru

Jel možete da zamislite patrijarha kako izgovara rečenicu: " Ni u ludilu"???   89898989898989

i njemu su vise dozlogrdile te price o gej paradama...i on je covjek-svaka mu cast za ono "NI U LUDILU"!!!

apel.png

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...