Jump to content

УЛТРА НОВО!!!!Интервју са ЕКРЕМ-ом...не оставља Вас равнодушним!

Оцени ову тему


Guest ага пије млеко

Препоручена порука

е-КРЕМ.........евроКРЕМ

ћути, барем нису у питању екрем лука или барда  :nene:

иначе, овај екрем је краљ, колико је искрена песма утолико ми се више свиђа  confused

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest ага пије млеко

е-КРЕМ.........евроКРЕМ

ћути, барем нису у питању екрем лука или барда  :nene:

иначе, овај екрем је краљ, колико је искрена песма утолико ми се више свиђа  confused

мени је мјуза ок...посебно форшпил... :(

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest свештеник Иван

Видео сам све народ... идем да тражим човека, а онда сам то планирао и компоновао... а видим овде жене раду а дјецу оставу кући, и ја сам испјевао ту пјесму...

Музику ми је радио један Албанац Аћими...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest ага пије млеко

!

šta ti znači ovo o. ispred imena Agapije?

ништа, видео сам од других клирика па сам и ја ставио... :)

мада, оваква питања се постављају  на пп, али добро ајде сад...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

!

šta ti znači ovo o. ispred imena Agapije?

ништа, видео сам од других клирика па сам и ја ставио... 0205_whistling

Možda je logičnije "rev." pa da bude razumljivije :)

Χριστὸς ἀνέστη ἐκ νεκρῶν θανάτῳ θάνατον πατήσας, 

καὶ τοῖς ἐν τοῖς μνήμασι ζωὴν χαρισάμενος...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...