Гости Guest ага пије млеко Написано Мај 28, 2010 Гости Пријави Подели Написано Мај 28, 2010 ! šta ti znači ovo o. ispred imena Agapije? ништа, видео сам од других клирика па сам и ја ставио... 0205_whistling Možda je logičnije "rev." pa da bude razumljivije а то би значило шта ?"ревнитељ" Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Јаков. Написано Мај 28, 2010 Пријави Подели Написано Мај 28, 2010 Možda je logičnije "rev." pa da bude razumljivije 0205_whistlingа то би значило шта ?"ревнитељ" Reverend Χριστὸς ἀνέστη ἐκ νεκρῶν θανάτῳ θάνατον πατήσας, καὶ τοῖς ἐν τοῖς μνήμασι ζωὴν χαρισάμενος... Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука