Jump to content

Погрешна веровања


Препоручена порука

?? ????? ? ??????????? ? ???? ? ????? ? ????? ??????? ????????? - ??? ??? ?? ???? ?????? ???? ??????????

???? ? ???? ??????, ?????. ??????????? ?? ???, ?????? ???. ?????? ?? ?? ???????? ?? ?? ?? ???? ???? ?????????, ? ?? ??? ??? ???? ?? ????. ???????, ?? ???? ??????? ????? ???? ???? ??? ??? ??????????. ???? ?? ?????? ? ??????, ?? ?????? ? ?? ?? ???????? ?????? ?????? ??? ???? ?? ?? ??? ? ???????????? ???? ?? ?? ???? ??????????.

??????? ???? ??? ?????? ??????? - ?? ?????? ??????????? - ?? ?????? ???? ? ????? ???????. ??? ??????? ??????????? ? ?? ?? ??? ? ???? ???????/?.

???? ???? ?? ???? ?? ?? ?????? ???? ??? ??????? ?????? ????. ?? ?????? ????? ??? ? ??????? ??????, ???????? ??? ???????. ???????, ??? ?? ???? ??? ???????? ? ???? ???????.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ok,provalio si mocarta

ovo je Bibliografija:

HNK booklet ?arobne frule, na obilježavanju 250 godina Mozarta

?arobna frula jeste puna masonskih simbola....ali avaj,ti si je poistovetio sa celokupnim stvaralaštvom....gulp

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

:cmizdrenje: jeste bio mason,glupo je poricati i uopšte diskutovati ...moje je mišljenje da je to uradio zbog novca koji su mu masoni davali ali kad su videli da nije ideološki uz njih šutnuli su ga...kako druga?ije tuma?iti ?injenicu da se ne zna gde mu je grob.....zar bi masoni to dozvolili.....na sahrani su mu bila 2 ?oveka...a i njih je rasterala kiša....

iskreno,briga me i da je bio satanista.....ja ose?am Mocartov duh  kroz muziku koju je pisao,vidiš,tu nema diskusije i svi argumenti padaju,u muzici je dvosmislenost nemogu?a...a mocartova muzika kaže-dodji ocu.....

i još nešto,zaista retko se može sresti pravoslavac koji po pitanju umetnosti nema fašisti?ki stav....hvala bratu aleksandru za normalne komentare-ostali se svode na to da ko nije pravoslavac bolje da se nije radjao......zahvaljujem

?? ??????????? ?? ???? ???? ? ??? ?????? ????????, ??, ???, ??????? ??? ??????????? ?? ???? ?? ??????? ???? ??????? ??????.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

crvenilo jeste bio mason,glupo je poricati i uopšte diskutovati ...moje je mišljenje da je to uradio zbog novca koji su mu masoni davali ali kad su videli da nije ideološki uz njih šutnuli su ga...kako druga?ije tuma?iti ?injenicu da se ne zna gde mu je grob.....zar bi masoni to dozvolili.....na sahrani su mu bila 2 ?oveka...a i njih je rasterala kiša....

iskreno,briga me i da je bio satanista.....ja ose?am Mocartov duh  kroz muziku koju je pisao,vidiš,tu nema diskusije i svi argumenti padaju,u muzici je dvosmislenost nemogu?a...a mocartova muzika kaže-dodji ocu.....

i još nešto,zaista retko se može sresti pravoslavac koji po pitanju umetnosti nema fašisti?ki stav....hvala bratu aleksandru za normalne komentare-ostali se svode na to da ko nije pravoslavac bolje da se nije radjao......zahvaljujem

?? ??????????? ?? ???? ???? ? ??? ?????? ????????, ??, ???, ??????? ??? ??????????? ?? ???? ?? ??????? ???? ??????? ??????.

?? ??? ?? ??????  ????? ?? ?? ?????? - ?? ???? ?????? (????) ???? ????? ?? ?? ???????? ??? ????? - ????? ?? ?? ?? ??? ? ????? (??.????? ????????) ? ??????? ??????? - ??? ?? ???? ? ????? ?????? ????? ?? ?? ???.

? ??? ?? ???? ???????? ?? ??????? ?? ????? ??? ?????? ????????? - ???? ?? ????????? - ????? .  dada

"Извор сваког зла је - нечастиво учење" Свети Јован Златоусти

"Ми смо Јерусалимске вере" Патријарх Арсеније III

"Тако живи да свакодневно можеш приступити (Причешћу)". Тертулијан

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ma crvenilo je neshvatljiva pojava u ljudskoj istoriji...ja samo kroz Boga to mogu da shvatim.....za 35 godina kolko je živeo je bljesnuo kao niko pre ni posle u svetu muzike....čajkovski je o njemu rekao-dada je muzički Hristos........žao mi je što ne mogu bar deo emocija da vam prenesem.......

i ovaj što svira je neki mason

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

crvenilo jeste bio mason,glupo je poricati i uopšte diskutovati ...moje je mišljenje da je to uradio zbog novca koji su mu masoni davali ali kad su videli da nije ideološki uz njih šutnuli su ga...kako druga?ije tuma?iti ?injenicu da se ne zna gde mu je grob.....zar bi masoni to dozvolili.....na sahrani su mu bila 2 ?oveka...a i njih je rasterala kiša....

iskreno,briga me i da je bio satanista.....ja ose?am Mocartov duh  kroz muziku koju je pisao,vidiš,tu nema diskusije i svi argumenti padaju,u muzici je dvosmislenost nemogu?a...a mocartova muzika kaže-dodji ocu.....

i još nešto,zaista retko se može sresti pravoslavac koji po pitanju umetnosti nema fašisti?ki stav....hvala bratu aleksandru za normalne komentare-ostali se svode na to da ko nije pravoslavac bolje da se nije radjao......zahvaljujem

????? ??????? ????? (???????? ???) ???? ?? ???? "???? ???" ??? ??? ?? ???? ?? ??? ????  - ??????? ??? ??? - ????? ???? ?? ???? ?? ??????? ?????? ? ????? ?? ?????.

???? ??? ???????? ???? ???? ?????????? ???? ????? ?????????? ????????,???? ?? ?? ?????? ?????? ????? ? ?????? ???? - ?? ?? ?? ???????? ????? ?????? ?????????? ? ???????? ?????? - ??? ??.??????? ??????? ?? ??????.

"Извор сваког зла је - нечастиво учење" Свети Јован Златоусти

"Ми смо Јерусалимске вере" Патријарх Арсеније III

"Тако живи да свакодневно можеш приступити (Причешћу)". Тертулијан

Link to comment
Подели на овим сајтовима

crvenilo jeste bio mason,glupo je poricati i uopšte diskutovati ...moje je mišljenje da je to uradio zbog novca koji su mu masoni davali ali kad su videli da nije ideološki uz njih šutnuli su ga...kako druga?ije tuma?iti ?injenicu da se ne zna gde mu je grob.....zar bi masoni to dozvolili.....na sahrani su mu bila 2 ?oveka...a i njih je rasterala kiša....

iskreno,briga me i da je bio satanista.....ja ose?am Mocartov duh  kroz muziku koju je pisao,vidiš,tu nema diskusije i svi argumenti padaju,u muzici je dvosmislenost nemogu?a...a mocartova muzika kaže-dodji ocu.....

i još nešto,zaista retko se može sresti pravoslavac koji po pitanju umetnosti nema fašisti?ki stav....hvala bratu aleksandru za normalne komentare-ostali se svode na to da ko nije pravoslavac bolje da se nije radjao......zahvaljujem

?? ??????????? ?? ???? ???? ? ??? ?????? ????????, ??, ???, ??????? ??? ??????????? ?? ???? ?? ??????? ???? ??????? ??????.

?? ??? ?? ??????  ????? ?? ?? ?????? - ?? ???? ?????? (????) ???? ????? ?? ?? ???????? ??? ????? - ????? ?? ?? ?? ??? ? ????? (??.????? ????????) ? ??????? ??????? - ??? ?? ???? ? ????? ?????? ????? ?? ?? ???.

? ??? ?? ???? ???????? ?? ??????? ?? ????? ??? ?????? ????????? - ???? ?? ????????? - ????? .  dada

?? ??? ?? ?????? ?? ?? ?????? ??? ?? ???????????? ?????? ???? ????? ???????? ? ?? ????? ??????????? ??????. ???? ?? ?? ??????????. ???? ?? ?????? ???? - ??????, ?????????, ??????, ??????. ??? ?? ?? ??????.

? ???, ???? ????????? "??????", ??? ?????? ?? ????????? - ? ?? ?? ?????? ??????? ??????? ??????, ??? ?? ????, ???? ?????????? ??????? ??????. ???? ?? ????? ???? ????, ???? ? ??????????? ?????? - ?? ?????? ??????? ???????: ???? ?? ?? ???????.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@ То баш не можемо  знати да је истина - ти исти масони (наши) који тврде да је Мокрањац био масон - тврде да је то био и Његош (св.Петар Цетински) и Владика Николај - што ће бити и малом детету јасно да је лаж.

znaš kako,otkriću ti jednu tajnu...ne smeš da a priori odbacuješ neke tvrdnje navodeći kao argument logiku male dece  crvenilo

po meni je samo Gospod bezgrešan...apsolutno mi je moguće da bilo ko bude i mason i satanista i bilo ko drugi tako da ne treba ići u krajnost.....i biti samouveren u svojim,nazovi-argumentima

ali,moram priznati da me ne čudi ništa od kad sam video da si napisao da misliš da pričešće nije uopšte obavezno vezano za liturgiju dada

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

mocart jeste bio mason,glupo je poricati i uopšte diskutovati ...moje je mišljenje da je to uradio zbog novca koji su mu masoni davali ali kad su videli da nije ideološki uz njih šutnuli su ga...kako druga?ije tuma?iti ?injenicu da se ne zna gde mu je grob.....zar bi masoni to dozvolili.....na sahrani su mu bila 2 ?oveka...a i njih je rasterala kiša....

iskreno,briga me i da je bio satanista.....ja ose?am Mocartov duh  kroz muziku koju je pisao,vidiš,tu nema diskusije i svi argumenti padaju,u muzici je dvosmislenost nemogu?a...a mocartova muzika kaže-dodji ocu.....

i još nešto,zaista retko se može sresti pravoslavac koji po pitanju umetnosti nema fašisti?ki stav....hvala bratu aleksandru za normalne komentare-ostali se svode na to da ko nije pravoslavac bolje da se nije radjao......zahvaljujem

????? ??????? ????? (???????? ???) ???? ?? ???? "???? ???" ??? ??? ?? ???? ?? ??? ????  - ??????? ??? ??? - ????? ???? ?? ???? ?? ??????? ?????? ? ????? ?? ?????.

???? ??? ???????? ???? ???? ?????????? ???? ????? ?????????? ????????,???? ?? ?? ?????? ?????? ????? ? ?????? ???? - ?? ?? ?? ???????? ????? ?????? ?????????? ? ???????? ?????? - ??? ??.??????? ??????? ?? ??????.

pa ajd da ?ujemo koji je to otac...... crvenilo dada klapklap

jel tata ili sudija za prekršaje.................... 0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha

Bože,Bože....kakav razgovor ja vodim o Mocartu,i to sa kim....sa nekim ko je našo sajt i pro?itao naslov ?lanka i saznao sve o mocartu...ja ga slušam od 1997. i tek sam zagrebao površinu........ose?am se ko tvor u parfimeriji  0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

@ ?? ??? ?? ??????  ????? ?? ?? ?????? - ?? ???? ?????? (????) ???? ????? ?? ?? ???????? ??? ????? - ????? ?? ?? ?? ??? ? ????? (??.????? ????????) ? ??????? ??????? - ??? ?? ???? ? ????? ?????? ????? ?? ?? ???.

znaš kako,otkri?u ti jednu tajnu...ne smeš da a priori odbacuješ neke tvrdnje navode?i kao argument logiku male dece  crvenilo

po meni je samo Gospod bezgrešan...apsolutno mi je mogu?e da bilo ko bude i mason i satanista i bilo ko drugi tako da ne treba i?i u krajnost.....i biti samouveren u svojim,nazovi-argumentima

ali,moram priznati da me ne ?udi ništa od kad sam video da si napisao da misliš da pri?eš?e nije uopšte obavezno vezano za liturgiju klapklap

?? ?? ??? ????? ??????? ????? (?? ??????? ??????) ?? ?? ????? ?? ???????? ????? ????????? ???? ??????-?????????,?? ?? ?????.

??? ?? ??????? ??????? ?????? ?? ?? ????,? ????? ?????? ?? ??????? ??????? ??? ????????? ????,? ????? ?????? - ???? ????? ?? ????? ? ???? ? ?????? ? ???? ?????.

? ??? ?? ???? ????????? ? ???????? ?????? ?? ????????? ? ??????? ????.

???? ?? ??????? dada

"Извор сваког зла је - нечастиво учење" Свети Јован Златоусти

"Ми смо Јерусалимске вере" Патријарх Арсеније III

"Тако живи да свакодневно можеш приступити (Причешћу)". Тертулијан

Link to comment
Подели на овим сајтовима

aj daj link..... crvenilo

pomozi bratu masonu  dada klapklap 0110_hahaha

https://www.pouke.org/forum/index.php/topic,2425.0.html

"Извор сваког зла је - нечастиво учење" Свети Јован Златоусти

"Ми смо Јерусалимске вере" Патријарх Арсеније III

"Тако живи да свакодневно можеш приступити (Причешћу)". Тертулијан

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Upala sam u temu, kao muzičar, jer se spominje stvaralaštvo W.A.Mozarta. Da razjasnimo jednu stvar.

Samo Gospod je mogao da dela kroz takvu muziku. Ujedinjeno sa njegovim nepovratnim duhom...Mozart je bio čovek, a Bog je govorio kroz njegovu muziku. Zašto baš kroz njega? Isto to pitao se i Salijeri, pred svima bogougodan čovek, a kvaran ko šupalj zub. Zašto kroz njega? Pa zato što ga je voleo, grešnog, isto kao što voli nas, grešne. I nije Mozart jedini slučaj...Isto je i sa J.S. Bahom, koja je najbolj dela napisao slep i kroz Betovena, koji je bio gluv...Ej, ne biramo mi, nego Otac naš kada nas sa ljubalju stvara. I Mozarta i prosijaka i svakom nešto da. I Mokranjcu...Kada slušam "Heruvimsku pesmu", među njima sam a ne razmišljam tad o ličnosti Mokranjca.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...