Jump to content

Jедан покушај личне молитвености, покушајте и ви са мном...

Оцени ову тему


Препоручена порука

  • Гости

Gospode, daj da se lepo molim kao što se ovi dobri ljudi mole heaven

A primi moju ubogu, malu i neuglednu molitvu, kakva god da je, ne odbaci je...

I hvala ti za braću i sestre koje stekoh u Tebi! heaven

P.S. Bilo mi glupo da aminujem sve redom :D, ali da znate- NEKA TAKO BUDE!

slavabogu

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Господе преобрази ме да будем неспособан за уништавање

Господе преобрази ме да заволим све што си ми дао и да храбро тражим свим срцем само оно што стварно волим

Господе дај ми да живим пуним плућима

Господе раздроби камење не-љубави у мени

Господе молим те дај ми оно што си ми дао да видим........Ти знаш

Помози свима који ти се моле, и онима који се не моле а вапију јер не умеју да се моле, спаси све које волимо

Сачувај сву децу нашу у наручју Твоме у Вечности

ХВала!!!

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Господе хвала Ти што живим и што ми отвараш очи да разумем нека питања која су ме мучила у младости.

Господе хвала Ти што сам схватила да као јединка, као мравић у Твојој творевини, имам само ону улогу коју си ми Ти наменио.

И да су многи мени познати и драги ликови из детињства и младости, а који су много бољи и вреднији од мене, осетили много тежу

судбину од моје.

Помози им и помилуј их Господе по великој милости Твојој.

Амин.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 1 month later...

@, не знам баш шта стоји иза ове четири снажне речи, али на теби је пуно.

Не могу ни да се покренем на борбу, да пружим било какв отпор, да се супротставим жељама које маме и потапају разум страстима, које управљају мноме.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 weeks later...
Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 1 year later...

Благодарим Ти Господе што си нас окупио у Цркви и на овом форуму. Опрости за сву злу вољу и празне речи и дела којима сам ожалостио Тебе и ближње а себи нанео штету. Помози да нам овај и сви предстојећи дани буду испуњени Тобом и да живим речима и делима утехе усходимо у вечни живот носећи бремена једни других укрепљени молитвама Твоје пречисте мајке свих Твојих светих.

 

m(_ _)m   m(_ _)m   m(_ _)m

"Пролази обличје овога света..." (Кор. 7, 31)

podviznickaslova.wordpress.com

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Господе! Ти си дошао да нас спасеш вером у Тебе, ево верујем, спаси ме јер си Ти Спаситељ мој!

Слушај, гледај, ћути ако желиш живети у миру!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Господе дај ми снаге да пребродим све саблазни овога света... Божанску љубав улиј у наша охладнела срца... Чинећи добра дела да будемо достојни Царства Небеског...

Kyrie Eleison 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Помози нам Боже да се спасемо. Дај нам смирење да једни другима помажемо живим речима утехе и на сваки Теби угодан начин, да будемо браћа међу собом и са Тобом. Чувај нас вечерас и до краја времена. Теби слава и хвала за све.

"Пролази обличје овога света..." (Кор. 7, 31)

podviznickaslova.wordpress.com

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 months later...

Peter_Drowning_12th_Century_Mosiac.jpg

http://www.pravmir.com/staying-afloat-on-the-sea-of-life/

 

Опрости нам Господе, помилуј и спаси Имена Свога ради, молитвама Пречисте Твоје Матере и свих Твојих светих угодника.

Дај нам трпљење у невољи и брзо избављење али не како ми хоћемо него како Ти...   m(_ _)m

"Пролази обличје овога света..." (Кор. 7, 31)

podviznickaslova.wordpress.com

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 years later...

Hriste Bože, nado moja.. oprosti meni grešnoj... Oprosti Oče mili za sve što ti zgreših rečima... delom...mislima.. Tebi.. koji me tešiš.. Tebi koji me lečiš... Tebi kojem nikad nije mrsko spustiti se u moju prašinu u koju sam pala i očistiti me od nje kao majka svoje čedo... Tebi... koji me neumorno ispravljaš.. mene.. večito grešnu.. koja ne ume izabrati izmedju dobra i zla.. koja uvek bira neko manje zlo i time vazda u zlu živi... 

Oče moj mili... Molim te oprosti... i ne dozvoli Gospode da iko zbog mene strada... jer sebi ne verujem koliko se u tebe uzdam.. Zato spasi i pomiluj me grešnu... Pomozi mi i nauči me da tvorim volju tvoju... da te radujem.. a ne žalostim... Pomozi mi da u svom srcu stvorim takve uslove da se u njemu Oče uvek osećaš dobro... i da svaki moj bližnji dobije od te ljubavi koliko mu je potrebno... 

Slava Tebi Hriste Bože.. Slava Majci Tvojoj Prisno Djevi Mariji.. svim Svetima Tvojim i Andjelima... sada.. svagda i u sve vekove vekova. Amin. 

 

 

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...