Jump to content

Препоручена порука

  • Гости
Guest свештеник Иван

Хм, реклама прилично нездрапно постављена. Ово и није реклама. Такође, Г. Сава није питао Модерацију за постављање рекламе. Дакле, ускоро ћемо све то средити.

Позивамо људе који се баве делатностима који су на корист Цркве да нам се јаве ради договора око рекламирања. Наравно ако су расположени.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ма ја плетем све живо и од џакова ако треба.

Од вуне ?

Зависи какве вуне и која величина, мисим све зависи...

Па, лепо направи ценовник свега тога од чега зависи.  0110_hahaha

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ма ја плетем све живо и од џакова ако треба.

Од вуне ?

Зависи какве вуне и која величина, мисим све зависи...

Па, лепо направи ценовник свега тога од чега зависи.  0110_hahaha

Па вуна од које се плету бројанице, не знам где се набавља, црне боје,иамо сам једну такву раније, 33 чворића.

Baner-Pouke.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Оги, то се односило на Жељка.  :)

Каже да плете бројанице "и од џакова ако треба". Рек'о, ако се већ тиме бави, што не напише ценовник производа које нуди, па тако и цене тих бројаница од вуне. Да сабере од чега све зависи цена и онда да овде понуди.  0110_hahaha

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 years later...

Ja pletem brojanice vec 15 godina i sretao sam se za raznim "pletacima", ali ovo jos nisam cuo. Postoje ljudi koji se mnogo igraju sa brojanicama!

Cena pletene vunene brojanice od 33 cvorica je 500 din , a od 100 cvorica 1000 din, a na veliko naravno druga cena.

Evo i jos jednog retkog i starog nacina kako se izradjuju brojanice, pa ko je zainteresovan neka pogleda. pozz

http://www.facebook.com/pages/Brojanice-opsivane-vladicanske-svila/196604820378547

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 6 years later...

Помаже Бог и Честитам празник Св. Илија свим славарима и онима којима није слава. 
Имао бих једно питање у вези Бројанице. 
На жалост моју, покидала ми се. Бројала је 50 полудрагих камена. 
Молио бих за савет, пошто ми је намера да је сачувам и да је саставим али овога пута од 33 каменчића. 
Да ли би то било у реду?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...