Jump to content

ПОЈАЧАЊЕ !!!

Оцени ову тему


Препоручена порука

Када смо почињали са темом, искрено сам била помало скептик како ће се тема развијати. Ово је форум, људи воле неке "вруће", актуелне теме. Понеко и прочита, али ретко ко се укључи. Јелена је жена која, пре свега изузетни лепо пева. На, мало је рећи лепо, али решила је да се испроба и на овај начин. Искорачила је и усудила се да се и на овај начин изрази.  slavabogu је то препознао, прихватио и ево Јелена је модератор, а мени је част и задовољство што ћемо заједно уређивати тему. 

Жив ми Господ мој

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Dugo sam čitala i razmišljala o tome šta da napišem, kažem, kako bih dala dobar odgovor, ne bi li opravdala ukazano poverenje. Ipak posle nekog vremena shvatila sam da nema potrebe, jer nema spremnih odgovora, nema gotovih rešenja, bar ne u Hristu. Ako ne dam sebe ostaće praznina, čemu onda moje isčitavanje. Davno mi je neko rekao

" Kada ste svoji, onda ste najbolji ", tako da, to sam ja, Jelena, ona što  lepo peva, isprobava nove načine ne bi li pronašla svoj jedinstveni, autentični.

Jedna sam od onih koji vole komplimente, tako da Tanja hvala na lepim rečima koje zaista podstiču... i zadovoljstvo je moje.

НЕ МОГУ И НЕЋУ КУЋИ ПОСЛЕ ЛИТУРГИЈЕ! ВИ? ОД НАС ЗАВИСИ!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

            Пошто волиш комплименте, дарујем ти још један:

да нам је још да чујемо и како лепо певаш... То је вероватно могуће у оној цркви на чијем су иконостасу Христу руке ужетом везане. А да знаш да нисмо ни сумњали, ослушкивали смо ти стихове...Јер: добар глас се надалеко чује   joooj

"A цариник издалека стајаше, и не хтеде ни очију уздигнути небу, него се бијаше у прса своја говорећи:"Боже, милостив буди мени грешноме!"(Лк 18;13)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Сви добри и паметни људи одоше у модерацију. joooj

joooj joooj joooj

joooj

posaljisvojuporuku.png

 


Погледа Отац с Небеса и виде ме сва у ранама од неправде људске, и рече, не свети се.
Коме да се светим Господе? Поворци стада, што иде на заклање? Свети ли се лекар болесницима, што га са самртничке постеље руже? Коме да се светим? Снегу, што копни и трави што се суши?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Јесмо виђи,све Ајнштајн до Ајнштајна  joooj

Све Карађорђи до Карађорђевића. :smiley:

На страну то (Ајнштајн), фора је у доброти и лепоти...хммм, што ти Карађорђе не ставиш своју слику? joooj

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Јесмо виђи,све Ајнштајн до Ајнштајна  klapklap

Све Карађорђи до Карађорђевића. :smiley:

На страну то (Ајнштајн), фора је у доброти и лепоти...хммм, што ти Карађорђе не ставиш своју слику? 0202_238

Укуцаш Карађорше на гугл и кликнеш имиџиз и ето  0202_238

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Немојте и Милеву да нам узмете! 0202_238

Ако полуди ка ја нећемо је у администраторе но ћемо је за папу форума  0102_laugh

0202_238 klapklap 0110_hahaha smej.gif smej.gif smej.gif

Легенде!

posaljisvojuporuku.png

 


Погледа Отац с Небеса и виде ме сва у ранама од неправде људске, и рече, не свети се.
Коме да се светим Господе? Поворци стада, што иде на заклање? Свети ли се лекар болесницима, што га са самртничке постеље руже? Коме да се светим? Снегу, што копни и трави што се суши?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest свештеник Иван

Људи, Јеца пева невероватно. Лично сам је слушао. Заиста таланат који треба  још више да у себи развија на радост браће и сестара из Цркве.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Људи, Јеца пева невероватно. Лично сам је слушао. Заиста таланат који треба  још више да у себи развија на радост браће и сестара из Цркве.

Ако је ка Павароти онда може  0202_238

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...