Jump to content

САОПШТЕЊЕ ЗА ЈАВНОСТ поводом тзв. апела/петиције Сабору СПЦ

Оцени ову тему


Guest ага пије млеко

Препоручена порука

Nego sta ćete vi da radite sa tim potpisima kad ih budete skupili?

Приложићемо заједно са књигом коју је ваш Таса месождер спремио за Сабор да "отвори" очи Епископима па нека буде на Суд и осуду и вама и нама ...

opomenu si dobio,vređanje episkopa se strogo sankcioniše na ovom forumu

[/quo

Јооој нисам знао да то важи за бивше епископе који беже из Цркве и мрзе братију своју, праштајте љубим вас пуно и опростите  :cmizdrenje:

Zbog iznošenja kleveta dobijaš drugu opomenu,treća je ban

А шта је овде клевета, да те чујем паметњаковићу ?!

Самим тим што се издајеш за Истину - то је клевета!!!

0503_music

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 103
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Nego sta ćete vi da radite sa tim potpisima kad ih budete skupili?

Приложићемо заједно са књигом коју је ваш Таса месождер спремио за Сабор да "отвори" очи Епископима па нека буде на Суд и осуду и вама и нама ...

opomenu si dobio,vređanje episkopa se strogo sankcioniše na ovom forumu

[/quo

Јооој нисам знао да то важи за бивше епископе који беже из Цркве и мрзе братију своју, праштајте љубим вас пуно и опростите  :cmizdrenje:

Zbog iznošenja kleveta dobijaš drugu opomenu,treća je ban

А шта је овде клевета, да те чујем паметњаковићу ?!

Самим тим што се издајеш за Истину - то је клевета!!!

0503_music

Вама и јесте преко потреба Истина, јер вам форум није такав ...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nego sta ćete vi da radite sa tim potpisima kad ih budete skupili?

Приложићемо заједно са књигом коју је ваш Таса месождер спремио за Сабор да "отвори" очи Епископима па нека буде на Суд и осуду и вама и нама ...

opomenu si dobio,vređanje episkopa se strogo sankcioniše na ovom forumu

[/quo

Јооој нисам знао да то важи за бивше епископе који беже из Цркве и мрзе братију своју, праштајте љубим вас пуно и опростите  :cmizdrenje:

Zbog iznošenja kleveta dobijaš drugu opomenu,treća je ban

А шта је овде клевета, да те чујем паметњаковићу ?!

Самим тим што се издајеш за Истину - то је клевета!!!

0503_music

Вама и јесте преко потреба Истина, јер вам форум није такав ...

Ниси читао Х. Хесеа? Овде је само за лудаке!!!

Не брини, он није новотарац, обичан али сјајан књижевник... 0110_hahaha

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Нико те не тера да будеш овде ако ти се не свиђа.

Морам да браним ИСТИНУ ...

Мораш?????

Онда ниси слободан.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nego sta ćete vi da radite sa tim potpisima kad ih budete skupili?

Приложићемо заједно са књигом коју је ваш Таса месождер спремио за Сабор да "отвори" очи Епископима па нека буде на Суд и осуду и вама и нама ...

opomenu si dobio,vređanje episkopa se strogo sankcioniše na ovom forumu

[/quo

Јооој нисам знао да то важи за бивше епископе који беже из Цркве и мрзе братију своју, праштајте љубим вас пуно и опростите  :cmizdrenje:

Zbog iznošenja kleveta dobijaš drugu opomenu,treća je ban

А шта је овде клевета, да те чујем паметњаковићу ?!

Самим тим што се издајеш за Истину - то је клевета!!!

0503_music

Вама и јесте преко потреба Истина, јер вам форум није такав ...

Ниси читао Х. Хесеа? Овде је само за лудаке!!!

Не брини, он није новотарац, обичан али сјајан књижевник... 0110_hahaha

Сјајно јел имаш још неког њега имадем  0110_hahaha

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Нико те не тера да будеш овде ако ти се не свиђа.

Морам да браним ИСТИНУ ...

Мораш?????

Онда ниси слободан.

Тачно, ја сам мали беспомоћан и угрожен прете ми бејзбол палицом и баш сам у паници  :cmizdrenje:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Нико те не тера да будеш овде ако ти се не свиђа.

Морам да браним ИСТИНУ ...

Baš mi je drago zbog tebe,samo bi te molio da to radiš na kulturniji način

Наравно, а ја тебе да не скачеш за врат сваком ко другачије мисли ...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Нико те не тера да будеш овде ако ти се не свиђа.

Морам да браним ИСТИНУ ...

Мораш?????

Онда ниси слободан.

Тачно, ја сам мали беспомоћан и угрожен прете ми бејзбол палицом и баш сам у паници  :cmizdrenje:

Дај не бој се 0503_music

сваки смајли је символ осмеха па ма како карикатуран био...

Немам палицу ни виртуелно ни реално јер то не одговара мом темпераменту...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Нико те не тера да будеш овде ако ти се не свиђа.

Морам да браним ИСТИНУ ...

Baš mi je drago zbog tebe,samo bi te molio da to radiš na kulturniji način

Наравно, а ја тебе да не скачеш за врат сваком ко другачије мисли ...

Ne skačem ti ja za vrat već tvoje izražavanje
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ко има уши да чује и очи да види:

@drugovi admini

Vi smatrate da je medijska hajka to što desetak ljudi piše vulgarno ( i po mom mišljenju) o našim arhijerejima.  na sajtu ihtus , koji ne čita više od sto ljudi u ovoj zemlji. Ajede neka bude dvesta.

У ствари, никако да ми се укаже прилика да изричито укажем на једну ствар - познајем приличан број људи себе сврставајућих у оно што се условно назива "старотарци" (шта-год то било, никад нисам тачно похватала шта тај термин, или термин "новотарци", заправо означава) - и сви до једног се готово физички гаде на писанија са ихтуса и сродних појава. Заправо, сматрају да ихтусовци веома штете "њиховој ствари" (шта-год иста подразумевала).

http://forum.verujem.rs/index.php?topic=15526.msg272155;topicseen#msg272155
Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...