Jump to content

Политика: Код нас ношење фантомки није забрањено

Оцени ову тему


RYLAH

Препоручена порука

Ко протестује тај је глуп јер су сви политичари исти и никад ништа не може да се промени! Живео Вучић!

13316862_106420789779409_660711378889636

https://www.facebook.com/nedavimosrbiju/photos/a.106407993114022.1073741827.106398126448342/106420789779409/?type=3&theater

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Сутра у 18:00 је нови протест, а СНС и други ботови на све начине покушавају да одврате грађане од присуства.

 

Прво говоре да је ово неки нови „Отпор“, да протестују „страни плаћеници и домаћи издајници“, да протесте финансирају разни Сороши, Рокфелери, масони...

Онда креће антиполитичка бајка да је протест бесмислен, да је власт превише моћна да би јој протест нашкодио, да ће само „сјахати Курта и узјахати Мурта“...

Следеће је прича о изазивању нестабилности, о томе како ће протест довести до _____________ (унети име насумично изабране државе/подручја са великом нестабилношћу или ратним стањем) сценарија...

И тако у недоглед.

Сва та ботовска кампања је разлог више да се присуствује.

https://www.facebook.com/events/244840385896489/

Ckm2FR8UYAEAuY8.jpg

*КЗН је конференција за новинаре.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ако је ово фотка са данашњег протеста, питам се, колико је реално било људи? По овој фотки, одокативном методом, рецимо око 5 000 коју хиљаду јаче.

CksERw7XAAAvPh-.jpg

Јер овај син мој бјеше мртав, и оживје; и изгубљен бјеше, и нађе се. Сваки човјек најприје добро вино износи, а када се опију, онда лошије; а ти си чувао добро вино до сада. Што око не видје, и ухо не чу, и у срце човјеку не дође, оно припреми Бог онима који га љубе. Јер сад видимо као у огледалу, у загонетки, а онда ћемо лицем у лице; сад знам дјелимично, а онда ћу познати као што бих познат.

 
 
 
 
Link to comment
Подели на овим сајтовима

"Српска напредна странка честита организаторима још једног циркуса, познатим преварантима Пајтићу, Радуловићу, Живковићу и криминалцу Сандуловићу, што су и овај пут, као и прошли, успели да доведу хиљаду људи мање." 

То је тај радикалски однос према противницима. :) 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ahahahahahahahahahahahahahahaahahahahhahahahahahahahhhaha  :D:D:D Kako je njima dobroooo :D:D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Ђоле Пролеће рече

Ако је ово фотка са данашњег протеста, питам се, колико је реално било људи? По овој фотки, одокативном методом, рецимо око 5 000 коју хиљаду јаче.

CksERw7XAAAvPh-.jpg

Овде је до 5К, плафон.

Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Сутра ексклузивно у Информеру:

 

Пајтић стоји иза убиства Кенедија, откривају нови тајни подаци ЦИА!

 

Радуловић згрнуо милионе тргујући нафтом са ИСИС-ом!

 

Права сврха најдужег железничког тунела на свету у Швајцарској је лакше прислушкивање премијера Вучића!

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...