Jump to content

Лажни профили монаха, монахиња и свештенства на Фејсбуку који траже новац

Оцени ову тему


Препоручена порука

  • Одговори 38
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни дани

  • Гости
1 hour ago, Arsenija рече

Mislim da na te profile niko i ne obraca paznju , a o nekom uplacivanju novca verujem da nije bilo ni reci ... Ljude vise interesuje da nekoga upoznaju , da kod nekoga odu u goste ... itd .

Нажалост, ово није тачно..

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 minute ago, R2D2 рече

Да ли је ово неки пројекат да се провали ко је луд или је ипак класична превара у питању?

 

Баш ме занима...

И мени делује као неки "пројекат",  остављено је сувише очигледних трагова.

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Управо сада, Ђоле Пролеће рече

Можда је на неком другом случају провалио и спречио некога ко стоји иза "Атос пројекта" па га сад овај развлачи по интернетима?

Или сам сајбер безбедњак стоји иза овога ради неког свог пројекта (не злонамерног, већ у смислу неког испитивања и истраживања)?

Не знам... добро би било да се веома брзо обрати јавности...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

40 minutes ago, Јелена011 рече

jel to ova mati nektarija koja se upravo registrovala na pouke? Ima jedna sa istom slikom na fejsu?!

Ponovicu se, da li je mati Nekatarija ista osoba? Ajde lakse pitanje,da li sporna mati sa fejsbuka ima istu profilnu sliku kao i ova sto se registrovala veceras ovde?

 

Mi obicno procenjujemo sebe na osnovu namera, a druge na osnovu akcija

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Njen profil je nestao u ovih par sati :))) Divota :)

Elem, zapazih je kao poslednjeg registrovanog korisnika, imala je istu sliku, monahinja sa nekim detetom...

 

Mi obicno procenjujemo sebe na osnovu namera, a druge na osnovu akcija

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
3 minutes ago, Јелена011 рече

Njen profil je nestao u ovih par sati :))) Divota :)

Elem, zapazih je kao poslednjeg registrovanog korisnika, imala je istu sliku, monahinja sa nekim detetom...

 

Ето, укапирао да је проваљен па повукао пријаву...

Мислим да ово треба гурати до краја...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

а и профил "мати Нектарије" нестао са фејсбука

https://www.facebook.com/profile.php?id=100008429791238&ref=ts&fref=ts

 

У неким страницама уназад има број телефона који је оставио као и адресу...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, R2D2 рече

Ето, укапирао да је проваљен па повукао пријаву...

Мислим да ово треба гурати до краја...

Do kraja bi znacilo da neko ko je dobio ovakve poruke ode u stanicu policije i prijavi budalu, a oni prema broju telefona mogu lako da ga lociraju.

Problem je sto i sa mnogo vecim stvarima u zivotu mi necemo da se "majemo", tesimo se da "nema veze" ili da nismo mi naseli, ili da samo budale nasedaju pogresno polazeci od pretpostavke da su svi na mrezi funkcionalno i informaticki pismeni. Dovoljno je da navataju par starijih ljudi koji jedva da i koriste kompjuter i znaju par stvari na fejsu i isto toliko o veri i neka svako da po malo i to je previse.

Ali kao i za vecinu stvari nas prosto mrzi...

 

Mi obicno procenjujemo sebe na osnovu namera, a druge na osnovu akcija

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, R2D2 рече

Taj profil je imao gotovo 5000 prijatelja na fb... to uopste nije igra.

Znam imali smo i zajednicke prijatelje :)))

Igra je, jer u tome se ogleda nas odnos prema zivotu, nase "hriscanstvo" i "pravoslavlje", sto cemo rado uraditi puno toga na tastaturi a jako malo u realnom zivotu.

Zato ovakve prevare i uspevaju nazalost.

 

Mi obicno procenjujemo sebe na osnovu namera, a druge na osnovu akcija

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...