Jump to content

Шешељ: ДСС и Двери су испод цензуса, али их гура америчка амбасада

Оцени ову тему


Препоручена порука

2 minutes ago, Господин Бореалис рече

Много је необично све ово око резултата избора, ко зна шта се ту стварно дешава... 

Враћа ме ова ситуација у детињство када је Слоба изгубио изборе па данима не могу да саопште резултате избора. Ало бре људи, ово је 2016. година, време информација и технологије. Од када су требали да саопште коначне резултате. Шта чекају толико, опет нека мутљавина изгледа.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мени је невероватно како Пајтић брани Двери.

Онда ми је невероватно да после одласка Скота у страначке просторије ДС сви неспојиви политички елементи Србије  се појављују у РИК-у и то заједно и удружено.

Али ајде рецимо да су се Срби неким чудом Божијим( или жељом за државним парама) ујединили, опет шта је Скот радио у по ноћи у ДС-у?

 

Што се тиче Шешеља, јасно је да он Двери доживљава као конкуренцију, и да му је то један од повода зашто их напада. Међутим сви знамо да је управо Шешељ неко ко је цео свој имиџ изградио као човек који има информације од државног значаја и као добар удбаш увек с тим информацијама маше пред медијима.

 

Што се тиче Радуловића, ако је неко погледао видео може видети да се дотични поставио као господар ситуације. Пајтић је практично ту био као неки потрчко иако је Пајтић лидер ДС који је наводни стожер опозиције.

Ето нама новог господара званог Радуле.

Биће ипак по оној народној сјаши Курта да узјаше Мурта.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

40 minutes ago, Ignjatije рече

Враћа ме ова ситуација у детињство када је Слоба изгубио изборе па данима не могу да саопште резултате избора. Ало бре људи, ово је 2016. година, време информација и технологије. Од када су требали да саопште коначне резултате. Шта чекају толико, опет нека мутљавина изгледа.

 

Па леба ти ајд ти сад буди фаца у Србији и саопшти резултате избора када је Кајл Скот већ пре РИК-а саопштио да су Двери и ЧБЧ ушли у скупштину а и сви остали из цензус коалиције.

Сад ови из РИК-а немају *уда да објаве стварне резултате јер ко је луд да се замера поклисару Четвртог Рајха. А и Вучић је исто толико храбар да му је лакше да прихвати мање мандата и више опозиционих странака у парламенту него да призна да нема контролу над сопственом државом.

Шешељ ово све лукаво гледа и сад намерно потенцира ту причу, јер као добар стратег, јасно му је да овом причом удара две муве и Вучића и и Двери-ДСС који су му конкуренти. И уједно испада фаца јер се једини усудио да каже да Четврти Рајх контролише Србију.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

52 minutes ago, Милан Ракић рече

`ел су то они нациЈоналисти што су то "за све паре"?

Управо, квазипатриотска струја која је шатро против Вучића, а у ствари само расипа који глас и покушава да представи сваку критику власти као „плаћеничку“, „издајничку“ итд.

Како ти волиш да кажеш, само „дувају у националну прдаљку“, а резултати 0. Ту су Глишић, Ненад Поповић, трећесрби итд.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

18 minutes ago, Плутон рече

Управо, квазипатриотска струја која је шатро против Вучића, а у ствари само расипа који глас и покушава да представи сваку критику власти као „плаћеничку“, „издајничку“ итд.

Како ти волиш да кажеш, само „дувају у националну прдаљку“, а резултати 0. Ту су Глишић, Ненад Поповић, трећесрби итд.

 

Чекај мало Плутоне, од кад су то теби Двери прихватљиве постале?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

13 minutes ago, Жељко рече

Чекај мало Плутоне, од кад су то теби Двери прихватљиве постале?

Па оно...ЖРУ таблоиди ,  некад пророчки убоду....:0205_whistling: 

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

5 minutes ago, Жељко рече

Чекај мало Плутоне, од кад су то теби Двери прихватљиве постале?

И даље ми нису прихватљиве, само раздвајам Вучићеву опозицију од Вучићевих квазиопозиционих странака са СНС логистиком.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

4 minutes ago, Плутон рече

И даље ми нису прихватљиве, само раздвајам Вучићеву опозицију од Вучићевих квазиопозиционих странака са СНС логистиком.

Аааааа...признај, признај Плутоне, нова политичка љубав на помолу....осети се то....немо да се нећкаш....   :0205_whistling:

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Господин Бореалис рече

Много је необично све ово око резултата избора, ко зна шта се ту стварно дешава... 

Имаш 3 опције:

1. Неко из опозиције краде

2. Вучић краде

3. Свецки моћници руше Вучића, смета им, много је моћан, Србија је са њим независна, успешна итд.

Пошто Вучић опозицији не дозвољава увид у материјал са КиМ и развлачи бројање 2% гласова на 10 дана, а да нико жив не зна зашто, остаје ти 2 Vs 3. Јор чоис. :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

40 minutes ago, Рапсоди рече

Аааааа...признај, признај Плутоне, нова политичка љубав на помолу....осети се то....немо да се нећкаш....   :0205_whistling:

Ево, све ми неки лептирићи у стомаку. :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Iz usta mog pouzdanog prijatelja:

"Svedočenje člana RIK-a (moj drug, znam ga lično):
"Kada se vidimo objasniću ti ceo tok kradje u detalje, bio i gledao. Ovih 2% biračkih mesta o kojima se danas diskutovalo su ona mesta koja su pukim slučajem isplivala. Objasniću ti i kako se došlo do tih 164 mesta.

Imao sam tu čast da pratim ceo tok postupka kao član proširenog sastava RIK-a, i tu čast da u ime RIK-a primam sve zapisnike za rasinski okrug, tokom cele noći nedelje na ponedeljak. Za Beograd smo sa izbornim materijalom krenuli tek u podne u ponedeljak.

Ne mogu ti opisati stepen infantilnosti koji postoji u ovoj kradji izbora. U poredjenju sa SPS-om i njihovim kradjama 90ih, ovo je kao da gledaš orangutana kako pokušava da jede viljuškom i nožem.

Kažeš svaka stranka dobija svoj primerak zapisnika. Ne, to prosto nije tačno. Nisu podeljeni primerci zapisnika na biračkim mestima gotovo u svim selima rasinskog okruga. Prosto nisu. Iz zapisnika ti ne možeš da raščivijaš da li je iko i bio na tom biračkom mestu. Ne mogu ti opisati, kao da su ljude sa smetnjama u razvoju stavljali da vode biračke odbore, ma i takvi bi bolje vodili zapisnik.
Ima bar 15 zabeleženih slučajeva gde zapisnici nisu ni dostavljeni u originalu. Nego su baje samo donele neku vreću i na pitanje gde je zapisnik odgovorili da njima niko nije rekao da treba da prave neki zapisnik:
Preko 100 mesta, da je zabeleženo, nema potpisa na zapisnicima - sve je ispisala jedna osoba, stoje neka imena članova biračkih odbora ali je to pisala jedna osoba jednim rukopisom, nema potpisa.
Nasumična provera vreća sa Kosova je pokazala da zapisnici nemaju nikakve veze sa onim što je u vrećama.

U medije, naravno, ide malo toga. Opozicija je zatečena time na koji način se kralo, jer niko živ nije to očekivao. Recimo - prilikom unosa podataka iz zapisnika u "web", kako zovu aplikaciju RIK-a, uočen je nemali broj slučajeva da neko unese 5, a stoji 52, kao slučajno.
Ne možeš ni zamisliti koliko flagrantnih primera kršenja zakona i zdravog razuma ima.
A to su slučajevi koji su uočeni.

Realnom kontrolom bio je pokriven isključivo krug dvojke u Beogradu. Reći da je opozicija kriva što nije dobro pokrila druga mesta je ravno izvinjenju bratu Djuri što te tukao.

Suštinski, kriv je onaj koji laže, jer taj i krade.

Vučićev problem je taj što ne da nije imao oko 50%, pitanje je da li je uz svu kupovinu glasova, pretnje i kampanju od par desetina miliona evra uspeo da dogura do 40%. Mislim da je realno dobio tu negde, izmedju 40 i 43%. To je sa kupovinom glasova, potpunom kontrolom medija, zloupotrebom državnih resursa, pretnjama, ucenama i svim drugim oružjem iz arsenala diktatora.""

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...