Jump to content

И пре него су ушле у скупштину ДВЕРИ су начиниле политичко самоубиство

Оцени ову тему


Препоручена порука

У праву је Андреј Фајгељ. Ове само мотком можемо и морамо отерати. Вучко није само велики манипулатор и криминалац, него и баксуз. Ајде, ово изборно чудо једном у хиљаду година нека је наштеловао, али када је дошао имали смо и поплаве које се дешавају једном у хиљаду година, а следеће године опет сличне.  Са њим само можемо очекивати још хиљадугодишње Сатанино царство, нема друго шта да нас снађе тако велико.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 81
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Управо сада, RYLAH рече

Па ту јеси у праву.

АКо у укупној маси гласова има још један глас, онда је праг цензуса већи за тај један глас. Значи у суштини свако ко изађе на ове поновљене изборе ради против коалиције Двери - ДСС, а можда чак и против ЧБЧ коалиције.

Ја сам сад тек збуњен.

Игњатије је у сваком случају гласао за Воиводу тако да је број гласова исти, мада сам мислио на неке друге разлоге. :)

А за ЧБЧ, ја сам за то да остану испод цензуса, али је сад већ практично немогуће (треба излазност да буде преко 80% на ових 15 места).

Link to comment
Подели на овим сајтовима

2 minutes ago, Плутон рече

Дакле, радим за Дачића. :)

офф

супер ти је аватар :)

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

6 minutes ago, Ignjatije рече

У праву је Андреј Фајгељ. Ове само мотком можемо и морамо отерати. Вучко није само велики манипулатор и криминалац, него и баксуз. Ајде, ово изборно чудо једном у хиљаду година нека је наштеловао, али када је дошао имали смо и поплаве које се дешавају једном у хиљаду година, а следеће године опет сличне.  Са њим само можемо очекивати још хиљадугодишње Сатанино царство, нема друго шта да нас снађе тако велико.

Poplave su bile stogodisnje, svake dve otprilike dve i po godine. :))

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

5 minutes ago, Justin Waters рече

Poplave su bile stogodisnje, svake dve otprilike dve i po godine. 

 

Нису стогодишње, него хиљадугодишње. Изволи доказ из речи самог Премијера: http://www.dnevne.rs/tema-dana/vucic-zadesile-su-nas-hiljadugodisnje-poplave-trenutno-evakuisemo-sremsku-racu 

 

То што су нас за време Његовог првог маната задесиле две хиљадугодишње поплаве не мења чињеницу да се дешавају једном у хиљаду година, Због тога ако Двери или било ко други, на следећим изборима не прође због једног гласа, то се опет дешава једном у хиљаду година.  Научи већ једном да размишаш како треба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

12 minutes ago, Ignjatije рече

 

Нису стогодишње, него хиљадугодишње. Изволи доказ из речи самог Премијера: http://www.dnevne.rs/tema-dana/vucic-zadesile-su-nas-hiljadugodisnje-poplave-trenutno-evakuisemo-sremsku-racu 

 

То што су нас за време Његовог првог маната задесиле две хиљадугодишње поплаве не мења чињеницу да се дешавају једном у хиљаду година, Због тога ако Двери или било ко други, на следећим изборима не прође због једног гласа, то се опет дешава једном у хиљаду година.  Научи већ једном да размишаш како треба.

Veiki vodja voli malo da dodaje nule kao i neki njegovi ministri. 

Hiljadugodisnje, stogodisnje i druge poplave ne nazivaju se tako zato sto se realno desavaju jednom u hiljadu, jednom u sto itd.... One mogu da se dogode i 5 puta svake godine po jednom. One su nazivaju tako zato sto intenzitet tih poplava statisticki odgovara nekom preiodu nakon cega se one opet dese, ali to je samo statisticki u realnosti one mogu biti frekventnije. 

One prve poplave iz 2014 zaista su bile stogodisnje (zbog intenziteta) ne zato sto su takve iste zadnji put pojavile pre sto godine, ove iz 2016 vjerovatno ne bilo je blizu, ali deslie su za otpilike dve godine. Sad ostaje jos dve godine otprilike dve i po godine da vidimo da li je Vucic izbaksuzirao i klimu. :))

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...