Jump to content

ХОМОСЕКСУАЛАЦ: „Нормално је да хомосексуалци злостављају ДЕЦУ!“ (ВИДЕО)


Препоручена порука

  • Одговори 278
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Svako moze slobodno da proveri informacija i rezultate istrzivanja (ali zvanicne, ne ove fiktivne koje milos i rapsa izmisljaju) prema kojima ne postij povezanost izmedju dece koja su usvoojena od strane gej parova i negativnog uticaja na njihovo mentalno zdravlje.

 

Kao i avokada i tebe bi pitao, zašto usvajaju decu, kad mogu da imaju svoju? 

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kao i avokada i tebe bi pitao, zašto usvajaju decu, kad mogu da imaju svoju? 

 

Ne znam kako da ti objasnim... dete nije samo proizvod fizicke seksualne radnje. Jer da jeste, i monasi bi imali decu.

 

 

Dete je ono sto nastane iz ljubavi dve osobe. Ja vidim da se mnogima kompas pogubio oko toga pa bi svi radije samo da se stancaju deca, to je najbitnije, da se napravi proizvod, pa sto vise, vise, vise... samo im je to u glavi... vise dece, vise dece... Neki eno i politiku svojih partija zasnivaju na takvom odnosu.

 

Ljubav je ono sto mora da prethodi deci. Inace ako radjas decu na silu u braku koji je nesrecan ti zapravo ne cinis dobru stvar.

 

Gejevi ne mogu da ostvare emotivni odnos sa osobom suprotnog pola i iz tog razloga ne mogu da imaju decu.

 

Mogu oni, naravno, da urade to sto im ti i mnogi pravoslavci preporucuju... da se ozene na silu i da rode svoje dete na silu. Ali to dete je onda osudjeno na vrlo, vrlo nesrecan zivot jer se radja u disfunkcionalnoj porodici bez ljubavi koja je izgradjena na obavezi pre nego na emocijma.

 

Znaci,

nije gejevima tesko da imaju seks sa osobom suprtonog pola... naprotiv mnogi imaju to iskustvo... ali im je tesko, zapravo nemoguce da se ostvare na emotivnom planu sa takvom osobom.

 

Rodjeni su tako da osecaju privlacnost samo prema osobama istog pola... nisu oni krivi... tako im bog dao...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ne znam kako da ti objasnim... dete nije samo proizvod fizicke seksualne radnje. Jer da jeste, i monasi bi imali decu.

 

 

Dete je ono sto nastane iz ljubavi dve osobe. Ja vidim da se mnogima kompas pogubio oko toga pa bi svi radije samo da se stancaju deca, to je najbitnije, da se napravi proizvod, pa sto vise, vise, vise... samo im je to u glavi... vise dece, vise dece... Neki eno i politiku svojih partija zasnivaju na takvom odnosu.

 

Ljubav je ono sto mora da prethodi deci. Inace ako radjas decu na silu u braku koji je nesrecan ti zapravo ne cinis dobru stvar.

 

Gejevi ne mogu da ostvare emotivni odnos sa osobom suprotnog pola i iz tog razloga ne mogu da imaju decu.

 

Mogu oni, naravno, da urade to sto im ti i mnogi pravoslavci preporucuju... da se ozene na silu i da rode svoje dete na silu. Ali to dete je onda osudjeno na vrlo, vrlo nesrecan zivot jer se radja u disfunkcionalnoj porodici bez ljubavi koja je izgradjena na obavezi pre nego na emocijma.

 

Znaci,

nije gejevima tesko da imaju seks sa osobom suprtonog pola... naprotiv mnogi imaju to iskustvo... ali im je tesko, zapravo nemoguce da se ostvare na emotivnom planu sa takvom osobom.

 

Rodjeni su tako da osecaju privlacnost samo prema osobama istog pola... nisu oni krivi... tako im bog dao...

Nisam te to pitao.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Postoji vantelesna oplodnja, postoje surogat majke........

Procitaj ponovo moj post. Sve sam to objasnio.

Sta da radi gej sa zenom koju vantelesno oplodi? Da je vodi kuci, da je voli i s njom zasniva porodicu?

Ja ti pricam da pravljenje deteta nije problem. Moze vantelesno, moze vestackom, moze i regularnim prirodnim putem.

Ali nije stvar u stancanju dece, stvar je obezbedjivanju uslova u kojima ce odrastati okruzeni paznjom i ljubavlju. To ne moze da dobije od roditelja koji su stranci jedno drugom

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Procitaj ponovo moj post. Sve sam to objasnio.

Sta da radi gej sa zenom koju vantelesno oplodi? Da je vodi kuci, da je voli i s njom zasniva porodicu?

Ja ti pricam da pravljenje deteta nije problem. Moze vantelesno, moze vestackom, moze i regularnim prirodnim putem.

Ali nije stvar u stancanju dece, stvar je obezbedjivanju uslova u kojima ce odrastati okruzeni paznjom i ljubavlju. To ne moze da dobije od roditelja koji su stranci jedno drugom

Govorio si o usvajanju dece.

 

To bi trebalo da bude veća ljubav od one da jedan ili oba partnera dobiju decu preko surogat majki a lezbo žene preko veštačke oplodnje?

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Jel me trolujes sad malo?

Ozbiljno te pitam?

Moguće da te trolujem otkud znam...

 

Zašto je homoseksualnom paru koji je u braku dopušteno da usvajaju decu ako postoji već mogućnost vantelesne oplodnje ili mogućnost da  gej partner nadje za svoje dete surogat majku. Ne znam šta ovde nije jasno, mene zanima, zašto se gej bračni par odriče ovakvog načina dobijanja dece i opredeljuje se za usvajanje.

 

Koji deo pitanja ti nije jasan kad govorim o biološkoj nemogućnosti koju avokado poteže kao argument?

 

Ljubav?

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Rodjeni su tako da osecaju privlacnost samo prema osobama istog pola... nisu oni krivi... tako im bog dao...

Овај наш православни,није, ваш из лабораторија и епрувета можда јесте,али кога је то брига...

 

Иначе мишљења сам да је давање деце на усвајање геј паровима исти злочин као и насиље у породицама...

"Све оно што ми можемо да одлучимо јесте шта да урадимо са временом које нам је дато"

Гандалф

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Иначе мишљења сам да је давање деце на усвајање геј паровима исти злочин као и насиље у породицама...

... to je zlocin protiv covecnosti ...

:351780:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Šta se tu proglašava za biološku nemogućnost dobijanja deteta, homoseksualni bračni čin fizičke ljubavi?

 

Kako se prevazilazi taj problem? Usvajanjem deteta?

 

Ne postoji nijedan drugi način koji bi jednom od partnera u takvoj vezi, pomogao da bez seksualnog čina dobije sopstveno dete uz pomoć surogat majki ili vantelesne oplodnje lezbejki? To nije biološka mogućnost?

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Moguće da te trolujem otkud znam...

 

Zašto je homoseksualnom paru koji je u braku dopušteno da usvajaju decu ako postoji već mogućnost vantelesne oplodnje ili mogućnost da  gej partner nadje za svoje dete surogat majku. Ne znam šta ovde nije jasno, mene zanima, zašto se gej bračni par odriče ovakvog načina dobijanja dece i opredeljuje se za usvajanje.

 

Koji deo pitanja ti nije jasan kad govorim o biološkoj nemogućnosti koju avokado poteže kao argument?

 

Ljubav?

 

Iz istih razloga kao i heteroseksualni par?

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...