Jump to content

Не могу да будем део света где жене не желе децу, а мушкарци не желе породицу

Оцени ову тему


Препоручена порука

Шта сам ти сад Аника урадила? :)))

 

Ma gde ti! Ti si  :sunce::) 

"Ја сам сакупљач необичних ствари. Нека други сакупљају значке и марке. Ја сакупљам дане, часове и тренутке. " - Мирослав Антић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ma mi smo za sve krive. :ani_biggrin: A oko nas sve cistunci, how yes no...  :D 

"Ја сам сакупљач необичних ствари. Нека други сакупљају значке и марке. Ја сакупљам дане, часове и тренутке. " - Мирослав Антић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Јесте, али...Ева је крива. ;-)

Naravno. :ani_biggrin: Adam je nevin i izmanipulisan,zaveden.Izbacila svoje ženske atribute i zaboravi Adam na zapovest. :smeh1:

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Наручила моја ћерка да јој сашијем панталоне са ВИСОКИМ струком. Можете ли да замислите мајчине радости...напокон ће да носи нешто, што ће да јој греје бубреге! ;):)))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ево ја први. Мислим, сварим ја гомилу информација дневно, али не читам много књиге. За струку ту је нет, књиге брзо застаре. А иначе, углавном читам књиге из психологије, што оно што мени треба, што оно што ми је интересантно. Ја замало нисам постао психолог :) Али сам размислио и схватио да бубање није за мене, тако да сам одустао. Такође је мало фалило да постанем свештеник. Исто сам одустао, јер сам схватио да није за мене, или да ја нисам за то, како год.

Раније сам доста читао духовне књиге, и то поуке светих стараца, Пајсија, Тадеја, Порфирија, и сада схватам да је то најбоље што сам читао и да ми је то била најбоља веронаука.

Исто сам раније читао и проучавао музичку теорију, сад и то слабо, а и досадило ми, хоћу нешто конкретно да направим, доста учења.

Имам још доста интересовања, али немам ни времена ни енергије. Волим астрономију нпр., сликарство, интересантна ми је археологија, волео бих више да научим о квантној физици, затим супер ми је вештачка интелигенција и роботика, о којима већ нешто знам, али бих волео да научим више. Направио сам апликацију за моб. која на основу акцелерометра препознаје да ли стојиш, ходаш или трчиш, помоћу неуралне мреже (знап колико сам срећан што сам успео :) ). Волео бих више о економији да научим, и да прочитам нека филозофска дела.

И тако, има доста ствари које ме интересују, али немам ни времена ни енергије, све оде на посао и на музику. А и то ми је довољно, ово све друго су само интересовања, која ме брзо прођу. За музику увек имам инспирацију и никад ми не досади. Покушавам само тиме да се бавим, али нисам неки бизнисмен, ваља учити сад маркетинг и остало :)

Човече, проћи ће ми живот у неком раду. Као да је све то толико битно, а није. И тако, распричао се ја :)

Uzivaj u onome sto te ispunjava[emoji4]

Послато са HUAWEI Y530-U00 уз помоћ Тапатока

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pitam se , kako se ponasate na plazi ? :))) ... Ko zna ... Svet je mali ...

to zavisi zasto neko ide na plazu, usput kupaci kostimi nisu izazovni kao drolja stil oblacenja, valjda toliko poznajete musakrce, eto sanja je gore nesto o tom pisala, ljudi na plazu idu da se kupaju i suncaju, sasvim je drugo kad se ide medju ljude sa namjerom da ih seksualno provociras

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

to zavisi zasto neko ide na plazu, usput kupaci kostimi nisu izazovni kao drolja stil oblacenja, valjda toliko poznajete musakrce, eto sanja je gore nesto o tom pisala, ljudi na plazu idu da se kupaju i suncaju, sasvim je drugo kad se ide medju ljude sa namjerom da ih seksualno provociras

Evo pozdravljaju te dvije moje drugarice, koje su izazovno obucene, helankice, trikerice, utegnute, sve se vidi i kazu da nisu drolje vec vole tako da se oblace[emoji1] I zgodne su samo tako,zaboravio bi ti na oblacenje brzo kad bi ih vidio, ali to je to mozes samo da gledas ako te to interesuje[emoji1]

Послато са HUAWEI Y530-U00 уз помоћ Тапатока

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Evo pozdravljaju te dvije moje drugarice, koje su izazovno obucene, helankice, trikerice, utegnute, sve se vidi i kazu da nisu drolje vec vole tako da se oblace[emoji1] I zgodne su samo tako,zaboravio bi ti na oblacenje brzo kad bi ih vidio, ali to je to mozes samo da gledas ako te to interesuje[emoji1]

Послато са HUAWEI Y530-U00 уз помоћ Тапатока

vole da budu izazovne , a ?

 neka, nek uzivaju kad im je zadovoljstvo, pozdravi ih i reci im da im zelim da u tom izazivanju naidju na pravog muskarca zbog koga ce da se pocnu preispitivati, ljubav je jako mocna i lijepa, al nije laka.

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

vole da budu izazovne , a ?

neka, nek uzivaju kad im je zadovoljstvo, pozdravi ih i reci im da im zelim da u tom izazivanju naidju na pravog muskarca zbog koga ce da se pocnu preispitivati, ljubav je jako mocna i lijepa, al nije laka.

Dobro su vaspitane, zrele, ali vole da se oblace izazovno kazu nije ih briga sto su muskarci emotivno nezreli i sto uglavnom razmisljaju malog glavom[emoji1] Kazu i ako im je jasno da muskarci proizvode 12 miliona polnih stanica u satu, a zene 400 miliona u zivotu, da su pravi hriscani svoju prirodu bi umirivali postom i molitvom i izbjegavanjem gledanja u njihovo izazovno tijelo.[emoji1] Zato se i druze sa mnom jer ih ja ne gledam[emoji4]

Послато са HUAWEI Y530-U00 уз помоћ Тапатока

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...