Jump to content

Како „разбуцати“ Јеховине сведоке за 10 минута? (ВИДЕО)

Оцени ову тему


Препоручена порука

Moja, moja... što bi se od neke druge prestravio ? :)

Постоје врло успешне методике, приручници за озбиљнији рад са њима које и имају довољно добар плод. У разговору са њима не помажу никакви аргументи са цитатима из Светог Писма, они су навикли и тако научени да и када чују нешто што не знају, немају реакцију сумње (или јако, јако, јако ретко) већ им је то само повод да се врате назад, питају своје старешине какав је одговор на конкретно питање на које они сами нису знали да одговоре.

 

суштина разговора и рада са њима је да они сами почну да мисле, да поново стекну критичку свест. камен темељац у томе је да им се покаже да је Организација из Бруклина далеко од непогрешиве. а за то постоје необориве чињенице, само их треба показати на начин да они схвате. кога занима, постоје на руском рад оца Александра Пермјакова на ту тему.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Lakše je reći "ja sam pasivan gej" i u sekund će pobeći, ovo pre cela procedura, uvatiš se u kolo i oni te ribaju. Ljudi su spremni ceo dan da trabunjaju. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Морам да додам... у реду је разговарати али не улазити превише у причу, удав су. Једном сам имао утисак као да гледају кроз стаклени зид и да имају чепове у ушима док им се обраћаш. Ваљда је то онај део каква је "обука" тамо.

Него смешна страна свега... Док смо били студенти, кум ми исприча да су њему и цемеру једном бануле две озбиљне девојке које су иначе облазиле често тај крај, јеховке... наравно студентарија их прими и после две реченице им да непристојну понуду :) ... никад више у том крају.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja sam rekla nesto , ne bas tako pohvalno , ali evo javno se ispovedam - prilaze mi neki sektasi , i ja odgovorim kratko i prilicno glasno - Aj ne ****** ... I nastavim dalje ... :citac:

:351780:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kad sam bila kod Babe , neko zvoni , ja otvaram vrata - 2 prelepa mladica , pricaju nesto , nisam ih ni slusala i samo cujem glas - Arsenija , zatvaraj ta vrata i dolazi ovamo . Baba ... :))) ...

:351780:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја не видим шта је ту тешко. Само на културан начин их замолиш да оду и кажеш им да овде немају шта да траже.

Помозимо слабим и немоћним и људима у невољи јер добро се добрим враћа. :mazenje:

Наше писмо   је старо преко 1000 година . Чувајмо то наше благо .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...