Jump to content

Драган Марковић- Палма

Оцени ову тему


Guest свештеник Иван

Препоручена порука

Обични политички дилетант и шићарџија који се пришљамчи уз сваки режим,са своја 3 посланика одржава владу,и за то на локалном нивоу из НИП-а добија мноого,на рачун других мањих,и сиромашнијих општина које не добију ни динар.

Прво је био уз паравојне јединице и ратне злочинце (Аркан),па уз Слобу,а када су њих двојица постали испушена цигарета прилепио се уз Коштуницу и Вељу Илића,а како они пређоше у опозицију,ево га он са СПС,ДС и коалицијом.

Свугде ме дирај,само у фотељу не.

А притом ова са овцама му је невероватно глупа: испаде да ми можемо или у Европу или да будемо пастири на планинама?! А постоји ли нешто треће?! Зар није изводљиво ући у Европу стрејт оријентисан,без усвајања оваквих закона? Олош...

"Тешка је бура на мору,тежа је у души.

Али ни море ни душа не чисте се без буре."

  (Владика Николај Велимировић-"Касијана")

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па да ли можда знаш шта је човек све урадио у Јагодини?

Знам,и за то му свака част-јер добијене паре на одржавању Владе није искористио у приватне бизнис сврхе. Али,размисли-Крагујевац (Стевановић,његова регионална странка даје кворум),Јагодина (иста прича,само Палма) су два унутрашња града са највећим издвајањем из НИП-а за регионални развој.

Неоспорно је шта је све урадио за Јагодину,али (симболички речено) од неких десет целина,Јагодина и Крагујевац добијају по три-четири,из политичких разлога. А остали региони?

Размислите,како је могуће да се једино у Јагодини догађа "привредно чудо". Размислите колико су општине попут Лебана,Владичиног Хана,Грабовнице и сличне јужне и куршумлијске сиромашне локалне заједнице остале без инвестиција и капиталних улагања због политичког маркетинга Палме,који задржава парламентарну већину од магичних 126? Или ви заиста верујете да је Палма једини човек на свету који је кризу искористио као "шансу"...?

"Тешка је бура на мору,тежа је у души.

Али ни море ни душа не чисте се без буре."

  (Владика Николај Велимировић-"Касијана")

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Обични политички дилетант и шићарџија који се пришљамчи уз сваки режим,са своја 3 посланика одржава владу,и за то на локалном нивоу из НИП-а добија мноого,на рачун других мањих,и сиромашнијих општина које не добију ни динар.

Прво је био уз паравојне јединице и ратне злочинце (Аркан),па уз Слобу,а када су њих двојица постали испушена цигарета прилепио се уз Коштуницу и Вељу Илића,а како они пређоше у опозицију,ево га он са СПС,ДС и коалицијом.

Свугде ме дирај,само у фотељу не.

А притом ова са овцама му је невероватно глупа: испаде да ми можемо или у Европу или да будемо пастири на планинама?! А постоји ли нешто треће?! Зар није изводљиво ући у Европу стрејт оријентисан,без усвајања оваквих закона? Олош...

Баш тако  8084.gif

"Православан си стално и сваког дана, у свакој животној ситуацији, или уопште ниси православан"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...