Jump to content

"Високоумна" дела др. Војислава Шешеља - хумор или трагедија ?!

Оцени ову тему


Guest ага пије млеко

Препоручена порука

kakve veze ima sto je bio clan komunisticke partije?

pa svi politicari su morali biti u savezu komunista da bi se bavili politikom

e sad nisam nikad nista citao od seselja i ne planiram

tada se nije bavio poliitikom

.

www.ulicni-muzicar.blogspot.com [ izvol'te... ]

.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 77
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Популарне поруке

Жика

kakve veze ima sto je bio clan komunisticke partije?

Meni ne znači ništa...jednostavno,boli me uvo za Šešelja, njegovu 'besmrtnu ideologiju', knjige,stranku... 1317_womens

Ni malo me ne dotiče šta dotični priča, piše.... ali,hvala Bogu, umijem da kritički sagledavam i rasuđujem,tako da uvijek oformim neko mišljenje...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest nikolastojanoviccuprija

ja sam jos uvek clan SRS ali samo zbog jedne tacke u programu a to je Ujedinjenje svih Srpskih zemalja a ove gluposti sto je pisao Seselj to ni njegovi najblizi ne citaju pa je suludo da iko traci vreme na pisanija ovog nesretnog coveka !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Žalosno je da jedan doktor prava piše ovakve stvari....  A još žalosnije jeste koju je podršku SRS imala u Srbiji do prije par mjeseci, i osnivanja SNS..

Не бих користио прошло време до избора.Онај ко изда програм за који се борио до јуче,издаће увек кад му одговара,зна то и народ!

"Заповест је Господња да не останемо неми у временима кад је вера у опасности. Када је вера у питању нико нема право да каже, ко сам ја? Нико нема право да каже није моја ствар или то ме не занима. Камење ће завикати а ти зар да останеш нем и незаинтересован?"

(Св. Теодор Студит)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Српска радикална странка је секта.

"Тешка је бура на мору,тежа је у души.

Али ни море ни душа не чисте се без буре."

  (Владика Николај Велимировић-"Касијана")

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Имају култ личности - ГУРУ.

Управо. Униформишу се попут црнокошуљаша (беџ са ликом гуруа,мајице са ликом гуруа,писма гуруа која се беспоговорно читају),праве милионске телефонске рачуна,јер им гуру из Хага диктира шта и како да раде...чак сам видео да постоји "Молитва за Војислава Шешеља"...

Како год,тај човек ништа паметно и ништа ваљано за Србију није учинио. Пришљамчио се Слободану кад је стигао,глумио опозиционара,на ратишту био у задњим редовима,варао је и лагао народ,имао преко 40% гласача са којима није знао шта ће,притом је највећи демагог на нашим просторима,неоспорно високог коефицијента интелигенције,али сумњивог менталног склопа.

"Тешка је бура на мору,тежа је у души.

Али ни море ни душа не чисте се без буре."

  (Владика Николај Велимировић-"Касијана")

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мислим да су у питању:

"Хашки денунцијант Томислав Николић"

"Пропали пуч Томислава Николића"

"Портпарол лоповске странке Александар Вучић"

"Српски барон Минхаузен Александар Вучић"

"Санадерова мачкица Александар Вучић"

Последње годину-две су биле баш плодоносне за црвеног војводу. Жељно ишчекујемо даља издања ЦК СРС.

"Тешка је бура на мору,тежа је у души.

Али ни море ни душа не чисте се без буре."

  (Владика Николај Велимировић-"Касијана")

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Нема на чему. Нисам сигуран да су нова дела избачена на интернет.

За оволико знам...

http://media.srpskinacionalisti.com/index.php?cat=4

"Тешка је бура на мору,тежа је у души.

Али ни море ни душа не чисте се без буре."

  (Владика Николај Велимировић-"Касијана")

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...