Jump to content

"Високоумна" дела др. Војислава Шешеља - хумор или трагедија ?!

Оцени ову тему


Guest ага пије млеко

Препоручена порука

  • Гости
Guest ага пије млеко

Ова дела сам данас нашао на фб профилу једног фана др.Шешеља... klapklap

па рекох са вама да их поделим... 0409_feel

Колико су озбиљна дела просудите сами:

Ако вам се неко посвиђа можете га скинути одавде.    klapklap

Постављена слика

Енглески педерски испрдак Тони Блер,

Мафијска пудлица Небојша Човић,

У чељустима курве Дел Понте,

Наркоманија Вука манитога,

Хашко бајрамско прасе

Или Карлин сведок или смрт,

Феноменологија балканског деспотизма,

Велеиздајнички процес,

Сведок одбране Слободана Милошевића у хашком процесу,

Ватикан главно сатанино гнездо,

Римска курија вечито жедна српске крви,

Антихристов намесник зликовачки римски папа Бенедикт Шеснаести,

Понтифекс максимус сатанистичке цркве Јован Павле Други,

Досманлијски сејмени на Правном факултету,

Ђаволов шегрт злочиначки римски папа Јован Павле Други,

Војводин хашки тријумф,

Повратак српског јунака,

Казус профессора Шешеля,

Лучa војводе Шешеља,

Очерупана хашка ћурка Кристина Дал,

Хашка инструментализација лажних сведока,

Афера Хртковци и усташка курва Наташа Кандић,

Римокатолички злочиначки пројекат вештачке хрватске нације,

Идеологија српског национализма,

Да све српско буде као земунско

Док патриоте обнављају издајници разарају

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 77
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Популарне поруке

Жика

Žalosno je da jedan doktor prava piše ovakve stvari....  A još žalosnije jeste koju je podršku SRS imala u Srbiji do prije par mjeseci, i osnivanja SNS..

znaš li na čemu je doktorirao ?

ja sam zaboravio tačan naslov "doktorata" , samo se sećam da je nešto MARKSISTIČKO !!

.

www.ulicni-muzicar.blogspot.com [ izvol'te... ]

.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest ага пије млеко

Žalosno je da jedan doktor prava piše ovakve stvari....  A još žalosnije jeste koju je podršku SRS imala u Srbiji do prije par mjeseci, i osnivanja SNS..

znaš li na čemu je doktorirao ?

ja sam zaboravio tačan naslov "doktorata" , samo se sećam da je nešto MARKSISTIČKO !!

Ја не знам, али бих волео да знам...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nađoh na jednom forumu:

Tema njegovog doktorata je bila: "Politicka sustina militarizma i fasizma" a radni naslov i kasniji podnaslov: "Analiza marksisticke kritike politickih oblika burzoaske autokratije"...

Odbranio je doktorat 1979 na PF u BG-u.

A da je bio član Komunističke partije, jeste-definitivno, mislim do 1981. godine... Šta reći... 0104_cheesy

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Žalosno je da jedan doktor prava piše ovakve stvari....  A još žalosnije jeste koju je podršku SRS imala u Srbiji do prije par mjeseci, i osnivanja SNS..

znaš li na čemu je doktorirao ?

ja sam zaboravio tačan naslov "doktorata" , samo se sećam da je nešto MARKSISTIČKO !!

Мој ујак је читао његов докторат ,каже да му је сав докторат у цитатима, овај реко ово онај оно маркс ово ,лењин оно а то му је генерално стил писања зато су му све књиге од по 1000 страна!
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Žalosno je da jedan doktor prava piše ovakve stvari....  A još žalosnije jeste koju je podršku SRS imala u Srbiji do prije par mjeseci, i osnivanja SNS..

znaš li na čemu je doktorirao ?

ja sam zaboravio tačan naslov "doktorata" , samo se sećam da je nešto MARKSISTIČKO !!

Мој ујак је читао његов докторат ,каже да му је сав докторат у цитатима, овај реко ово онај оно маркс ово ,лењин оно а то му је генерално стил писања зато су му све књиге од по 1000 страна!

Hajde ga pitaj koji je naziv doktorata...ako se sjetis..bas me interesuje,a nisam siguran da je podatak na koji sam nasao-isparavan...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...