Jump to content

Просидба у живом програму РТС-а

Оцени ову тему


Ромејац

Препоручена порука

Као неко ко воли да прочита коментаре на разне вести, добре или лоше, тужне или смешне, свратио сам до Б92 да прочитам мало шта људи кажу. И први пут у животу ми је...не знам како да назовем, мука је много слаб израз. Толико коментара из којих избија злоба, мржња, примитивизам, пакост, завист...а има их богме доста. Не знам да ли су у већини, али их има баш, баш пуно. Јадно да јадније не може бити.

 

Линк

 

 

Само се надам да се овако људи празне и да им је после од тога боље, па онда то нису оне исте особе које пишу овакве ствари. Ако јесу, онда смо га угасили дефинитивно.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...