Jump to content

Срби покренули петицију за оснивање војних база Руске Федерације


Препоручена порука

Управо тако. Фуњаре. И два бомбардовања нашег народа. И "Олуја". И мартовски погром на Космету. И да не набрајам више. Сем драговољаца који су се борили на страни српских снага по 'рватској, БиХ и Космету, званична Москва ни прстом није мрднула ни током агресије на Републику Српску 1995, ни овде 1999. Ни за Олују, ни за Космет... И још су подвили реп и збрисали. Што нису направили базу, па спречили Шиптаре нпр.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Je l', a ko ih je J A S N O pozvao pa su ga oni odbili !?..... (ko sad što ih je pozvao Sirijac)

Ma ne, nego su trebali da se nepozvani umešaju u građanski rat neke države....to si hteo reći?... i to bi tebi bio podvig i dokaz da nisu funjare !!?

Ваистину Воскресе !!!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Je l', a ko ih je J A S N O pozvao pa su ga oni odbili !?..... (ko sad što ih je pozvao Sirijac)

Ma ne, nego su trebali da se nepozvani umešaju u građanski rat neke države....to si hteo reći?... i to bi tebi bio podvig i dokaz da nisu funjare !!?

 

Tako je. Oni se mesaju samo kad ih ujka Sem potapse po ruci ili ramenu i kaze da slobodno mogu da rade sta god hoce jer u poslednjem mandatu njihove fleksibilnosti postaju neogranicene.

 

 

Ovakvim i slicnim domudjavanjima su zapecane na hiljade tragedija tokom istorije politike.



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Tako je. Oni se mesaju samo kad ih ujka Sem potapse po ruci ili ramenu i kaze da slobodno mogu da rade sta god hoce

 

Ово није тачно.

Ујка Сем им рекао да узму натраг Крим?!

 

Мало сутра...

"Господ је неизрециво милосрдан, али нам се даје у мери у којој смо ми, надарени неограниченом слободом, спремни да Га примимо"

Архимандрит Софроније

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ово није тачно.

Ујка Сем им рекао да узму натраг Крим?!

 

Мало сутра...

 

 Nije im on rekao sta da rade nego je rekao da oni mogu da rade sta hoce, pa i da uzmu Krim, jer njega i njegove ideologe zabole uvo za sve osim poslednjeg mandata.



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Написао сам више пута да нисам за улазак у НАТО. Али исто тако нисам ни за руске базе по Србији. Требало би мало да искулирамо са том идејом да морамо увек да будемо под нечијом чизмом...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Највећа иронија је што данас многи хришћани настављају тај етатистички, поларизовани поглед на свет који је у ствари тековина комунизма.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 Nije im on rekao sta da rade nego je rekao da oni mogu da rade sta hoce, pa i da uzmu Krim,

 

Хау јес ноу,  зато су им и увели санкције јер су им прво рекли радите шта хоћете са УјкаКрајином...

 

а баш се ујка Сем био намерачио на кримску војну базу, а кад оно међутим ... појавили се Руси тамо преко ноћи и без испаљеног метка...

А колико је само ујка Сем морао да бомбардује по Србији да би направио Бондстил у јужној српској покрајини...

  • Волим 1

"Господ је неизрециво милосрдан, али нам се даје у мери у којој смо ми, надарени неограниченом слободом, спремни да Га примимо"

Архимандрит Софроније

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ребало би мало да искулирамо са том идејом да морамо увек да будемо под нечијом чизмом...

 

Слажем се, али ми већ јесмо под НАТО чизмом. Имамо њихову војну базу на својој територији. Сила прилика и реалност је таква да би нам руска војна база била заштита и нека сигурност. Понављам, сила прилика нам то намеће, или ће награбусимо још више ако крене неки сукоб, а кренули су свуда по свету. Чим се "Буре барута" запали ми смо нахебали највише од свих. Само нам помоћ неке светске силе може помоћи, и то војна помоћ, иначе смо угасили свећу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Требало би мало да искулирамо са том идејом да морамо увек да будемо под нечијом чизмом...

Epa ja stvarno nisam baš u toku.... gde se denuše oni Nesvrstani... (Jugoslavija, Egipat, Indija, Južna Afrika, Brazil,...).

Šta ima veze i ako su se raspali ili su ih razbucali.... aj ih napravimo opet. :)

ps.

..ne vredi ni to, Berlinski zid je srušen.

Ваистину Воскресе !!!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...