Jump to content

Православље и борилачки спортови

Оцени ову тему


Dragi

Препоручена порука

tako je, bolje da izucavaju akupunkturne tacke i shiatzu masazhu :bla:

micim pazi, nokti mogu biti ubistveno oruzije

i jos jedan hint: predeo kod rebara je izuzetno osetljiv i boli i na najmanji udarac, probajte da se malko munete sa sa strane polupesnicom, a kamoli sa jednim strcecim prstom tj zglobom srednjeg prsta koji strci iz stisnute pesnice - to izvlaci iz frontalnog davljenja

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 114
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

pa nos i nije nesto, nema efekat dobar osim ako mu ne pukne lobanja :bla: razbijen nos da prebolis traje mozda 4 sekunde max

jos jedna izuzetna fora: najobicnije cakanje cevanica, posebno ako imate cipele, znaci spicinom iz sve snage zaredom, to ubija kako boli a onesposobljava celu nogu, a mozda i dve ako moze da se odradi, tu se dobija mnogo na vremenu

peta je takodje izuzetno jaka kost i moze isto da se upotrebi ako vas neko scepa odnazad, to isto ubiva, ja probao na mom duplom staklu od vrata terase, bosom petom sam razbio oba stakla i plus izbio tri rebra od zatvorene roletne- al je to puklo ko petarda dada

5e7aeq.jpg

bila je zima pa sam morao da se snadjem :)

NAPOMENA: ovo ne pokusavajte kod kuce osim ako niste profesionalci ili ludaci

dalje ris noge je takodje nenormalno tvrda i jaka kost, isto isprobao, bio sam smej.gif i sutnem znaci pazi iz sve snage u dasku ali popreko, znaci samoubilacko mazohisticko pesimisticni sutaj, i mislio sam da sam slomio tu kost, iso na snimanje i nista, kaze doktor: pa kost je to dada

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ako uspe da mu slomije nos, to boli, i može da se oslobodi i pobegne.. A mi ovde ne govori ako neko hoće da opljačka, onda bolje da dadne, nego o težim stvarima kao silovanje itd.

Milost i istina neka te ne ostavlja; priveži ih sebi na grlo, upiši ih na ploči srca svojega!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ako mu slomi nos oporavi se brzo i bude samo ljuci i ludji

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Moraju da se znaju više fore, zavisi kako onaj uhvati.. Ako je baci na pod i sebe na nju, teško npr. da će da se dohvati štikle. Zatim onaj mora da je drži a istovremenom da je umiri, tako da je jedna varka sasvim okej, kao mirna je i uplašena, i onda iznenadno udari, grebe, sve šta stigne... Ali mora da funkcioniše odmah, inače slede pesnice po glavi.

Milost i istina neka te ne ostavlja; priveži ih sebi na grlo, upiši ih na ploči srca svojega!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

pa nismo jos stigli do partera, prvo ove stajajuce varijante razraditi winter

mislim svaka brutalna samoodbrana jeste mac sa dve ostrice, nokti mogu stvarno da ubiju, tj ispruzena saka direkt u vrat, al to niko ne zeli osim ako bas nije neki monstrum u pitanju i ako nema drugog resenja

i jos nesto, naravno zavisi od situacije, ali isto kao u tenisu najefektivniji su udarci koji imaju pun zamah, kad reketom udaras bilo kakvu lopticu i na bilo koji nacin uvek ide pun zamah reketom iz bunara, osim kod profesionalaca njima to ne treba

dalje, "kontre" su bitne, znaci kad zelis nesto da uradis a ne mozes jer protivnik vuce ili gura suprotno tebi, e onda se napravi mosa, tj guras ili vuces u suprotnu stranu kako bi hteo, da bi protivnik automatski kontra radio i onda iskoristis i njegovu energiju, tj navedes vodu na svoju vodenicu

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

moze :bla:

takodje je bitno ostati priseban i ne brzati sa potezima- kao i pucanje, najbolji revolverasi nisu oni sto brzo pucaju nego oni sto precizno pucaju- take your time(to aim) prstgore

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Moraju da se znaju više fore, zavisi kako onaj uhvati.. Ako je baci na pod i sebe na nju, teško npr. da će da se dohvati štikle. Zatim onaj mora da je drži a istovremenom da je umiri, tako da je jedna varka sasvim okej, kao mirna je i uplašena, i onda iznenadno udari, grebe, sve šta stigne... Ali mora da funkcioniše odmah, inače slede pesnice po glavi.

истини за вољу, ја мислим да жена нема шансе против одраслог мушкарца који је решио да му падне ролетна. можда може да се избори са неким који се плаши или је приближне конституције, или ако потцени жртву.

иначе, стварно мислим да нема ич шанси. један ударац у главу и пала би ко свећа. после тога нема отимања  stadaradim

Link to comment
Подели на овим сајтовима

moze :bla:

takodje je bitno ostati priseban i ne brzati sa potezima- kao i pucanje, najbolji revolverasi nisu oni sto brzo pucaju nego oni sto precizno pucaju- take your time(to aim) stadaradim

да, то је одличан савет кад се укомбинује са кораком уназад.

ја практикујем да чак ставим руке у џепове кад ме неко нападне и чекам први ударац, да видиш како се опусте, спусте руке до пола и малтене се затрче ...

па се после чуде како им лете ноге у ваздуху а заврше инстант на земљи због једног ударца песницом испод ока ... прелако се губи равнотежа ако се много напред нагне ...

класичан нокаут.  4chsmu1

Link to comment
Подели на овим сајтовима

pa da, zena mora vise da se sluzi taktikom, moze ono sto najbolje znaju- zavodjenje, i onda lepo koleno u mosnice stadaradim

zju ja da sam zena bila bi lethalna 4chsmu1 :bla:

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

pa da, zena mora vise da se sluzi taktikom, moze ono sto najbolje znaju- zavodjenje, i onda lepo koleno u mosnice 0110_hahaha

zju ja da sam zena bila bi lethalna smej.gif 0110_hahaha

0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha :bla: :) smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif

чудне аспирације имаш  1405_love 0110_hahaha 0110_hahaha

Link to comment
Подели на овим сајтовима

pa to mi proradio onaj postotak zenskih hormona izgleda smej.gif

e medonja dobra ti ta fora za kuliranje smej.gif a ustvari je nisanjenje smej.gif smej.gif

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...