Jump to content

Отац Зоран Ђуровић о присталицама Марка Радосављевића (бившег Артемија)

Оцени ову тему


Препоручена порука

@@Nebojš.a,

А пецка те пецка, а? :)

Е па, колико си се узнемирио толико си горд.

Тако беше рече о. Тадеј?  ;)

 

Pa šta znam, Tupko, možda pecka možda ne pecka, ne znam. Ali mislim da je taj princip namenjen da se primenjuje na sebi, za proveru sebe, ne drugoga. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Za to vreme oni okupljaju narod, podizu nove crkve i rukopolazu ...

 

Taman da podignu sto hiljada crkava koja je korist od toga kad ne stoje u istini? Kad je broj bio pokazatelj? Mada, ako i jeste neki pokazatelj nikako im ne ide na ruku. Na ovom poslednjem saboru su morali sve da slikaju iz nekakvih umetničkih uglova kako bi se sakrilo koliko malo ljudi ima, tj. kako bi se stekao utisak da ih je mnogo: i opet ništa nisu uspeli. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...