Jump to content

Саудијска Арабија отпочела (напад) војну интервенцију у Јемену


Препоручена порука

Saudi Arabia starts military intervention in Yemen

 

Saudi military forces have launched a military operation in Yemen where the Ansarullah fighters have acquired power, says the monarchy’s ambassador to the United States​.

"The operation is to defend the legitimate government," Adel al-Jubeir told reporters in Washington, referring to the administration of President Abd Rabbuh Mansour Hadi who reportedly fled the country earlier in the day.

He added that the current situation in Yemen “is not an option for us” for Riyadh.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

SaudiTwitter_ProfilePic_normal.JPGSaudi Embassy

 @SaudiEmbassyUSA[/size] · 22m

22 minutes ago

Amb. Al-Jubeir: "May God Almighty protect the brave soldiers and may He grant them success in their noble mission."

Боже, сачувај од њиховог милосрђа/племенитости.

Нек нам Бог да среће да се врате дани, славни дани наше прошлости...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Interesantno... u Jemenu je zbacen legalni precednik, kako kazu, i odma` 10 zemalja intervenise.

U Ukrajini je zbacen legalni precednik, i kad se narod pobuni optuzuju se Rusi za intervenciju.

 

Kakvo pakleno licemerje...

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Da li je moguće ovo iz jednog komentara sa vojnog foruma:

 

,,Pocetak kraja Saudijske Arabije kao drzave. Svi veliki svetski igraci imaju interes da se SA rasparca ili sto bi nas narod rekao istekao joj rok upotrebe.''

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...