Jump to content

Шешељ о практичним решењима за Косово, економским проблемима, железари, будућности...

Оцени ову тему


Препоручена порука

Uglavnom Ignjatije, glasao ti ili ne glasao, Šeki će ući u Skupštinu. Takav je dogovor. Ali kada bih imao pravo jedno pitanje da pitam vojvodu, to pitanje bi glasilo: "Zakuni se Vojo, dal' si sklopio dogovor sa Alekom?!" Njegov odgovor bi najverovatnije bio: "Nisam, majke mi!" Sve mi je jasno  :)))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

to pitanje bi glasilo: "Zakuni se Vojo, dal' si sklopio dogovor sa Alekom?!"

 

Због сличног размишљања сам и гласао за Вучића. Надао сам се да су или склопили тајни дил, или да Вучко глуми европејца а од Шекита се одвојио због тога што није ту, или једноставно га кочи да на мудрији, сталоженији, "титовски" начин одради добар посао. У пракси Вучко испаде гори од Тадића, наставио исту политику као он, почиње Косово називати митом, хвали протестантизам, бежи код Амера кад је Путин овде, са леб и сол дочекује НАТО генерала, уводи претплату коју је обећао да неће, индиректно признаје Косово и наставља продају Србије странцима...

 

Добро би било да си у праву и да се врате заједничким идејама. Него не верујем  нешто у то. Велике паре је запад уложио у растурање СРС и довођењу Вучка на власт. Плашим се да ако нешто покуша не прође као Ђинђић. Видећемо шта ће бити.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Сад сам на озбиљним мукама дал да свој глас дам Радуловићу или Шешељу.

 

 Sacekaj dok Miki otkrije da li je Radul u nekom tajnom drustvu.  :smeh1:



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па `ел ти нисам обрисао тему малопре :)

 

Јеси. Тема је била о сиромашној Босни. То што је предавач био ********** је споредна ствар. У том предавању ********** није хвалио баптизам нити га проповедао, Трудим се да ничији рад не дискриминишем на расној, националној и верској основи. Такви смо ти ми срБски радикали ;)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 Sacekaj dok Miki otkrije da li je Radul u nekom tajnom drustvu.  :smeh1:

Не треба Мики!

 

"Открио га" владика ЈединоЈеАмеикаЗемљаСлободе Григорије, још прошле године...

 

Са Зецом, Скоком и Драгутиновићем...

 

 
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Такви смо ти ми срБски радикали ;)

Јесте. Зато су, као такви и упропастили овај народ!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Тичица ми јавља да ће Хаг Шешељу набити рејтинг пред изборе само такав и да ће почистити све ове друге патриЈоте.

А чини ми се да је то неки дил са режимом. Но ако би то баш-баш тврдио било би превише за форумашке суптилне душе преосетљиве на заверологију.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Добро би било да си у праву и да се врате заједничким идејама. Него не верујем  нешто у то. Велике паре је запад уложио у растурање СРС и довођењу Вучка на власт. Плашим се да ако нешто покуша не прође као Ђинђић.

 

Ma nisam mislio da se vrati Vučić svojim ranijim ideologijama, to se neće desiti. nego ti pričam kako se Šeki pomirio sa tom "izdajom" i da sada lepo sarađuju njih dvoje. Naravno da Šeki ima želju da bude vlast, ali znamo svi da je to ne moguće. Ovako će da glumi opoziciju (što mu uvek dobro išlo od ruke) a svojim sinovima će da obezbedi egzistenciju tj. (ne)radno mesto u Skupštini. Nepotizam ala Šešelj.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...