Jump to content

Шешељ о практичним решењима за Косово, економским проблемима, железари, будућности...

Оцени ову тему


Препоручена порука

Je li ga ovaj provocirao da ne gledam i nerviram se dzabe Zna biti prilicno neprijatan i dosadan.

 

Био мало нормалнији, Шешељ такође, у неким тренуцима су се и шалили заједно. :)

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Где су млади, ту је и шала.

Колико видим, на крају ћеш ти од Радула, да дођеш до Воје. Макар ће цензус да пређе :)

 

Не знам шта је са овим форумом, као да је најнемогућнија ствар на свету да Радуловић пређе цензус. :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не знам шта је са овим форумом, као да је најнемогућнија ствар на свету да Радуловић пређе цензус. :)

Ocigledno ne pratimo twitter dovoljno pa nemamo pravu sliku stanja :P

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Има месец дана након избора да вам набијам на нос то што је Радуле прерипио цензус.

 

Daj bre reci mi na čemu si, možda i meni pomogne :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ignjate, brate moj, ti Šekija 24/7 na YT? Ne valja ti to, prošetaj parkom, narani golubove, uputi neku lepu reč kasirki u Maksiju. Će poludiš bre. Nadam se da nisi počo da nosiš zardžalu kašiku u džep? Ako jesi, nema leka :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ignjate, brate moj, ti Šekija 24/7 na YT?

 

Пратим његову предизборну активност. Не гледам баш сваку емисију, али доста тога погледам. Не дајем ја свој глас тек тако било коме док га добро не упознам.

 

Ne valja ti to, prošetaj parkom, narani golubove, uputi neku lepu reč kasirki u Maksiju. Će poludiš bre.

 

Обављам ја и друге активности поред гледања Шекија. Код мене на село увек има посао. Можда и полудим, ако већ нисам. Обзиром где живим добро је да сам и овакав. Али даће Бог да сачувам своју психу и душу.

 

Nadam se da nisi počo da nosiš zardžalu kašiku u džep? Ako jesi, nema leka

 

Нисам, барем не још.  :D  Шекита подржавам чисто због планиране политике, више спољне и војне, и због економске мало мање. То са ослобађањем од тамо твојих комшија који су нам окупирали Крајну мене не пали. Не секирај се.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

То са ослобађањем од тамо твојих комшија који су нам окупирали Крајну мене не пали. Не секирај се.

 

Pobrko si komšije, to su komšije od bačvana i sremaca, mi imamo druge komšije koje pomažu našu privredu i turizam. Sva sreća u Tisu i Dunav. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nemoj samo da nestanes sa foruma nakon izbora :P

 

Знаш како, мораћу мало да смањим форум због обавеза у Скупштини, ал' биће времена и за то.  :)))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...