Jump to content

Користан софтвер

Оцени ову тему


Guest Alefshin

Препоручена порука

medo probaj Digsby, miranda je dečja igračka u poređenju sa digsbijem

http://www.digsby.com/?utm_campaign=new_n&utm_content=new&utm_medium=new&utm_source=new

Želiš li biti mudar, nauči razumno pitati, pažljivo slušati, mirno odgovarati - i prestani govoriti kad se ništa više nema reći.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Probao sam ubuntu ima malo bagova mada sam iznenadjen koliko resenja nove verzije windowsa imaju a koje "podsecaju na linux" npr. User acount control. xexe Ubuntu 9.04 ima problem da iskljucuje modeme a pogotovo modem za bezicni internet. A i pokretanje PPPOE konekcije je mnogo cudno i na 9.04 i na starijim verzijama. Mnogo se upotrebljava konzola a nemoze da se nadje na jednom mestu puna lista komandi. Po mom ukusu bi bio Linux sa vise grafickog interfejsa sto se tice programa za podesavanje samog os sto bi dosta pomoglo pocetnicima jer daleko od toga da smo svi poceli upoznavanje kompjutera sa dos_om i sl. os. Nekako imam utisak da je windows mnogo jednostavniji za pocetnike ili mi se cini posto je moj prvi os bio windows milenijum. Po mom ukusu bi bio Linux sa vise grafickog interfejsa sto se tice programa za podesavanje samog os. Doduse nemam mnogo iskustva sa linuksom da bi ovo bio neki moj definitivni zakljucak.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

елем, од понедељка би требало да се појави Microsoft Windows Vista Business OEM дистрибуција са upgrade-oм на Windows 7 у широкој продаји, ако тако благоизволи београдска канцеларија.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Браћо хакери и ПЦ стручњаци, помозите!!!

Од пре пар дана имам проблем са нетом и вероватно оперативним програмом. Након неког одређеног времена проведеном на нету, јавља ми се обавештење koje ћу приложити као слику. А пише следеће:

Generic Host Proces for Win 32 Services has encountered a problem and needa to close. We are sorry for the inconvenience.

Како су ми рекли, многи имају овај исти проблем, а последице су различите. Мом пријатељу се искључују звучни ефекти, а мени се закочи конекција и нема протока. Чак и не могу поново да уђем на нет, већ морам да рестартујем комп, а пошто се то понекад јави након пар минута проведених на нету, број дневних рестарта је баш велики.

Такође су ми рекли да је то неки црв који је пустио Мајкрософт, напада само WindowsXP и то у циљу преласка са ХР на Висту, која се као ОР није одомаћила и заменила ХР, те уложен новац није адекватно враћен и бла,бла... нешто у том фазону. При том, неки провајдери га могу препознати и изоловати а неки попут моје бежичне конекције не могу. Исто је и са кабловским нетом, не препознаје га... Мислим да је за сада једино адсл конекција способна да га препозна. Вероватно сте упознати са овим па вас зато молим да ми помогнете и кажете шта да радим и како да се решим овог проблема.

Унапред вам се захваљујем....

Вкусите и видите јако благ Господ....

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пиета пробај овде нешто да нађеш..јер се ради о истом проблему који ти имаш,

има ту добрих савета па и програмчића који би требало да ти помогну...

http://www.elitesecurity.org/t346678-0

Радост Христова је у овоме:

да останеш веран Њему у љубави и да не посустанеш,

макако тешка била искушења.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

????? ?????? ???? ????? ?? ?????..??? ?? ???? ? ????? ???????? ???? ?? ????,

??? ?? ?????? ?????? ?? ? ??????????? ???? ?? ??????? ?? ?? ???????...

http://www.elitesecurity.org/t346678-0

Mnogo, mnogo hvala!!!!  trening

Odoh odmah, dok mi se nije ponovo zakocilo...B):(

Вкусите и видите јако благ Господ....

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Нисам уопште неки познавалац компјутера али без firewalla не би требало ићи на Интернет, тако рекли

неки који се нешто разумеју у компјутере. И наравно Анти - вирус треба имати.

Радост Христова је у овоме:

да останеш веран Њему у љубави и да не посустанеш,

макако тешка била искушења.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

????? ?????? ? ?? ?????????, ????????!!!

?? ??? ??? ???? ???? ??????? ?? ????? ? ????????? ??????????? ?????????. ????? ????? ????????? ??????? ?????????? ?? ????, ????? ?? ?? ?????????? koje ?? ????????? ??? ?????. ? ???? ???????:

Generic Host Proces for Win 32 Services has encountered a problem and needa to close. We are sorry for the inconvenience.

???? ?? ?? ?????, ????? ????? ???? ???? ???????, ? ????????? ?? ?????????. ??? ????????? ?? ????????? ?????? ??????, ? ???? ?? ?????? ????????? ? ???? ???????. ??? ? ?? ???? ?????? ?? ???? ?? ???, ??? ????? ?? ??????????? ????, ? ????? ?? ?? ??????? ???? ????? ??? ?????? ?????????? ?? ????, ???? ??????? ???????? ?? ??? ??????.

?????? ?? ?? ????? ?? ?? ?? ???? ??? ???? ?? ?????? ??????????, ?????? ???? WindowsXP ? ?? ? ???? ???????? ?? ?? ?? ?????, ???? ?? ??? ?? ???? ????????? ? ???????? ??, ?? ?????? ????? ???? ????????? ?????? ? ???,???... ????? ? ??? ??????. ??? ???, ???? ?????????? ?? ???? ?????????? ? ????????? ? ???? ????? ???? ??????? ????????? ?? ????. ???? ?? ? ?? ?????????? ?????, ?? ?????????? ??... ?????? ?? ?? ?? ???? ?????? ???? ????????? ???????? ?? ?? ????????. ????????? ??? ???????? ?? ???? ?? ??? ???? ????? ?? ?? ????????? ? ?????? ??? ?? ????? ? ???? ?? ?? ????? ???? ????????.

??????? ??? ?? ??????????....

Virus ti je pojeo par sistemskih fajlova najverovatnije.  Reinstaliraj windows ili skeniraj ceo komp pobrisi viruse pa onda Start>Run i kucaj ovo  

sfc /scannow i onda kad se zavrsi to skeniranje komp ce ti traziti cd sa instalacijom Windowsa ubaci cd i pusti da se prekopiraju svi fajlovi koji su osteceni.  ONda restart kompa ii to je to.   Prosto skroz al pre savetujem reinstalaciju Swinjdowsa  8084.gif

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Virus ti je pojeo par sistemskih fajlova najverovatnije.  Reinstaliraj windows ili skeniraj ceo komp pobrisi viruse pa onda Start>Run i kucaj ovo  

sfc /scannow i onda kad se zavrsi to skeniranje komp ce ti traziti cd sa instalacijom Windowsa ubaci cd i pusti da se prekopiraju svi fajlovi koji su osteceni.  ONda restart kompa ii to je to.   Prosto skroz al pre savetujem reinstalaciju Swinjdowsa  joooj

Hvala na pomoci i savetima, upamticu ih za ubuduce (ne daj Boze da mi zatreba). Problem sam resila tako sto sam umesto service pack 2 instalirala service pack 3 i sada je sve u redu. Na forumima se nude razna resenja, instaliranje sr3 mi se ucinilo kao najlakse. Videla sam te varijante sa run-om i preporucicu drugima sigurno. Znam mnoge kojima se pojavio isti problem, kao pandemija je, a ne znaju da rese.

Hvala puno jos jednom....

Вкусите и видите јако благ Господ....

Link to comment
Подели на овим сајтовима

топло препоручујем НОД32 антивирус дитрибуцију Смарт Секјурити, пошто у себи садржи аутоматски фајервол без потребе неких претерано компликованих подешавања, а савршен је као антивирус 0409_feel

адреса препоруке: нод321.цом ради свакодневних апдејта, непотребан крек или слично :cheesy2:

јесте да је на неком смешно нацртаном језику, али све што треба је обележено датумом и само изаберите корисничко име и шифру.

наравно потребно је да се правилно подеси антивируни софтвер како би могао да функционише правилно, иначе је неупотребљив иако га имате инсталираног.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

hehe virusi virusi virusi!!!

Ko voli majkrosoftove operativne sisteme moze da proba i ovo

Windows Difender

Uslucaju da program nemoze da se instalira jer Windows nemoze da prodje Genuine test potrazite program Orca i uputstvo na internetu kako se tim programom preskacu odredjene stavke kod instalacije programa. Takodje postoje detaljna uputstva za krekovanje Windows difendera tim programom.

Microsoft Windows Defender  ---> http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyId=435BFCE7-DA2B-4A6A-AFA4-F7F14E605A0D&displaylang=en&mg_id=10134

ili

Microsoft Securiti Essential

nazalost nepostoji verzija za nase trziste pa sam stavio download link sa nekog drugog sajta dawnlod link je bezbedan jer se radi o sajtu koji trguje softwerom i takodje nudi besplatan softver.

Microsoft Security Essentials 1.0.1407.00 Beta ---> http://www.brothersoft.com/microsoft-security-essentials-download-251793.html

ili

Windows Live Family Safety

link je sa svim detaljnim uputstvima

http://www.microsoft.com/protect/products/family/onecarefamilysafety.mspx

Ako ne koristite Genuine Windows sve zadnje definicije mogu da se skinu odavde i softver da se abdejtuje rucno

http://www.microsoft.com/security/portal/Definitions/ADL.aspx

Neznam sto se tice te price majkrosoft pusta viruse nekako mi ta prica ne pije vodu jer takva vest bi unistila majkrosoft nacisto. U americi postoji zakoni koji odredjene nacine koriscenje racunara svrstavaju u kriminalna dela.

tako da nebi doslo do osude javnosti vec i od organa predvidjenih za to. Mada ko ce da ga zna???

Vidim da jos niste probali Nortonov Ghost.hehe

sretno sa ovim.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

уби ме ако Мајкрософт није измислио пиратерију, како би иначе раширио свој монопол :cheesy2:

а вируси су одличан бизнис, зар не? :cheesy2:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...