Jump to content

Hapšenje zbog Bus Plus karte?

Оцени ову тему


Manolis

Препоручена порука

Napisah i treba kazne za lopove da budu 100 puta veće naravno što je rizik veći manje će njih da se odlučuje da ukrade nešto. A što se finansiranja tiče ovo smatram čistim nasiljen države nad graćanima jer država ne treba da ima pravo da me tera da plaćam usluge koje mi ne trebaju, tako rešenje sam uveo privatne firme umestio državnih. Plaća samo onaj ko hoće da se vozi a ne svi.

 

Pa to sto ti mislis to je jedno,ali cinjenica je sta je realno a to je realnost-ja se ne vozim Gspom ali opet isti placam jer se on finansira iz budzeta u koji ulaze pare gradjana. Pritom u Beogradu gde je prosek plate 30.000,ti treba 10% plate da izdvojis na markicu koja je najeftinija opcija za prevoz,sve ostalo je skuplja opcija (mislim na pojedinacne karte i slicno). I normalno da ce se ljudi svercovati.

 

Ja kazem da ljudi treba da placaju prevoz,ali onda kada on bude sa realnom i normalnom cenom koja ce pratiti finansijsku situaciju kod gradjana,jer mi gsp itekako vec finansiramo,do tada i treba da se svercuju... a ove babe  od komunalaca i prasinara mogu se samo izivljavati na zenama,starcima.  Dok sam isao u skolu prisustvovao sam puno puta kad su kondukteri ostajali bez legitimacija jer su im bacane kroz prozor zato sto su se izivljavali nad zenama i starijim osobama,a sa druge strane su cutke primali k' znanju kad bi neko njihove "kategorije" im govorio da nemaju kartu.

 

I bas da vidim da udju u 48 kod slavije na dan vecitog derbija da traze kartu za prevoz :D

 

Sve u svemu dok karta ne bude kostala nekih realnih 30,40 dinara,a markica nekih najvise 1000 do 1200 dinara ili pak dok ne poraste standard ljudi ili budemo imali neke normalne autobuse...

 

Do tada neka bude gradjanska neposlusnost,ako nista onda bar da se svercujemo,do nekog kontakta sa policijom,pa da vidimo.

Христос воскресе из мертвих,смертију смерт поправ и сушчим во гробјех живот даровав

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ispravan je naslov. Posledica zbog objekta uzroka. Dovoljno. Detaljno stanje uzroka je u daljem tekstu. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ispravan je naslov. Posledica zbog objekta uzroka. Dovoljno. Detaljno stanje uzroka je u daljem tekstu. 

 

Добро је кад не знаш да ли је картица  фалсификована или није све док не прочиташ текст.

Јачи од смрти и лажи

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Odličan komentar na FB..... Dok se zamajavamo bus plusom, ode Telekom.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Odličan komentar na FB..... Dok se zamajavamo bus plusom, ode Telekom.

 

Не замајавате се Бус Плусом, замајавате се око тога да ли је или није  законски ухапсити некога ко нема карту за вожњу.

Тако ћете се сада замајавати и са Телекомом.

Јачи од смрти и лажи

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Исмејавање оних који брину о вашим животима. Срамота! Не вреди ништа то.

Ovo vređa osećanja policajaca ali i sivhih koji rade u GSPu, mislim da bi ova poruka trebala biti obrisana. Za svaki slučaj može da se desi nešto kao u Parisu.

Greška mislio sam slika

 

10606262_649176158527375_340684605300263

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ако не могу да ти утврде идентитет на лицу места имају право да те приведу у станицу због утврђивања идентитета...

Али права полиција а не комунална или неко сличан а задужен за контролу карата у јавном саобраћају.

Мада ако су добили законска овлашћења да и то раде онда поздрављам. Просто карта мора да се плати.

БЛАЖЕН МУЖ ИЖЕ НЕ ИДЕ НА СОВЈЕТ НЕЧЕСТИВИХ И НА ПУТИ ГРЈЕШНИХ НЕ СТА...

Цитат:

Da bi covek mogao da rasudjuje o nekom nesto, bilo sta, on neophodno i neizostavno mora prvo da se udubi u samog sebe,

da vidi ponor sopstvenih grehova, da sebe proglasi za nistaka i najgoreg od svih, da izvadi brvno iz svog oka...

Drugim recima, mora da udise Jevandjelje Hristovo, da zivi po njemu...

Ko tako radi, odmah ce da zna je li na pravom putu ili ne...

Брат Оби Ван

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ovo vređa osećanja policajaca ali i sivhih koji rade u GSPu, mislim da bi ova poruka trebala biti obrisana. Za svaki slučaj može da se desi nešto kao u Parisu.

 

 

Bravo! Ti si genije! Sad mi je jasna uloga komunalaca. Kad god nekome treba nasilje na granici sa ozbiljnim krvoprolićem, samo pošalje komunalnu. Bolje je nego plaćene "navijače" ranije, ti nisu bili po zakonu pa je moglo izgledati kao oda premijer ne ume da vodi državu...odlučno i strogo, ali ipak pravedno! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Али права полиција а не комунална или неко сличан а задужен за контролу карата у јавном саобраћају.

Мада ако су добили законска овлашћења да и то раде онда поздрављам. Просто карта мора да се плати.

 

 

Nije problem u tome da li treba karta da se plati ili ne.

To je jasno da treba.

 

Da  ne brkamo princip i zloupotrebu principa.

Odnosi ne valjaju, srazmere. Odnos cena - primanje, odnos prekršaj - kazna, odnos prekršaj - uzrok prekršaja.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Bravo! Ti si genije! Sad mi je jasna uloga komunalaca. Kad god nekome treba nasilje na granici sa ozbiljnim krvoprolićem, samo pošalje komunalnu. Bolje je nego plaćene "navijače" ranije, ti nisu bili po zakonu pa je moglo izgledati kao oda premijer ne ume da vodi državu...odlučno i strogo, ali ipak pravedno! 

Nije nasilje lepo tražili ličnu kartu, nije imala, hteli da odvedu u stanicu nije hteela otimala se, u tom trenutku nasilje je psotalo opravdano i ja ovim komunalnim policajcima (ako ih lično osobe koje se time bave) ništa ne zameram.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Исмејавање оних који брину о вашим животима. Срамота! Не вреди ништа то.

 

 

Ti ismejavaš u prethodnom komentaru malograđanštinu (prvoncijsku, seljačku Srbiju) koja je uvek ginula u svim ratovima i branila ovu zemlju (prvi na liniji fronta) dok su lingvistički majsotri (i ostala naučna i doktorska gospoda) begala da spasu svoje glave na zapad (najčešće). Dobri su da ginu i da brane malograđani. Da nije malo licemerno, a? 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...