Jump to content

Милош Николић на TV N1


Препоручена порука

Одлични, разумни коментари! Право освежење... :)

 

Dobar je... ja bi doso i reko, ja sam da se sve legalizuje, minimum porezi, kurve, kocka, droga, oruzije! :D

Niko ne bi bio libertarijanac kad bi mene slusao :D 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Добро, и либертаријанци понекад нешто добро убоду... :)

 

Мислим да ниси добро разумео... Код нас мора да се плати.

 

Они социјалисти нуде све бесплатно.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Одлични, разумни коментари! Право освежење...

Да ово ниси ти, Гризли? Личите некако :D 

 

Право освјежење слушати нормалне и аргументоване ставове. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Да ово ниси ти, Гризли? Личите некако :D

 

Право освјежење слушати нормалне и аргументоване ставове. 

 

phil-robertson-face-paint-a-e.jpg

 

Па личимо... :.mislise.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Да ово ниси ти, Гризли? Личите некако :D

 

Николић је фини и углађени европски господин. Гризли Амер би дошао на ТВ у изгужваној мајици и црвеним патикама.  :)))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па то је оно што мене овде често подсете кад се занесем - ЕУ је либертаријанска утопија за Србију... Нажалост.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па то је оно што мене овде често подсете кад се занесем - ЕУ је либертаријанска утопија за Србију... Нажалост.

Улазак у ЕУ значи слободније тржиште... За Србију. Сад, шта је ту добро а шта лоше, већ је питање. Није проблем у слободном тржишту, него у неспособности наших политичара да квалитетно заступају наше интересе. Страни пољопривредници су конкурентнији јер српска влада спутава своје грађане, на примјер.

 

Полако. Прво ући, па онда је трансформисати, изнутра. Мада, либертаријанска мисао није тако јака у континенталној Европи. Но, дајмо времена. Русија, САД и УК имају. Сад чекамо и Европу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...