Jump to content

Зашто "Тијанин Закон" још увек није усвојен #подржи

Оцени ову тему


Препоручена порука

Постоји кампања на социјалним мрежама коју подржавамо и придружујемо јој се.

Ову тему отварамо како би наши чланови правили фотографије и овде постављали.

Молимо чланове да не постављају никакве писане коментаре, само слику.

 

10433087_10203749996824112_2412080839423

 

 

B5ND-auCUAA4Kpx.jpg

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Juric Igor @lojzija Dec 17

Uskoro cu pokrenuti peticiju za usvajanje Tijaninog zakona u nekoliko gradova u Srbiji. Bice potrebno oko 30000 potpisa. Trebace mi podrska!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Дејане, није усвојен ни "Зојин закон" за брзо лечење болесне деце. Разлог? Зато што морончине које седе у Парламенту неће да се помере и да размишљају својом главом, јер тај закон није преложио неко из "владајуће коалиције".

 

Срам их било, кретена.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zato treba vršiti pritisak, mislim,  kad se trebaju slikati gole noge onda je odziv fenomenalan ovde na sajtu a ovde svi omanuli...

Kakav narod takva vlast, zato se i ne usvajaju ti zakoni, slažem se sa tvojom ocenom robote

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 1 month later...
  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...