Jump to content

Зашто су Срби против геј параде?

Оцени ову тему


Баба

Против геј параде  

22 члановâ је гласало

  1. 1. Срби су против геј параде зато...

    • што иза геј покрета стоје исти атлантисти који су нас бомбардовали
      19
    • што су претежно хомофобни и не разумеју мањине
      1
    • што су хришћани па их вера тако учи
      4
    • што је криза, па су страсти мало појачане
      7


Препоручена порука

 

inace ne bi bilo lose da naucis da nisu sva ugrozavanja ista, pa onda neces od sagovornika ocekivati da ti jedno po jedno razlaze i servira na cuclu ko malom dijetetu.

 

 

Pa to ja tebi kazem - nisu sva ugrozavanja ista.. a ti kada procitas "ugrozavanja" pravis od toga kao da sgovornik misli na sva urozavanja od ugrozavanja zivota, do ugrozavanja na poziciji za posao, jer je neko bolji od tebe...

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja bih radije da na svetu postoje 2 Srbina i da obojica imaju velika i ista prava i slobode nego da ih ima 4 od kojih će 3 da imaju veliak prava i slobode dok će dom jednom da ista ta prava budu uskraćena.

 

 

Auu pa ti mora da si homoskesualac.. 100 % cim se zalazes za takve stvari...

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

A i ovo što Mlađo kaže koliko sam samo ambulantnih kla video da piše na njima donacija od EU.

 

ma to je sve da mogu da spasvaju zivote pederima kad im cestite petriote polome glave... zar sio mislio da su to automobili za pomoc obicnom stanovnistvu!?

 

Zna se kome je hitna pomoc najpotrebnija....

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ne znam gledah parade zalažem se za njih i ne postah homoseksualac. A sada ću izgleda postati zbog pravoslavnog foruma.

 

Jes nisi postao... drugom ti to.. znamo mi da ste vi svi ateisti hrvati katolici papisti darvinisti komunisti homoseksualci.. to je jasno kao dan...

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Зашто су Млађони и Odahviing за педербал?

 

Da bi tebe nervirali... svidja nam se da setaju ulicom ljudi koji ti smetaju... :)

Jer ja isto moram da trpim kad ti setas ulicom....

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Зашто су Млађони и Odahviing за педербал?

Zato što smatram da svaki građanin Srbije treba da ima ista prava, ako je nekome nešto dozvoljeno (da organizuje šetnju po gradu i paradu u ovome slučaju) trebalo bi da bude svima. Ako je jednoj grupi zabranjeno trebalo bi da bude svima. Naravno ovde ne važe grupe ljudi koji pozivaju na nasilje i na ubijanja na kraću tj. ukoliko ugrožavaju i/ili pozivaju na ugrožavanje života, zdravlja i imovine ljudi onda ne treba. Možda si primetio kako recimo uz život zdravlje i imovinu nisam dodao slobodu jer smatram dal judi treba da imaju pravo da se zalažu za ukidanje nekih sloboda, s'tim što ta ukidanja moraju da važe za sve jednako.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Video sam i ja kako se navlače naivni. Taj zapad nam je uništilo milijarde u bombardovanju - šta reći za pobijene.

 

Nema smisla govoriti o nekoj realnoj pomoći sa zapada. Niti smo mi kao narod sposobni da imamo takav život, tempo i ostalo, kao drugi koji im odgovaraju. :)

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Niti smo mi kao narod sposobni da imamo takav život, tempo i ostalo, kao drugi koji im odgovaraju. :)

Е баш зато имаш оних малопре споменутих 30 или колко хиљада, који одлазе да имају такав живот, темпо и остало...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pa to ja tebi kazem - nisu sva ugrozavanja ista.. a ti kada procitas "ugrozavanja" pravis od toga kao da sgovornik misli na sva urozavanja od ugrozavanja zivota, do ugrozavanja na poziciji za posao, jer je neko bolji od tebe...

a sta je to moj problem, ja samo kritikujem tu floskulu, ona je problem a ne ja, ti samo meni govoris u prilog a kao kritikujes me, sto ti je ekstra taktika, samo udri....

ja odem na cesti zapalim cigaru, vi bi sad da mi to zabranite a borite se za neke slobode, a kad mene truju iz aviona i auspuha to je onda ok

Link to comment
Подели на овим сајтовима

a sta je to moj problem, ja samo kritikujem tu floskulu, ona je problem a ne ja, ti samo meni govoris u prilog a kao kritikujes me, sto ti je ekstra taktika, samo udri....

ja odem na cesti zapalim cigaru, vi bi sad da mi to zabranite a borite se za neke slobode, a kad mene truju iz aviona i auspuha to je onda ok

 

Kritikujes tako sto je vadis van konteksta. A to nije produktivna diskusija...

 

ja odem na cesti zapalim cigaru, vi bi sad da mi to zabranite a borite se za neke slobode, a kad mene truju iz aviona i auspuha to je onda ok

 

Ja da ti zabranim da pusis na ulici? Nikad. Sto se mene tice ja bih ukinuo i akcize na cigarete, po meni je to najobicnija pljcka.... Neka puse ljudi koliko hoce, ko hoce. Ja nisam pusac i jedino mesto na kom bih "zabranio" pusenje su zatvoreni javni prostori, tipa biblioteka(javna),  vrtic, osnovna i srednja skola, bolnica i tako to.. ali na ulici, u kaficu u klubu - ma rokajte.

 

I naravno.. moja kuca... i moja soba. :) Tu mena demokratije, samo diktatura! :)

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...