Jump to content

Шешељ се укључио у директан програм хрватске телевизије (ВИДЕО)

Оцени ову тему


Guest

Препоручена порука

  • Одговори 88
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

- Naši vlastodršci Tomislav Nikolić i Aleksandar Vučić nemaju prava da praštaju Hrvatima bilo šta u ime srpskog naroda. To pravo imaju samo oni koji su žrtve. Važno je da nikada ne zaboravimo šta je bilo u Srpskoj Krajini. Jednog dana neće biti NATO-a, neće biti ni EU. Raspašće se uskoro, što ćemo strpljivo dočekati, da vratimo ono sto je naše - naveo je Šešelj.

Šešelj i njegove pristalice razišli su se

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Jednog dana neće biti NATO-a, neće biti ni EU. Raspašće se uskoro, što ćemo strpljivo dočekati, da vratimo ono sto je naše - naveo je Šešelj.

 

Тачно убоден узрок наше пропасти.

 

У недостатку праве и креативне стратегије, "стратегија" комуниста који су нас водили задњих дваеспет година, до скоро, заснивала на скорој пропасти Америке и на фабриковању разних видовњака који су то прорицали како би и народ био спокојан, јер ево, само што није прорадио земљотрес код Калифорније или Јелоустонска калдера.

 

У међувремену, други су направили државе, кренули напред економски и политички...

 

А ми? Тек смо пре једно две године схватили да Америка можда и неће тако скоро да пропадне, па да није згорега да видимо дал можемо нешто са њима да се договоримо.

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Тачно убоден узрок наше пропасти.

 

У недостатку праве и креативне стратегије, "стратегија" комуниста који су нас водили задњих дваеспет година, до скоро, заснивала на скорој пропасти Америке и на фабриковању разних видовњака који су то прорицали како би и народ био спокојан, јер ево, само што није прорадио земљотрес код Калифорније или Јелоустонска калдера.

 

У међувремену, други су направили државе, кренули напред економски и политички...

 

А ми? Тек смо пре једно две године схватили да Америка можда и неће тако скоро да пропадне, па да није згорега да видимо дал можемо нешто са њима да се договоримо.

:aplauz:  8086.gif  :aplauz:  8086.gif

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Тачно убоден узрок наше пропасти.

 

У недостатку праве и креативне стратегије, "стратегија" комуниста који су нас водили задњих дваеспет година, до скоро, заснивала на скорој пропасти Америке и на фабриковању разних видовњака који су то прорицали како би и народ био спокојан, јер ево, само што није прорадио земљотрес код Калифорније или Јелоустонска калдера.

 

У међувремену, други су направили државе, кренули напред економски и политички...

 

А ми? Тек смо пре једно две године схватили да Америка можда и неће тако скоро да пропадне, па да није згорега да видимо дал можемо нешто са њима да се договоримо.

Nista se ne brini, nista nije vecno. Nase je da to znamo i da pamtimo nepravdu koja nam je naneta i da jednoga dana to naplatimo sa kamatama.

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nista se ne brini, nista nije vecno. Nase je da to znamo i da pamtimo nepravdu koja nam je naneta i da jednoga dana to naplatimo sa kamatama.

 

Treba da se ugledamo na Indijance. Oni nisu provodili vreme baveci se nepravdom i genocidom koji su im Ameri ucinili vec su odoleli malcenu prazne slame, zauzeli im sve kockarnice i postali milijarderi xDDD

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Treba da se ugledamo na Indijance. Oni nisu provodili vreme baveci se nepravdom i genocidom koji su im Ameri ucinili vec su odoleli malcenu prazne slame, zauzeli im sve kockarnice i postali milijarderi xDDD

Ne nego nasrpskenacionaliste, cetnike, vojsku RS pa primeniti njihovo iskustvo iz Bosne u Hrvatskoj kada kucne cas.

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

У недостатку праве и креативне стратегије, "стратегија" комуниста који су нас водили задњих дваеспет година, до скоро, заснивала на скорој пропасти Америке и на фабриковању разних видовњака који су то прорицали како би и народ био спокојан, јер ево, само што није прорадио земљотрес код Калифорније или Јелоустонска калдера.

 

 

Naopaka eshatologija xD Koja se zasniva na nadi i veri u skori slom nekih uspesnih drzava. Kao hriscani treba da se nadamo i verujemo u skoru propast citavog sveta. Jedino to moze da odradi pos'o.

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Naopaka eshatologija xD Koja se zasniva na nadi i veri u skori slom nekih uspesnih drzava. Kao hriscani treba da se nadamo i verujemo u skoru propast citavog sveta. Jedino to moze da odradi pos'o.

Ovo nije verski problem vec nacionalni i uopste me ne intersuje kako to izgleda iz verskog ugla. Kada mozemo da cekamo Hristosa 2000 godina mozemo i koju deceniju propast Natoa i Amera.

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ali svi oni su pretrpeli strahovit poraz kad su imali priliku da se pokazu. Zasto bi trebalo jos jednom da im ukazujemo poverenje?

Ko je pretrpeo poraz? Pitaj muslimane ko je porazen u Bosni .

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...