Ђуро Станивук Написано Новембар 25, 2014 Пријави Подели Написано Новембар 25, 2014 Mislim da je vreme da se uzme zakon u svoje ruke, pošto je država nemoćna i nesposobna. Мотком по леђима! Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука