Jump to content

Ненад Поповић: СНП је партија десног центра са јаким нагласком на економију

Оцени ову тему


Препоручена порука

Немају зли су они. То је један хладан северњачки народ.

Скоро па ко наши пријатељи Немци.

 

Ово си написао саркастично, али ја сам баш то чуо од неких људи који су често у контакту и са једнима и са другима. Да је просечан Немац по менталитету много ближи Србину од просечног Руса.

 

:)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Бојим се да проф. Зека дебело прецењује мазохизам и способност жртвовања ни за шта великог дела грађана Србије... Имаш бре код нас људе који би траву јели само за инат некоме/нечему. Опасна ствар...

 

Ја као либертаријанац и индивидуалац не верујем у тај народни менталитет и сл. ;)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ово си написао саркастично, али ја сам баш то чуо од неких људи који су често у контакту и са једнима и са другима. Да је просечан Немац по менталитету много ближи Србину од просечног Руса.

 

:)

А ко каже да ја то нисам видео својим очима, иако сам саркастичан?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Најлуђе је то што ДСС-Двери неће ни ући у скупштину па ће се они распасти пре него се СНС распадне, а исто тако и ДС.

;)

 

Сад, како да ти кажем, СНС има ових 50% подршке и ти људи их воле, ал' преосталих 80% бирачког тела их баш мрзи. :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Овде код нас у супермаркету у Идеи један мој пријатељ пазари са својом женом рускињом и таштом му такође рускињом и поред њих пролазе други руси.

Он чује, и пошто му жена рускиња, разуме да ови причају да су из истог града као и његова жена и ташта.

И он се њима обрати на руском. А они се малтене уплаше. И онда вели: Ево ово су моја жена и ташта оне су исто из вашег града.

И тако он упозна њих у Србији међусобом.

Затим ми објашњава:

- Знаш, они су такви, хладни. Ево пролазе једни поред других причају на руском а на хиљаде км су од куће и још су из истог града и ни да се макар осмехну једни другима. Ово је код нас срба незамисливо.

 

 

Ето тако о русима.

 

Елем има сам ја једну бабу рускињу Олгу а и једну бабу немицу Марту. Све ти је то исто мој Мирославе Ј.

Шваба, Шваба. А ми Срби. Ми смо ти ко цигани или јевреји или арапи, ми смо ипак јужњаци.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Сад, како да ти кажем, СНС има ових 50% подршке и ти људи их воле, ал' преосталих 80% бирачког тела их баш мрзи. :)

 

Од тих твојих 80% бирачког тела који их баш мрзеду изаћи ће 1/4 на гласање и и онда ће ових 50% што их воле ипак бити 50%

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Од тих твојих 80% бирачког тела који их баш мрзеду изаћи ће 1/4 на гласање и и онда ће ових 50% што их воле ипак бити 50%

 

На изборима да, ал' не мери се кредибилитет у јавности на изборима.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Којим сад па мојим Американцима, више не могу да те испратим?  :)

 

Види моја вера у Небеску Србију је дошла из Србије.

А твоја нова вера у либертаријанизам је дошла из Америке.

Јел сад јасније?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

А твоја нова вера у либертаријанизам је дошла из Америке. Јел сад јасније?

 

Искрено, не баш. Мислим, одакле ти то да сам на било који начин повезан са либертаријанизмом? :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Искрено, не баш. Мислим, одакле ти то да сам на било који начин повезан са либертаријанизмом? :D

Осим што си Радуловићев бот, стварно не знам како ми је то пало на памет.

Ево и сам се себи сада чудим.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Осим што си Радуловићев бот, стварно не знам како ми је то пало на памет.

Ево и сам се себи сада чудим.

 

Одакле ти сад па то да је Радуловић либертаријанац?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...