Ministarstvo za rad Nemačke zabranilo je menadžerima da zovu službenike ili da im šalju e-mail-ove van radnog vremena izuzev u vanrednim situacijama
Оцени ову тему
-
Чланови који сада читају 0 чланова
- Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
Препоручена порука